bugün

Daha şirin, daha sevecen, daha tatlı olurlar. Ders anlatırlarken yanaklarını mıncırmak dahi isteyebilirsiniz.

(bkz: bize de nasip eder inşallah)
sevgilisi mühendisse nasıl olur merak edilen bir durumdur, bilen pm pls.
3 ay boyunca evde yatacağından sevgilisiyle dalga geçme potansiyeline sahip örtmen sevgilidir. E tabi karşı taraf bunu yediremeyeceğinden sonunda kan çıkması muhtemel birlikteliktir.
erken eve gitmesi nedeniyle size güzel bir sofra hazırlar. boş zamanı olduğu için çocuk yetiştirme planlarınızda avantaj sahibidir.

lakin biraz kuralcı olurlar. fazla sesleri çıkıyor zaman zaman ama yine de ideal eş adayıdır öğretmen bir sevgili.
olsa da sevsek denilen sevgilidir.
sevgilisi avukat ise nasıl bir ilişki modeli olacağını merak ettiğim sevgili.
Çevremden duyduğum kadarı ile çok iyi eş olabilecek sevgiliymiş....

Şu sıralar da bazı ortak gruplardan tanıştığım bir öğretmen hanım var, çıtırdan yürüşüyoz gibi, sadece boyu kısa (1,65), acaba biraz atak yapıp evlensem mi?

Edit : bir kaç dakika düşündüm de genelde 2-3 gibi okuldan çıkıyor, eve gelip yemeğini, temizliğini yapar, yazları 3 ay tatili var, o da benim gibi gezmeyi seviyor, ortak noktamız da çok, en iyisi ben gidip evleneyim...
sadece "sevgili" denmediği sürece kimse sadakatten ya da aşktan bahsetmemeli. sevgiliyle birlikte olunmuyor, mesleğiyle birliktelik yaşanıyor. işsiz sevgili garson sevgili büro sekreteri sevgili konuları hiç gündem olmuyor. mal satın alırken ön şartlara sahip insanlar olduk çıktık aşk konusunda. kalple değil beyinle hareket edilen ahlaksızca bir düzen.

meslek üzerinden olumlu fikir beyan edip ardından muazzam sadık insan olduğunu iddia etmek de ayrı bir yüzsüzlük.
uzun saçlıysa beni bulsun dediğim sevgilidir, 10 entry'den birinde yazıyorum hala yok piyasada bu ne öğretmen kıtlığıdır, öğrenip sevmek benim de hakkım değil mi, kızlar?
öğretmen eski sevgilim, erkek öğretmenin kadınlara çok itici pasif geldiğini söylemişti.