bugün

zokratez mod on.
üniversitede öğrendiğim tek şey; hiçbirşey öğrenmediğimi öğrenmek oldu.
zokratez mod off.
benim okulda öğrendiğim tek şey küfretmek.

hayatına girer girmez üniversite yılları şimdi sansar dinlemek için fazla havalı. *

ben bunları öğrendim.
kızlar teklif etmiyormuş.
'Önemli olan derse ne kadar çalıştığın değil, doğru yere çalışıp çalışmadığındır yeğen '

ne adamlar var deli gibi çalışıyorlar , ben sadece hocanın hangı konularda durduğunu öğreniyorum ve aynı notu alıyoruz.
hayatı kazıklar yiyerek öğreniyorsunuz.

düşmeden yerden kalkmayı öğrenemezsiniz.
araştırmak.
çoğu kişiye güvenmemeniz gerektiğini öğrenirsiniz.
ilk gün tanıştığınla son gün vedalaşmazsın.
uzun saç insanı genç gösterir. miş.
yarım kilo zeytinin bile ev dağıtmaya sebep olabileceğini.

cepteki son parayla, ekmek mi sigara mı ikilemi.
(#21781943)

+ gelecek kaygısı...
ülkedeki eğitim sisteminin ne kadar sikko olduğu. öğretmen olucak öğrencilere bile verilen eğitim rezalet bir düzeyde. kimse rahatsız değil hiç kimse.
aldığın parayı bir ay yettirebilmek. alışveriş, fatura, kredi kartı ödemeleri. sorumluluk kısaca.
(#21977126) henüz okulumun bitmesine daha var ama ben baya birşey öğrendim sözlük.
Çıkar ilişkisinin überi.
Hiçkimseye güvenme ve hemen kimseyle samimi olma. Aradan belli bi zaman geçsin.

Parayı har vurup harman savurma. Her gün bi yerlere gitmezsen ölmezsin.

Sabırlı ol. (Ne kadar nefret etsemde)
düşmanlarını kendine yakın tutup dostlarını daha da yakın tutman gerektiği. bi de ilişkilerin çıkar üzerine kurulu olduğu. aynı bölümden mezun olup meslektaş olunacakken sırf ortalama için herkesin birbirinin ayağını kaydırmaya çalıştığı. sevgililik kurumunun sadece seksten ibaret olduğu...
(bkz: salçalı makarna)
(bkz: kıymalı makarna)*
(bkz: yumurtalı makarna)
(bkz: domates soslu makarna)
(bkz: yoğurtlu makarna)
(bkz: köfteli makarna)*
finalde geçemediğini butte sana geciriyorlar. artı yaz okulunda para alarak tekrar geçiriyorlar.
ilk başlarda herkesle yavşak yavşak takılma. il baş herkesi süz. sonra sana en yakın olanlarla seviyeli bir arkadaşlık veya ilişki kur. parayı tutumlu kullan. erkek olarak sağlam bir tane arkadaş edin. bir çalgı çal ya da bir hobi edin. boş zamanlarında buna ağırlık ver. kendini geliştir her yönden. yobaz olma. açık görüşlü ol. fikirlerini takım tutar gibi savunma. değişebilir, sürekli ve dinamik ol.
düzgün bie hayat yaşamak ve işinde başarılı olmak için üniversitede yaşanılanları ve öğrendiklerini unutmak gerektiğidir.
yüzlerce farklı insan ve hayat vardir..o yüzden tek doğruyu kendininki sanma..
insanlar çıkarı için her şeyi yapabilir.
edit: inan hiç notum yok.
batak, 101, king ve bilimum oyunlar.
her sey cikara dayalidir cikarina gore davran.
güncel Önemli Başlıklar