bugün

herkez içiyordur da herkes içebiliyor mu orası muamma.
marlboro 10 lira amk liseli bile içer. amma ve lakin kredi kartı borçları milletin götünden akıyor döviz ve altın almış başını gidiyor.

derin düşünmek lazım yüzeysel olmuyor prof kardeş.
O degil de benzin bes lira oldugu halde caddelerde arabalardan yuruyemiyoruz insandan cok araba var millet nerden buluyor parayi.
ikinci dünya savaşı sırasında sorulsaydı uçakla havadan atıyolar diye cevap verilmesi gereken soru.
Herkez içiyor mu bilmem ama herkesin içmediği kesin.
Başlığı açanın, münasip yerine z girsin!... Diyorum da, başka söz etmiyorum.
görsel

Marlborom cok tatli, icmek ister misin?

Tanim efenim: gavatin sorguladigi sorunsal.
(bkz: battı balık yan gider)
başka bir örnek : benzin bu kadar pahalıysa sokakta arabadan adım atılacak yer yok insandan çok araba var araba park etmek istiyorsun yer bulamıyorsun.
malbora viralidir.
niye emekliye asgari ücrete gelince para yok diyorsunuz o zaman dedirten başlık.
Herkesin içtiği sigaraya bakarak ülke ekonomisini değerlendirmek yanlıştır. Sigara bir bağımlılıktır. Kişi marlboro sigarasını seviyorsa diğer ihtiyaçlarından keserek o sigarayı içer.
Malbora nedir amk diye düşündüren sorunsaldır.
herkesin elindede apple marka cihazlar cidden aslı astarı nedir bu işin birinin açıklamasi gerek.
tüm marlboro paketlerinin içinde marlboro olduğunu sanan yazar beyanı.*
herkes diye kendi çevresini kastedenlerin bazı varoş mahallelerimize inmesi gerek.

ayrıca tr'de şöyle bi durum var para biriktirilmiyor direk harcanıyor. gerçi maaşlar ve ekonomik durum da pek para biriktirticek cinsten değil!
Onu da geçtim ortalama araba modelleri 70 150 milyar arası arabalara biniyor insanlar.
gerizekalı sensin, ülke ekonomisi de sana girsin.