bugün

Gün geçtikçe şaşırtıcı durum. Herkes her istediğini yapabiliyor. Gta ile tek farkımız gta`da havalimanina silah sokulamiyordu. Ülkemizde bu sorun bulunmuyor. Rahatça sokabilirsiniz. Sokaklarda tanklar ne zaman gezecek acaba.
Bizim mahalle grove a benziyor lan.

Bide bir keresinde 3 4 tane kilolu zenci görmüştüm ve hepside mor giyiniyordu. Dedim ballas baskına gelmiş heralde. Arkadaşlar tutmasa dalacaktım ama işte.
yakında mad max gibi bir yaşamımız olacak.

gerçi mecazi anlamda yaşıyoruz bu durumu.
vice city de golf sahasına bile silah sokamıyorduk.. var gerisini sen düşün.. ama tahminim şudur ki; kahpe soyları girş kapısına kadar silahlı gelip dedektörlerin bulunduğu yerde ateş açmaya başlamış insanları tarayarak dedektörleri geçip kendini patlatmış olmalı.. başka türlü sokulamaz zaten.. giriş kapısına gelene kadar da araçlara detaylı bi arama yapılmamış olması terör eylemini önleyememiştir..

çözüm önerim şu ki;
büyük zaman kaybı yaratabilir ama havalimanı girişlerine askeri düzeyde önlem almak...
#araçlar slalom yaparak girmeli...
#araç altları görüntüleyici sistemler kurulmalı ve ayna yardımıyla gözle kontrol edilmeli..
#araçların içi, yolcular ve yolcu yakınları üst aramasından ilk girş kapısında geçirilmeli..