bugün

başını benim çektiğim harekettir. sonuna kadar özgürlük!
her evin kapı dibinde süt istiyoruz.
anayasa da haklarımız olmalı, önce kimliğimiz benimsenmeli.
anayasaya bu devleti türkler ve kediler kurdu ibaresinin aynen geçmesini istiyoruz.
siz anadolu ya girmeden önce biz vardık olum, bilmezsiniz siz, dedem hep anlatır. alpaslan malazgirte girerken sağ ve sol yanında iki kedi duruyodu.

ha bir de alın anyasanızı başınıza çalın içinde ne süt var ne balık, ulan gavur kedileri sardalya yiyor benim daha ağzıma almışlığım yok o tip şeyleri. bize hamsi de yeter. pakete dahil ederseniz bunları oylarım yoksa oy moy yok, boykot var size. *
sonuna kadar mücadeleye hazır:

görsel

davası uğruna hapsedilmeyi göze almış:

görsel

ve an itibariyle dünyanın en güçlü devletinin yönetimine el koymuş:

görsel

onurlu direniş hareketidir. *
kediül azman garfield hoca efendi hazretleri cemaatine bağlı şakirtül müminil şakilerinin yürüttüğü özgürlük ve demokrasi mücadelesi yanında esamisi dahi okunmayan hareket olsa gerek...
Desteklediğim harekettir.

"Özgürce miyavlamak istiyoruz biz! Miyavlayınca bize bir şeyler fırlatan mahalle sakinlerinin hapse attırılmasını istiyoruz!"
"Sözlükte gönlümüzce kedi dilinde entry girmek istiyoruz. Miyav miyov maev vauğ zall! * *"
arjantin milliyetçiliğine meydan okuyan harekettir. nede olsa onlar faşist, ee kaka arjantinianlar biz ise özgür, eşit kedileriz. fena çizeriz haberiniz olsun.
gözlemci olarak katıldığı harekettir. böyle sosyal toplaşmalar pek ilgimi çekmez ama söz konusu kediler olunca katliam falan yaşanmasın diye izleyeceğim bir müddet...
kedi gettosu ve bir nankörkedi mottosunun temellerini atıyorum bugün yoldaşlar. benim naçiz bıyıklarım elbet bir gün toprak olacaktır, beni düşünmek beni anlamak demek bıyıklarıma sarılmak demek değildir.

zeki çevik ve ahlaklı bireylerden oluşan bir bütündür bu hareket.
oldukça özgürlükçü ve son derece yırtıcı olan biricik kedim paşa ile desteklediğimiz harakettir.
http://galeri.uludagsozlu...vde-kedi-beslenmez-32474/
web sitemiz yakında açılacaktır. ama gidip kedicisözlük açma ucuzluğuna da düşmeyiz. bizi izlemeye devam edin sevgili gençler. tırnaklarımızla kazıya kazıya edindiğimiz sosyal statümüzü statükodan beslenenlere teslim etmeme yolunda verdiğimiz mücadeleyi görün. hayata babasının adıyla atılan statükoculardan değil, parçalanmış tırnaklarıyla atılan kedilerden olun siz de.
ökh manifestosu başlığında manifestolarımızı görebilirsiniz. biz fikirleriyle yaşayan bir grubuz.
garfield gibi yan gelip yatmıycaz. * *
ileri gelen bir kedi diyor ki...

(bkz: özgür kediler evet diyecek)
(bkz: bayramda 5 satanist kediye girmek)

(bkz: hepimiz kediyiz hepimiz minnoşuz)
bu kedilerin söylemleri, en az kediler kadar nankör bir zümrenin, onlar kendilerine ırk der, söylemlerine benziyor.
sempatiye aldanmayın.
sağ gösterip, sol vurmasınlar.
zinhar desteklemediğim ve tırstığım harekettir.

(bkz: genç balıklar rahatsız)
--spoiler--
bu kedilerin söylemleri, en az kediler kadar nankör bir zümrenin, onlar kendilerine ırk der, söylemlerine benziyor.
sempatiye aldanmayın.
sağ gösterip, sol vurmasınlar.
--spoiler--
sağ da vururuz sol da vururuz .
çok merak ediyorsan: türküm gururla da söylerim. ama bunun beni üstün yapacağına inanmıyorum. ırkımı severim ama üstünlük sebebi saymam.iftira atmanın kolaycılığına kaçmadan bi okusaydın, zahmet edip. kürtçü faşolarla nasıl dalga geçtiğimi anlardın. aynı senle geçtiğimiz gibi.

bize iftiralarda bulunan arkadaş tek adamlık yani bildiğin tiran lık yanlısı bir adam. herneyse biz aklı başında kedileriz, hakkımızda yapılan kara propagandalara inanmayınız.
özgürlükçülükten sapmadıkları, buzdolabında darbe yöntemiyle siteyi arka bahçeleri yapmaya kalkmadıkları sürece kedi veya kedi sahibi olmamam nedeniyle bir parçaları olmasam bile demokratik düzlemde destekleyeceğim harekettir.

görsel
her ayın mart gibi gecmesişni istemek de özgürlükçü kedi ayağının cinsel devrim kısmını oluşturmaktadır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar