bugün

bir nesil yazar dusunin ki hic caylaklık yasamamıs,yazdıgı entry silinmemis, imla hatası yapmadan bir kelam yazabilmis. yani diger nesiller bunları yasamamıslar yasamamıslar gibi 7.nesil yazarlara genelleme sıfatıyla bir savas icerisine girmisler netekim askerlikte alt kura geldi edasıyla asalamaya baslamıslardır.

butun nesiller hatayı

-yaptılar
-yaptınız
-yapacagız

ne mutlu 7.nesilim diyene.
her neslin yaşadığı bir durum olsa gerek her üst nesil ondan sonra gelen nesilleri ezmiştir. sadece 7.nesillere özel bir davranış değildir.
genel olarak her neslin başına gelmiş durum. bir sonraki yazar alımı ve yeni neslin gelmesiyle sona erecektir. takmayınız efem. *
gerçek olmayan bir durumdur. yedinci nesil yazar, kendini ezdirmez.
(bkz: benimle mi bot bağladın)*
(bkz: kara murat benim)
genellemenin kurbanıdırlar. ezen yazarların bir s.kim bilmemesi, meşhur olmak için yönetmenin altına yatan genç kız misali hareket etmesi ise ayrı bir mevzudur. evet biz yönetmeniz arkadaşlar.**
(bkz: yeni bir ortama alışmak)
kendini gerçekleştirememiş yazardır. pek çoğunun yapmıyacağına eminim bu arada.
(bkz: 7 nesil olmaktan gurur duyuyoruz)
üst nesil mi hangi üst nesil altıncı nesilimi kastediyosun diye adamı güldüren başlık tümcesi. varsa 1. nesil gelsin.
sozluk bir felsefedir soylenemeyenleri korkusuzca soyleyenler toplulugudur .
bir bayrak yarısıdır nesilden nesile aktarılması gelecek icinde hayırlı olcagı ayen beyan ortadadır .
bu duruma üzülüyorlarsa gidip intihar etsinler..
o kendini çok iyi biliyor. (bkz: #8940270)
158985 nesil gelince onlar da o nesili ezecektir.
8. neslin gelmesi ile biz 7. nesillerin kurtulacağı durumdur.
küçük emrahın söylemiyle Ben hiç 6. nesil olmadım abi halidir,7. nesil yazarının hali
kimse kimseyi ezemeyeceği için olmayan yazarlardır. etin ne budun ne? kimi eziyorsun?
(bkz: evet ben bir 7 nesilim)
mobilya dekarasyon bölümünde okuyan bi üniversite öğrencisinin, işletme bölümünde okuyan bi kızla tanışma esnasında kızın, çocuğun okuduğu bölümü öğrenip anında uzaklaşması gibi birşey yedinci nesil olmak.

-selam
+selam
-ben bilmem ne hangi fakülteydin sen sanki gördüm seni buralarda,
+i.i.b.f de sen?
-teknik eğitim mobilyadayım bende
+hmm, öyle mi neyse benim bi işim var sonra görüşürüz.
'eyvah pabucumuz dama atılıyor, hemen 7. nesilleri ezeyim de hadlerini bilsinler' diyen yazarın ezmeye çalıştığı nesildir.
(bkz: korkmayın bişi yapmicaz) *
ezdirmem sana kendimi, entrymi girer giderim.
ezilmedim ayaktayım.
Hayatı özgür bir düşünceyle yaşayan ve yazan biz yazarların sınıflandırılmaya çalışılması sonucu ortaya çıkan saçmalıktır. Öyle ki ezilmek şöyle dursun koca yedinci neslin umrunda bile değildir s*ıçılan başlıklar. Daha öncede söyledim yine tekrarlıyorum! (bkz: Hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
şu duruma bakacak olursak ezen taraf olan üst nesiller justin chapman ile ajdar arasındaki karşılaştırmada ajdar'ı sırf yaş farkından 1. seçebilecek bünyelerdir. belirtiyim ki, bütün hepsini kastetmiyorum (sonra eksiyi yemiyim de),sadece kanıtlanamayacak genellemeler yapan yazarlar için.
güncel Önemli Başlıklar