bugün

ulan ben bu insanlarla mı okuyorum diye içten geçirmenize neden olabilecek itiraflardır özellikle de kızların otobüs anıları çok garip. geneli şu formattadır ; otobüsteki erkek çok yakışıklıydın, şöyleydin, böyleydin, keşke elimi tutup pembe orkidelerin olduğu yere götüreydin beni gibi şeyler paylaşıyorlar ulan bende yıllardır otobüslerde kızlar bizim yüzümüzden rahat edemiyorlar diye boşu boşuna sıkıntı çekiyorum bundan sonra dayarım kıçımı cama atarım bacak bacak üstüne elime de bir tesbih.. yok yok şaka yapıyorum ama en azından bu konuda fikrim değişti artık.
vatana ihanet derecesindedir bazıları.

(bkz: omü ilahiyat fakültesi)
güldüren yazılardır.

--spoiler--

kızlar lütfen artık sürü halinde dolaşmayın bi kıza açılacaktım 7 aydır yaklaşamıyorum tuvalete 5 kişi gidip
napıyonuz lan.

--spoiler--
itiraf sayfasından çok izdivaç sayfalarına dönen sayfalardır.
Daha çok platonik aşklar paylaşılır.
Bazıları pek boktan püsürden olur.

kantindeki sakalına yandığım delikanlı duy beni cinsinden olanlar. biraz naif itiraflar yapılsa keşke.
bazen şahsımı kedili videolardan daha çok eğlendiren bazen güldüren bazen düşündüren ama hiçbir zaman üzmeyen yazılardır.
üniversiteye ilk başlayanların baktığı ve sonradan unutulan sayfalardır, efendim.
Sayfa adminlerinin yazılanlar karşısında nasıl sabrettiklerini düşünürken sayfada kampüs çevresindeki dükkanların reklamının yapıldığını görünce hmm dedirtendir.
Geçen bi tanesi, uğur böceğini bursadan alıp afyona götürüp gezdirmiş.
Komikler.
gördüğüm en komiklerinden biri;
-mimarlık taki bengisu geçmiş olsun aybaşı olmuşsun, marketten orkid alırken gördüm seni...
amk manyağına bak lan.
Bir tanesine çok gülmüştüm, kaydetmişim aynen şöyledir;
-ulan iki saattir itiraf sayfasını okuyorum heveslendim ben de itiraf edeyim dedim. O kadar ot gibiymişim ki bir tane itiraf edecek şey bulamadım. Oğlum millet sınıftaki sarışından bahsediyor ben iki yıldır kampüste gördüğüm kızlara iki kez bakıyorum kız mı diye.
komiktir, doğaldır. birinin yüzüne karşı söyleyemediklerimizi rahatça söyleyebiliriz.
ama tehlikelidir de aynı zamanda. ne malum sayfa yöneticisinin seni ilerde ifşa etmeyeceği.
en garantili yolu fake hesapla itiraf yapmaktır.
o sayfayı beğenmedim bile ki oraya yazanlar var. cidden üzücü durum.
- bugün dolmuşa binerken gördüğüm sarı montlu kızın yanında gezen mavi kapşonlu çocuğun hemen arkasında duran leopar desenli ablanın önündeki çıplak abinin apartmanına girerken göz göze geldiğimiz sarışın kızın yanındaki kırmızı başlıklı kız, çok güzeldin seni arıyorum..

değişik bi kekoluk bunlarınki. bir sonraki aşaması izdivaç programlarına utanmadan katılabilmektir.
bazen gerçekten öyle kızlar karşınıza çıkabiliyor ki yani yorum yapmaya diliniz elvermiyor.
şimdi bir kız şu resmi paylaşmış
https://scontent-cdg.xx.f...41_o.jpg?efg=eyjpijoidcj9

ve bu resim hakkındaki yorumu aynen şöyle;

bazı erkekler gerçekten çok karaktersiz bu kadar olmayın lütfen
rumuz intikam
mühendislik f.

ya ciddi ciddi bir trolleme olsa sevinecegim bak gerçekten. yoksa düşünsene bunlar sokakta, bunlar çarşıda, bunlar okulda yani ne bileyim.
gerizekalı turnusolu şeylerdir. her yerde var bunlardan. okumayın geçin. siktir edin.
genelde abazanlıktan geçilmeyen yazılardır.

- bu gün sabah kafeteryada muz yerken kafasını yanındakinin koltuk altına sokan yeşil şapkalı esmer çocuk, çok doğal ve tatlıydın. buralardaysan bi mesaj at. rumuz: yağlısaçlıkız.

- dün gece filança dolmuşunda dolmuş viraj alırken hiçbir yere tutunmadan amuda kalkarak duran kız. çok pis kesiştik. bi beğen de konuşalım. rumuz: ıssız adam

gibi, ergenlikten nasibini almamış sosyopat beyinler tarafından yazılmış örnekleri vardır.
lisede ender denen arkadaşımın kızlar tuvaletinin duvarına annesinin rujuyla ''ender sana aşığım çok yakışıklısın'' yazması geldi aklıma.
Bir tane salağın biri vardı bizim yurtta aynen bunu yazmisti arkadaslar. Kızında çok umrundaydı zaten. Ergen ne olacak. Paylaşıyorum.

Hey kantinin önünde oturan kırmızı kurdeleli kız sana bakınca bana gülümsedin ya işte her şey benim olmuştu.

imza:herkesi kesen adam.