bugün

Kesinlikle. En iyisinin amına koyayımdır.
Doğrudur.
hiç de biledir. insan bitsin istemez hele de son yılsa bi hüzünlü olur filan.
ben bıktım amk bitsede siktir olup gitsem diye bakıyorum.
Hangi üniversitede okuduğunuza bağlı olarak değişir. Ben beyazıtta okudum balon da değildi ama tek binada lise gibi okuyan balon diyebilir.
bütün sözlüğün Bayburt'ta okudugunu gösterir.
üniversite hayatı abartılmış bir balondur, en azından benimki öyle.
türkiye'deki üniversiteler lise mantığıyla çalıştığı için doğru önermedir. bilimsel çalışma desen yok, hocaların kazandırdığı şey desen çok az. sadece ders geçmek için okunulan fotokopi notlar dışında çoğu öğrenci hiçbişey okumuyor. zaten ağır branşlarda başka bişey okumaya fırsat da vermiyorlar sana. sonuç kendini geliştirememiş yığınla öğrenci.
O kadar katılmak ki yazamamak.
Çok doğru önermedir.Ben şerefsiz hocalardan yıldım şahsen, mühendisliğin canı cehenneme dostum.
açıktan okuyanlar için hepten fıss.
Asdf.
Evet suan hissettigimdir. Yurt odasında yatakta pineklemek.
Bi ton çıkarci dostluklar.
Derse gitme isteği olmaması.
kahrolsun üniversiteler yaşasın tam bağımsız liseler.
sonuçta liseyi birlikte okuduğun insanlarla yaşıyorsun üniversite hayatını, marstan falan gelmiyorlar. çok da farklı hayaller kurmamalı.
ufku açma potansiyeli hayli yüksek ve öğrenim hayatında nispeten serbestliğin daha fazla olduğu bir dönemdir, o yüzden abartmamakla birlikte hakkını da yememek lazım.
Gerçekten öyle. Ha üniversite hayatı çok eğlenceli, şamatalı geçen insanlar var ama benimki hiç hayal ettiğim gibi geçmiyor.
balon olan üniversiteler degildir, üniversite öğrencileridir:
kendini bölümüne uygun olarak geliştirmek isteyen öğrenci ile sırf diploma almış olmak için alan kişi aynı dersleri görmektedir ancak okulda hocanın verecegi teorik dersten ötesi degildir. bunu kimse reddetmez ama o öğrenci klupleri; faaliyetler; organizasyonlar vs sadece eglence olarak goruldugu için univ çoğu kişi için balon olmaktan öteye geçemez.