linkleri görmek istediğinizde üye olmadan olmaz diyerek hevesinizi kıran internet siteleridir. bu yönleriyle evlenmeden vermem diyen kızlarla benzerlik gösterirler.
genelde sinir ederler,

ve bir daha ugramamak üzere ayrililirken, o siteye üye olmadan giden kullanicilardan, giderken arkalarinda bol miktarda hakaret ve agir küfürler biraktigi görülür.

yedikleri kufurlerden haberdar olmayan webmasterlara sahiptirler...

sahsen ben, "yeni takilmis su motoru gibi saydiriyorum" demek isterdim sahiplerine..

kufur edildigini bilseler belki böyle bir ise kalkismayacaklarini sanmisimdir hep...
üye sayısını artırmak isteyen site.* sayelerinde google de arama yapılıp karşınıza çıkan sitelere üye olmadığım kalmadı.
kısmen seks işçilerine benzerler, sonuçta karşılıksız vermiyorlar işte.
(bkz: al gülüm ver gülüm)
Alt kümelerinde bir film izlemek istediğimizde bize bulunduğumuz yerin posta kodunu arattıran sitelerin olduğu küme.
yıllar sonra tekrar birşey indirmek için üye olmaya çalışıp da önceden üye olduğunuzu görüp şaşırdığınız sitelerdir.
eğer şanslıysanız, kullanıcı adı: asdasd parola: asdasd ikilisini kullanarak üye olmadan giriş yapabilirsiniz. çünkü bu tür sitelere üye olanlar genelde hadi hemen üye olayım derdinde olduğu için bu ikiliyi kullanırlar ve siz de bu üyelikle giriş yaparak linkleri görebilirsiniz.
istatistiklerinde "üye sayısı" ve "ske ske yaptığımız üye sayısı" şeklinde iki ayri sayisal tablo barindiran Sitedir.
üye olduğunda da bir işe yaramayan sitedir.
gecenin bir yarısı bilgisayarıma gerekli olan programı indirmek için girdim bir siteye. linki görmek için üye olun yazısını görünce hadi olayım baari dedim. mendebur program inmedi on saatte. dedim ki yatayım da yarın indiririm.
sabah olduğunda hangi site olduğunu unutmuştum.
(bkz: bu kaçıncı yarabbi)
(bkz: evlenmeden olmaz)
bir çoğu diğer sitelerden edindikleri bilgileri copy/paste ile arz eden sitelerdir. bir ülkedeki sitelere bakmak bile o ülkenin gelişmişliği hakkında bilgi verir. yerli sitelerin bir çoğunun bombok olması, site sahiplerinin tek dertlerinin reklam olması sitelerden kokular yükselmesine neden oluyor.
(bkz: annem göster ama elletme dedi)
genelde üye olup, mailinize gelen aktivasyon kodunu bilmem nereye kopyaladıktan sonra aradığınız program, film, dizi gibi materyalin ilgili sitede bulunmadığını görüldüğü sitelerdir efendim. sinir eder adamı.
üye toplayarak sitenin ratingini artırmaya çalışan sitedir. böylelikle daha fazla reklam alabilecektir. yoksa senin benim için forum/site açtıklarından değildir. tamamen duygusaldır.
Çözümü için,
Bkz: View - source - açılan notepadda ctrl+f kombinasyonuyla down yazıp entere basıyoruz. Linkleri bulup yeni sekmeye yapıştırıyoruz. Not: Bütün dillerde geçerli değildir.

iyi downloadlar ezükler.
bu şekilde üye kazanma ihtimali düşük olan sitedir.

türk milleti üşengeçtir. *
bazılarında ise source aramaya gerek yoktur, genelde google'dan bulunan bu tarz sitelerde, "ön bellek" tuşuna basarak da linkleri görmek mümkündür. hepsinde değil.
turk kizi gibi sitedir. linkleri gorebilmeniz icin once nikah masasinda uyelik imzasini atmaniz gerekir.*
üye olunduğunda link kırık falan çıkıyorsa epey bir küfür yiyen sitedir.
kendini nimetten sayan sitedir.

(bkz: #8178604)
üye olup linklere kavuştuktan sonra bir de zorla "teşekkür" yazmanız gereken siteler vardır.
insanı zorla kibar yapıyorlar vesselam.
bünyede inci sözlük yazarı olma isteği uyandıran sitelerdir.
siksen üye olunmayacak sitedir. ne öyle kendini bi bok sanmalar felan.
(bkz: orospu siteler)