bugün

asker olan bu genç savaştan yeni gelmiş geniş lüks evinin geniş penceresinden dışayı izliyor. sevdiği kadını düşünüyordu. düşünceliydi. sıkıntılıydı. savaştan derin yaraları vardı. komutanının en gözde askerlerindendi. atik, çevik ve gözü pekti, asla düşmanı gözünden kaçırmaz en uygun zamanı bekler sonra ansızın arkadan indirirdi silahını
oğlan öldü ama geride bıraktıkları vardı. peki şimdi ne olacaktı?
Ama Bugün taksiyle gitmeye karar verdi.
üzülmesi gerekiyordu ama farklıydı. kız kardeşi yatılı okula gittiğinde onun yokluğunu verdiği acıyı kalbinin derinliklerinde hissetmişti. artık sonsuza kadar yoktu. fakat son derece soğukkanlıydı. gerçeği daha kabullenememişti besbelli. ölmüş olsaydı hissetmez miydi?

edit: aradan entry silmeyin laaan!
Sonra böyle bi ışık...
Tum bu olanlarin bir anlami yoktu. Bir gun oncesine donmek icin neler verirdim diye gecirdi icinden. Bir sigara daha yakti..
namazdan sonra bi sigara patlattı. "ne yapıyorum lan ben" dedi ve uyudu.
üstün körü övşelediği gözleri kıpkırmızı olmuştu. derin bir ahhh... çekip kendine çeki düzen verdi.
Birden calan alarmin sesiyle uyandi. Gordugu kabus butun netligiyle kafasinda canlanirken bilincaltini cozmeye cabaladi caresizce.
kararlı adımlarla plazaya ilerlerken arkasından bir ses duydu.
uzun zaman olmuştu görüşmeyeli, gülsün mü şaşırsın mı karar veremedi. uzanan eli sıkıca tuttu.
- eee nelerdesin talatçığım?
bu şırnaşık, samimi adama ne cevap verebilirdi ki?
ay şekerim ben hep olduğum yerdeyim esas siz nerelerdesiniz balım dedi.

edit: ayol diye eklemeden de geçemedi.
ayrıca ağzı da bok gibi kokuyordu.
Ardından çıkardı ve masaya kobrayı vurmaya başladı. Ama kobrasının
Şşt ağır ol bakalım diyerek olaya rus mafyası girdi. O an onlara borcunun olduğu aklına geldi.
Ve intihar etti. Bu sefer kesinlikle ölmüştü. Rüyada değildi.
Dese bile ölmüştü.
talat belli belirsiz bir hayele okkalı bir küfür savurup nerden çıktı bu rus mafyası dedi.
patron o dosyaları isteyecekti. bu hayatının en önemli dönüm noktasıydı.

oleg alexinov çılgınca bağrıyordu arkasından.
Ama artık çok geçti. Ölmüştü.
Surekli ölüp dirilerek yalama olmuş hayatını duzene sokmaya karar verdi.
Artık ölecek haftada üç kere ölecek 2 kere dirilecekti.
ancak ne dirilebilirdi ne de başka şey yapabilirdi. Ölmüştü artık.
esra erol ün niyorkta ne işi vardı ki?

ivan, mastegin kapısını açmış talat ı bekliyordu.
açlıktan kollarını kesip yemeye başladı. Yanına içecek olarak