bugün

unal aysalin yerinde olsam yastiga sarilarak hickira hickira aglardim. en siklenmedigim iliskimde bile bu kadar siklenmedigim olmamisti.
Ünal Aysal: Hocam bu akşam için başarılar diliyorum

Terimden gözüken bir YANIT yok.. (qapaq)
eğer gerekçese aysal , terimi boşuna kovmamış.
ünal aysalın 10000 sms yaptığının göstergesidir. canı sıkılınca mesaj atmış mübarek.*
Terim de maşşallah kezban olma yolunda önemli bir yok kaydetmiş tebrik mesajına nezaketen cevap verilir amk .
real madrid maçı öncesi:
AYSAL: XXXXXXXXXXXXXXXX ( DUA) hocam bu mesaji 9 kisiye gönderin bu aksam güzel bir netice alirsiniz..
nyse sn msglsn glba.s.
ben mesajlarda anormal bir durum göremedim.
ünal aysal aramış ulaşamayınca da mesaj atmış.
mesajlara göre fatih terimin lakabı fatoş'tur, 17 yaşındadır, memleketten istanbul'a geleli 3 yıl olmuştur. Üst kat komuşusu okşan ona sık sık erkeklere yüz vermemesini öğütlemektedir..
ünal aysal'ın 18'lik hatun gibi dadandığını gösteren mesajlardır. valla fatih terim'den ''bi huzur ver amk!'' şeklinde bi cevap görmeyi bekledim şahsen.. bu ne arkadaş? adam koskoca gs ve milli takım teknik direktörü, her an kafasında bin tilkiyle dolaşıyor, sürekli bir şeylerin hesabını yapıyor, o maçtan o maça koşuyor. görmemesi, duymaması, cevap vermemesi gayet normal bence. ya ne olacağıdı?

bu gibi adamların bir asistanı/sekreteri neyin olur, kendisine ulaşamıyorsan ona ulaşırsın, o bir şekilde iletir falan filan. bu neyin tribi yahu?
terimin sms hakkinin bittigini gosteren yazismalardir. ama en azindan syle bir cevap yazabilirdi;

-basknm sms hkkm btti.cok cvp yazamyrm.hfta snu sms yapcm.krktr snri yuzndn ssli hrfleri atlmk drmndaym.kib bye.
Terim'in "of n vr ya? idmndyz işteaa" triplerinde takıldığını anladığımız mesajlaşmalardır.
ünal aysal tarafından medyaya servis edilmiş mesajlardır. yazılanlar doğrumudur? bilemiyorum Fatih terim yalansa yalanlaya bilir ama yalanlarsa gs zarar göreceğinden açıklamada yapmamayı tercih edebilir.
ünal aysal' ın yeni paket yapmış olduğunun gostergesidir.
terim snne be slk.. diye cevaplamış olabilir... hayret neden kimse yazmamış..
-Slm Fath nslsn ??
+ii sn
-iidr tbrk ederm güzl maçtı * * *
+Tşk cnm
-Fath bi ara buluşsk diyorm ??
+...
bir tostumu yedim bekliyorum değildir.
ota boka saçma sapan tripler yapan kezban türk kızlarını hatırlatan diyaloglara sahip yazışmadır.
birilerinin kendisini kamuoyu karşısında aklamak için medyaya servis ettiği mesajlardır.
kurum içindeki kişilerin kendi aralarında yaptığı mesajların servis edilmesi kurumsallaşma mı?
birilerinin nefsini aklamaya çalışırken camiayı ne hale düşürdüğünü görebiliyorlar mı acaba?
kulüp başkanı ile teknik adamın arasındaki özel mesajlar medyada.
yazıklar olsun.
artık iplerin koptuğu son sms;

aysal:alööööö
neden basına düştüğü merak edilen mesajlardır. Ne olursa olsun iki kişi arasında konuşulanları paylaşmak acizlik göstergesidir.
rasim ozan kütahyalı nın ortaya çıkarttığı mesajlar. terim bu nedenle ROK a dava açmıştır.
terimin "efendm" şeklinde cevaplaması gerektiği mesajlardır.
-cnm bi sorun mu var, bana açılabilirsn grçktn!.
-saol, sorun sende diil bende.
aysal: bazen sadece özlersin... geri gelmeyeceğini bile bile sadece beklersin.
terim: ;));));)))