entry'ler (459)

betsidney dolandırıcılığı

Kesinlikle orası öyle. Ama adamların nasıl yalan söylediğini görünce baya sasirdim. Tam üçkağıtçılarmış bildiğin. Bunlardan uzak durmak gerek kesinlikle

betsidney dolandırıcılığı

Özellikle Twitter'ı şuan çalkalamış bir sitedir. Kendisi bir oyuncusunun canlı rulet kazancı olan 52.515tl sine asılsız ve gerekçesiz olarak el koymuş. Kullanıcı hakkını isteyince de tüm platformlardan onu engellemiştir. ip numarasina kadar engelleyen bu bet bürosu aynı zamanda şikayete destek olanlara da ulaşıp şikayetlerini kaldirmalari halinde para göndereceklerini söylemektedir. Büyük dolandırıcı bir betsitesidir. Paranızı kaptırmayın buraya. Şikayet sildirmek için bile para teklif eden üçkağıtçı bir site.
Kullanıcı site lisansına da şikayette bulunmuş umarım siteye yaptırım uygulanır ve başka kimseyi mağdur edemez.
~https://twitter.com/1Guve...tatus/1383885409747230736~
(bkz: dolandırıcı bet sitesi)

çirkinlere tavsiyeler

guzelligi aradiginiz yeri kontrol edin? aynalar gecici guzellik sunar.Kalici guzellik ruhlardır ve her ruh bir guzel adayıdır.

bir insanı dinlerken neresine bakmalıyız

alnına bakın surekli gozlerine bakıp dikkat dagitmak yerine arada goz cevresine bakin.

bir cümle söyle çok şey anlatsın

Suskunluklarımdan öğrenirsen beni bir ömür unutamazsın.

paradan daha değerli olan şeyler

Mutluluk ve huzuru ilerleyen yaşlarda hayatında olanların senin cüzdanında aradigini fark edeceksin evlat. O zaman da simdi paradan daha degerli gordugun mutluluk ve huzura yine paran kadar ulasabildigini fark edip, önce sisteme sonra kendine söveceksin. Hadi eyvallah

seni uyutmayan ne

Hatalar..

yazarların çaresiz hissettiğinde yaptıkları

susmak..

whatsapp durumları

bitti şiir,başka mısara istemez.

kitap alıntıları

"+Sen burada böyle dertlenirken onun için sanıyor musun ki o seni bir daha hatırlayacak?
-Ne yapacak peki?
+Onun tek derdi geceyi sıcak bir evde yeni birinin koynunda geçirmek olacak.
-iyi ama bu bana haksızlık deģil mi?
+iyi ama bu durum zaten ona verilebilecek en büyük ceza değil mi? "

düşün ki o bunu okuyor

Ne var biliyor musun, bir kere geç kaldın bir daha acele edesin gelse de bekleyesim yok artık.

cinsel ilişki sonrası kadını alnından öpmek

Ulan tam sözlükten umudu keseceğim şöyle çıkışlarınız yok mu, beni benden alıyor.Guldürdünüz öpüşgenler sizi

türk milleti olarak hiç cinsel ilişkiye girmiyoruz

Öyle demeyin elektriğiydi suyuydu internetiydi telefonuydu fatura ödemesi, kira derdi vs derken bence yeteri kadar ilişkiye giriyoruz. Tum bunlardan sonra gece başımızın ağrıması normal tabi :(

bakire olmayan bir kızla evlenen erkek

şu zamanda şu konuyu değerlendirmeye değer vulup, yorum yapanlar olmuş. helal olsun ne diyim! yordunuz ama yorulmadınız karanlık zihniyetlerinize selam ola..

Edit: Namusu dogru yerde aramalisiniz yoksa cok kandirilirsiniz azizim.

eve kız atmak tabirinin çok kaba olması

Daha kaba tabirler var, çükünün icraatlarıyla övünen milletiz , yok yani ne bekliyordun ne buldun, onu anlamadım .

arka sokaklar

Finalini göremeden öleceğimi düşundüğüm yapım.

içki

Olmasaydı birçok şarkının asla dünyaya gelemeyecegi kesin. (bkz: kac kadeh kırıldı minnos gonlumde)

beni nasıl bilirsin sözlük

Dm ye gel burda olmaz ayıp.

kafa kesmek

iyi ki günah, hayır zaten sırf günah diye kafa kesmiyoruz bizler. normalde günde 3-5 kafa kesen insanlarız.
Kafamıza mukayet olalım en iyisi.

yazarların arkadaş olduğu ünlüler

bolulu hasan usta. Iyi tatli yapar hee