bugün

dinden, ahlakdan bahseden pisliktir.

akp zihniyetinin yüzsüzlüğüne örnektir.
burda önemli olan öğrencisi ile ilişkiye girenin imam hatip öğretmeni olması değil, bir öğretmen olmasıdır.
başbakan tayyip erdoğan'dan "dindar gençlik yetiştirme" talimatı almış olan öğretmendir.
bundan sonra yurdum abazanının korsan cd satan tiplere "imamlı var mı?" demesine yol açacak utanmazdır.
bastırılmış duyguları bünyesinde barındıran, baskı altında yetişen ve yetiştiren, sapık sapkın öğretmendir. imam böyle yaparsa cemaat ne yapsın? bunların din ile alakaları yoktur. din büyüğe duyulan saygıyı küçüğe gösterilen hoşgörüyü barındırır. karşı cinsin cinsel obje olarak görülmesini, saçından, elinden, ayağından tahrik olunmasını barındırmaz. dostça kardeşçe yaklaşımlar giderek toplulumuzdan uzaklaşıyor. yazık.
imam hatiplerde neler döndüğüne küçücük bir örnektir. Aysbergin görünen ucudur.
dindar neslin temelini sıkı atan öğretmendir!
Öğretmeni ile ilişkiye müsait kişinin partneridir.
Bunların din iman dindarlık anlayışlarını gördük ve görmeye devam ediyorsunuz.Bir de çıkıp Dindar nesil yetiştireceğiz diyorlar işte o dindar nesil bu tarikat sapık takımının elinden mi gelecek?yazık bu büyük millete yazık.
bir edebiyat öğretmenidir. mevzu imam hatipte olması değildir. çünkü öncesinde ya da sonrasında teknik lisede de, sağlık meslek lisesinde çalışabilir. imam hatip liseleri için ayrı edebiyat öğretmeni yetiştirilmiyor. mevzu bu adamın şerefsiz olmasıdır. imam hatiptede olsa x bir okulda da olsa herifin kanı bozuk. KArısıda zamanında öğrencisiymiş onu da iğfal ederek evlenmiş it herif.
uçkuruna sahip olamayan adamdır. şerefsiz birde imam hatip'te öğretmenlik yapıyor nerede kaldı senin dini bütünlüğün kansız ibne.
Yeni mottomuzun dindar ama zina yapan nesil yetiştiriyoruz olduğunu gösteren sapkınlık.
kişinin dini görüşü ile ahlak yapısı arasında bir bağlantı olmadığının en güzel örneğidir.
deniz baykalı örnek almıştır. ee ne de olsa deniz baykal da sekreteri ile bir yerde öğrencisi ile ilişkiye girmişti.
konu ibadete gelince, herkes kendinden mesul, şerefsizliğe gelince tüm dindar kesim suçlu değil mi? beyin bedava, sözlük bedava, entry bedava... yesinler sizin yaklaşımınızı.
söylenecek söz olmayan öğretmendir.

lakin benim korkum bu olaydan çıkan dersin; karma eğitimi kaldırmak olması.

olur mu olur arkadaş, bu memleket iyice sığırlaştı.
ahlaksızdır. hep chp gibi partiler yüzünden olmaktadır bu ya da ak parti gibi partiler yüzünden hatta mhp kaynaklı dahi olabilir bu durum.
aslında biz toplum olarak fazla mı yozlaştık nedir?
imam hatip öğretmeni ile fen lisesi öğretmeni arasına hiç bir fark yoktur ikisi de milli eğitim bakanlığında görevli öğretmenlerdir. tayin ve atama sırasında boş kontenjanı olan okula atama yapılır. bugün imam hatip lisesinde yarın düz lisede görev yapabilir bu kişi. ancak bir öğretmenin bu kansızlığı yapmış olması içler acısıdır. her ne hikmetse son zamanlarda öğretmen öğrenci ilişkisi epey şekil değiştirmiş ve sürekli benzer haberler alıyoruz.
--spoiler--
ahlaksızdır. hep chp gibi partiler yüzünden olmaktadır bu ya da ak parti gibi partiler yüzünden hatta mhp kaynaklı dahi olabilir bu durum.
aslında biz toplum olarak fazla mı yozlaştık nedir?
--spoiler--

ulu sözlük gibi entresan bi yerde durumun a*ına koyulması için zemin hazırlamış hocadır.
bravo hoca,
iyi bo* yedin.
tinerci yapmaz onun yaptığını.
Akp ve imam hatiplerlerle genelleme yapılmaması gereken durum. Bir öğretmen ve öğrenci ilışkisi değil de imam hatip olması sizi zevkten havalara uçuruyo di mi lan!
beynimizi siktikleri yetmiyomuş gibi el kadar bebelere de sal etmişler kobrayı.
(bkz: üşüyoruz reyiz)
Dinle, dindar nesille çok ilgisi olan olayın kahramanı öğretmendir.

Çünkü din insanlarin kafasında öyle bir imaj oluşturmaktadır ki dindarim diyen, ya da dinle ilişkilendirilen insan otomatikman namuslu, nefsine hakim, harama, günaha göz dikmeyen biri olarak görülür.

Din öyle bir örtü oluşturur, öyle bir illüzyon yaratır ki "en dindar benim" diyen aslanlar gibi her halti yer, en günahkârdan daha günahkârdır da kimseyi. Inandiramazsın. Buna..

Gönül gözü açık olanlar bugün türkiye'de olanları görür.
muhafazakar kesim artık şunu anlamalı türban takınca sakal bırakınca dindar olunmuyor.
tam tersi bazı orospuçocukları bu tip simgelerle aramıza sızıyor sapıklıklarını gizli bir şekilde sürdürüyor.

ulan ben orospu tanıyorum oturduğu apartmanda yalnız yaşıyor eşim kamyoncu diyor türban takıyor herkes de yutuyor yoksa apartmanda barındırmazlar.

israilden tohum satın alıp pazarlayan ama filistine yardım kampanyalarıan cüzi bağışlarda bulunan sakallı amcalar biliyorum geçmişinde alkol kadın gırlaydı şimdi hacıyım diye geziyor para tatlı ayda bir şehir dışına çıkıyor artık gittiği yerde ne haltlar yiyor bilemiyorum huylu huyundan vazgeçmez.
gündemdeki tüm din adamlarının tacizci olması ya da cinsel içerikli işlere/suçlara bulaşması kesinlikle tesadüf olamaz. badeci hoca, müslüm gündüz, adnan oktar, zekeriya beyaz gibi adamlar yüzünden insanların dine bakışı değişti. adamlar kendine rol model alıyor bunları. gazeteci!!! hüzeyin üzmez de başka bir vak'a. adam neredeyse vahiy geldi ondan yaptım diyecek. geçenlerde bildiğiniz üzere öğrencisini hamile bırakan bir müdür haber oldu. yani sorun dinde değil, cehalette. dini kendine göre yontmaktır sorun. sorarım size hangi dinde eğittiğiniz öğrenciyi "bilmem ne yapın" diyor, hangi kitapta "müridleri badeleyin bak süper oluyo" diyor, hangi dine hangi ahlak anlayışına sığıyor bu olanlar? insanlar dindar olmakla yobaz olmayı ayıramadıkları gibi, kıyafete göre not verdikleri için namuslu ile namussuzu da ayıramıyorlar. bütün bu olanlar yüzünden dine mensup bütün insanları suçlayamayız ama özellikle bu iktidar döneminde kadınlara ve kız çocuklarına "cesaretle" ve "aleni" şekilde uygulanan kötü muameleyi de gözardı edemeyiz.

aslında söyleyecek çok da bir şey yok. kimse sütten çıkma ak kaşık değil.