bugün

entry'ler (162)

içilemeyen içecekler

vişne-votka bir nevi öksürük şurubu.

giden sevgiliden geriye kalanlar

alkolik olmak için nedenler.

29 ekimde profil fotoğrafına atatürk resmi koymak

"sana mı .. pardon senin profiline mi koyduk" denesi hede. hem zaten bundan size ne ki.

atatürk denince akla gelen ilk şey

fedakarlığın ne olduğu gelir aklıma.

haftanın hiperaktifleri

çalışan istatistiktir. bizzat hiç üşenmedim denedim.

eylemci pkklı lar

(bkz: orospu çocuğu olduğunu belirtme yolları)

erkeklerin konuşurken kızların göğüslerine bakması

göz temasından daha çok göğüs temasını ön planda tutan erkeğin davranışıdır.

üniversitede üniforma zorunlu olması gerekliliği

ne türbanmış arkadaş her bir yere dolanıyor bu. bırak ister taksın ister takmasın. üniversitenin sınırına girince yada fakültenin içine girerken mecbur çıkaracak. ne gerek üniformaya falan.

sağa sola aşağı yukarı

fenerbahçe taraftarlarının beni yak kendini yak mamadou niang dedikten sonra söyledikleri kısım. helal olsun diyorum nasıl bir yaratıcılıktır bu yahu kuru gürültü yapmak için.

kızı güzel yapan şey

(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca)

dizilerde solcuları yüceltmek

gerçekleri, olmuş olayları ekrana yansıtmak yüceltmek anlamına mı geliyor anlamadığım konu bu. ne zaman o döneme ait bir dizi çıksa aynı şeyler gündemde. iyi de arkadaş o döneme ait her çıkan dizide solcular yüceliyorsa demek ki karşı görüşü savunanlarda bir sorun var demektir. o dönemde doğru düzgün bir iş yapsalardı milleti asıp kesmek dışında onları da yüceltseydi senaristler.

abdullahgül ün suçu ne

takunyalı olması falan filan.*

ben sana doydum köfte

knorr un yeni reklam müziğidir. yalnız hala anlayamadığım bir kısım vardır. şarkıdan sonra ne diyor arkadaş demet akbağ.

ekmeği eliyle kopararak yiyen insan

ne zamandan beridir bir şeyin zevkine varmak kültürsüzlük sayılıyor anlamadım. o sıcak ekmeği elinle koparıp arasına hiç mi tereyağı sürmedin be *adam.*

en güzel kızların ankara da olması

denizli içinde kızı tozu horozu derlerdi yok öle bişey. inanmayın böyle şeylere gençler.

türkçe karşılığı varken kullanılan sözcükler

compact disc (cd) >> yoğun teker
top >> meşin yuvarlak.*

başlıkları alt alta okumak

seri eksi oy veren ibne
sözlük yazarlarının itirafları (7).

her şey güzel giderken ayrılan sevgili

her şeyi zirvedeyken bırakmayı seviyordur.

hayat boyu anlaşılamayan ders konuları

direkt kendisi derstir.
(bkz: sayısal analiz)

kızınca telefonu parçalayan ergen

ayrıca bunların pahalı telefon almaması gerekir. zira sinirlenince kendine hakim olamayan ergen kişi ne bulursa yere fırlatacaktır.