entry'ler (111)

sevgilinin kokusu

sevgiliyle özdeşleşmiş ona has olan tarif edilemeyecek kadar güzel olan bi kokudur. ya da ben öyle sanmışım, adam bildiğin sigara kokuyomuş başkasında da aynı kokuyu alınca farkettim. iç burktu.

sözlük yazarlarını şu an mutlu eden şeyler

birazdan nöbeti teslim edip, uyuyacağımı bilmek beni mutluluğa gark ediyor.

çirkin kız

çirkin kız yoktur yanlış makyaj vardır.

tekrar üniversiteye gidilse okumak istenen bölüm

güzel sanatlar resim ya da mimarlık. resime çizime hep ilgim vardı neyse sağlık olsun dedik, sağlık oldu.

sevgiliye gitme demek

sevgilinin, eski sevgili olmasını istememe durumudur.

anlık sedatif etkileri vardır. oluşan bu mutluluğu ömrü oldukça kısa sürelidir ve tatsızdır.

bırakınız gitsinler efenim. zaten er gec tekrar gidecektir. boşuna acı çekme süresini uzatmamak gerekir.

5 sene sonraki halinize söylenmek istenenler

umarım bölüm değiştirdiğine memnunsundur. yoksa bugüne gelip vazgeçmek mi isterdin?
o çok istediğin arabayı aldığını düşünüyorum.
hatta du bakim, aaaa parmağındaki yüzük ne? hani evlenmek yoktu hani kanada ya gidip kariyer yapıcaktın?

ilişkilerde ilk adımı atan kız

ilişkinin başlaması için yeteri kadar zaman geçtiğini düşünen kızdır.

şimdiye kadarki tüm ilişkilerim böyle başlamış bulunmakta. muhtemelen bundan sonra da böyle devam edicek. neden seçme lüksü sadece erkeklerin olsun? swh

balıkesir denince akla ilk gelenler

çağış, atatürk parkı, heykel ve sinekler.

balıkesir deyince garip oldu bi de. balkes daha sevimli.

üniversitede tercih edilecek bölümler

üniversitede tercih ediceğin bölüm, sevdiğin işle meşkul olmanı sağlayan bölümdür. sağlıktan hoşlanmıyorsan eğer tıp okusan ne yazar.
ve benim içinde fizyoterapi değildir.

güvenmek

birine koşulsuz şartsız inanmak, teslim olmaktır. mantık avaz avaz aksini söylese de güven denen bu şahane duygu sayesinde söylenene inanmaktır.

ayrıca ilişkilerin temelini oluşturur. ortada hiç bir şey yokken birden güvenmediğini bahane ederek ayrılınabilirmiş. tşk.

eski sevgilinin doğum gününü kutlayıp kutlamamak

dün yaşadığım ikilemdi. onun kutlamış olmasına rağmen ben o 24 saat boyunca sabrettim ve onun haberi olmadan kutladım. tabi o yeni sevgilisiyle mutlu mesut kutlama yaparken zavallı konumunda olmak istemedim.

eski sevgilinin doğum günü kutlanmamalıdır yoğun pişmanlık içerir.

sevgilinin ayrılmak istemesi

sevgili denen kişinin ilişkiyi bitirmek istemesidir.

o ilk ayrılma lafını ağzına aldığında sevgili sensizliği göze almış demektir. sonra barışsanız bile en ufak tartışmada ortaya sürülmeye başlar ve can sıkar. bu kadar gitmeye hevesli olma durumu da ayrıdır. madem gidicektin neden bu kadar sevdirdin?

yemek ısmarlayınca teşekkür etmeyen kız sevgili

yemek yedikten sonra erkek arkadaşına teşekkür etmeyen kız sevgili.

sevgiliyken aranızda bir yemeğin lafı olucaksa ohooo. siz çok yanlış anlamışsınız. bugün sen ısmarlarsın, yarın o ısmarlar.

üniversitede öğrenilenler

batak, 101, king ve bilimum oyunlar.

sigara içen erkeklerden hoşlanan kızlar

sevgilisi sigara içiyorsa bir süre sonra sevmeye başlamaları gerekir. zorunlu bir durumdur kızmayınız *

karşılıklı sevgi olduğu halde yürümeyen ilişki

çiftlerin birbirini sevmesine rağmen yürümeyen ilişkisir. elma ile portakalın birbirini sevmesi durumu bir nevi. ne kadar çaba gösterilse de yürütülmez ve acı son gelir.

tam da böyle bir ilişkiye sahiptim ve çiçeği burnunda eski sevgilileriz. bu başlık tekrar hatırlattı sağolsun. (bkz: çok seviyodum be sözlük)

sevgiliden sıkılmak

Sevgiliyle buluşmaların artik eskisi gibi heyecan vermemesi, sıradanlaşması sonucu gelişir. Ya da maymun gözünü açar. Çok sıkıldım evet en yakın durak nerede acaba.

minyon kızlar

minyon kız demek benim için kısa boylu kız demek. kısaysan bu gruba dahil olmamanız imkansız. benim gibi birinin hiç bir zaman dahil olamacağı kız grubu. umrumda mı? hayır.

hasan doğru

o ses seçilen sanatçı. alçakgönüllüyle kazandı sesi de güzel kim ne derse desin. ama abdullah'a da yazık mı oldu ne.

14 dakika geçtiği halde sevgilinin mesaj atmaması

dehşet bir olay! nasıl 14 dakika geçtiği halde mesaj atmaz nasıl?!? tez kellesi vurula! *

karşısındakinin insan olduğunu unutan kişi söylemi.