bugün

entry'ler (16)

bir insanın kürt olduğunu nasıl anlarsınız

konuşmasından, yüz şeklinden, göz renginden, hareketlerinden.

20 temmuz 2015 şanlıurfa suruç patlaması

saldırıyı Işid ' in yaptığı bütün dünyaya yayılmış bi kere eğer gerçekten öyleyse türkiye savaşa hazırlanmalı. ama Mehmetçik ışid in pisliklerini kaldıramaz. yine bir sürü can gitti 28 can demek 28 aile demek. 28 annenin ciğeri yanıyor. Allah onlara sabır versin

1 lirayla yapılabilecek en güzel şey

petito almak. hemde tanesi 25 kuruş olduğu için 4 tane alırım *

kadının ilk bakılan yeri

yaw hehe. bi kerem ilk bakılan yer her zaman için memelerdir. şimdi yok elleri yok saçları yok diksiyonu falan fistan değil. gelin itiraf edin beyler.

allah canlıları evrimle yaratmış olamaz mı

evrime inanmıyorum aslında ben bu ikilem arasında dincilerden yanayım. sadece merak ettiğim Darwin baba bu teoriyi ortaya atmasının nedeni neydi? evet kesinlikle insanlığın kafasını karıştıran ve sorgulanmaya tabi tutulan bir teori ancak bu çelişkinin hala devam etmesi ve bu kadar konşulmasının altında mutlaka başka bir nedeni daha olmalı...

arkadaşınızın sizi arayıp birini öldürdüm demesi

''Teslim ol karşimm. Yoksa bir daha beni arama.''

türkiye yi terketmek için tek neden

ülkenin sonunun pek parlak olmaması, başındakilerin bir işe yaramaması.

üstteki yazarın hikayesini devam ettir

asker olan bu genç savaştan yeni gelmiş geniş lüks evinin geniş penceresinden dışayı izliyor. sevdiği kadını düşünüyordu. düşünceliydi. sıkıntılıydı. savaştan derin yaraları vardı. komutanının en gözde askerlerindendi. atik, çevik ve gözü pekti, asla düşmanı gözünden kaçırmaz en uygun zamanı bekler sonra ansızın arkadan indirirdi silahını

sevgilinin evinde olmak istenen nesne

bornozu olayım sarayım vücudunu sıcacık.. =)

yazarların en garip özellikleri

olmadık yerlerde dalıp dalıp gitmeleri....

kayseri mantısı ile ünlü şehir

düşün bakam düşün belki bir gün bulursun amk.

sarhoşken az konuşan kişi

dertliyim dostlarım dertliyim dertliiiiiiiiiiii...

erkeği seks objesi olarak gören kız

vay arkadaş dünyanın çivisi çıkmış harbiden.

kemal kılıçdaroğlu nun seçilememesinin nedenleri

ikna edici konuşma yapamaması. ikna yeteği yok. iyi bir lider olabileceği ülkeyi daha beter bir hale getirmeyeceği konusunda güven vermemesi

rus kızları 30 dan sonra çöküyor diyen türk kızı

hayırdır olum eğer türk kızını beğenmiyorsanız siktirin gidin rusyaya.

öleceğimiz tarih bilinse değişecek şeyler

insanların birbirine davranış şekilleri ve yaşayış tarzı, inançları bile değişebilir. inanmayan birçok insan imana gelebilir