bugün

Azeri bir iş adamı, Özge Borak’a Instagram üzerinden 1 milyon dolarlık ahlaksız teklifte bulundu.

lakin bence Özge hanım bu ahlaksız teklifi takipçileri ile paylaşmış ama isim misim ifşa etmemiş!

adını sanını da paylaşacaksın ki ibret olsun.

olay ne kadar doğru orasıda muamma.
görsel
görsel
neyin değerinin ne kadar olduğunu bilmeyen tipten iş adamı olmaz azizim.
Feyktir.
para eger dogruysa 4 trilyon 610 milyar.

yok yok 4 trilyon 611 milyar.

dur dur 4 trilyon 613 milyar oldu.
50- 100 tl olsa sosyal medyaya yazmazdı. cinlik bu yaptığı, yakışmadı.
eğer iş adamının ismini paylaşsaydı özge hanım,
bir çok kadından kampanya ve indirim mesajı giderdi,
100.000 e veririm 1 gece yanında 1 gecede bedava falan gibi...
moskova'da yaşıyorsun ve özge borak'a 1 milyon dolar teklif ediyorsun.

hayır olay komple saçma.

rusya'da sokakta çevirdiğin 10 kadından en az 3'ü özge borak'tan daha güzeldir. ki onlardan en az 1'i 1000 dolar teklif etsen kabul ederler sanıyorum.

hadi diyelim adam manyak ve özge borak hastası. böyle bi teklifi instagram'dan neden yapıyor. o kadar zengin bir iş adamı numarasını bulamıyor mu bu ablanın.

ayrıca özge borak tam olarak kim bilmiyorum da 1 milyon dolar edecek bi insan yok 1 gece için dünya üzerinde. kabul etmeyerek ayıp etmiş d:
La bunlar zevkine beğendiğiyle ilişkiye giriyor zaten. O kadar paran varsa bi yolunu bul, ortamına gir, özge ile tanış.

Sonra gecelerce beleş vurursun zaten.
men teklif etmişhem gardaşlar azarbaycandan salamlr.
Hacı sizin orada cari açık falan yok mu? Nasıl bir piyasa ulan bu? Nasıl bir servet bu, 1 gecede 1 milyon dolar? Hacı otel al sana sen o parayla ya. Günlük yevmiye ile iş yapıyorsun.
azeri görgüsüzlüğü ve türk kezbanlığıyla geçen bir gün daha. ortadoğu çukuruna hoş geldiniz.
1000 - 2000 dolar olsa ifşa edermiydi etmezdi ama milyon olunca hanım kızımız bakın bana ne paralar teklif ediliyor görün diye ifşa etmiş.ancak kimse kusura bakmasın hiç kimse özge borak a o parayı teklif etmez ciddi ciddi trollemişler kadını bence.
Hadi adam böyle ahlaksız bir teklif yapmış.
Herkes adamın yaptığını normal karşılıyor.
Hebele hübeleblebler kadını niye fiziksel olarak rencide ediyorsunuz.
Kadın gidip teklifi kabul etse ahlaksız diyeceksiniz.
Etmediğinde de kadını rencide ediyorsunuz.
Sözlükte akıllısı var da tenezzül edip mi yazmıyor? Yoksa
Sözlüğün hepsi mi deli?
kendisini böylelikle bir güzel pazarladı. takipçi sayısında artış göreceksiniz ve medyaya düştü kendisi. reklamın iyisi kötüsü olmaz.
para basıyor galiba abimiz.

dolar şimdi kaç tl oldu forza karakartal kardeş?
https://m.uludagsozluk.com/e/39582091/
(bkz: Reza sen misin)
bu olayın arkasında ata demirer'in olma ihtimali bir hayli yüksek. zira birlikte oldukları dönemde kilolu olduğu için ilişki konusunda zorlanmış olabilir, şu sıralar daha zayıfladığı için böyle bir teklifte bulunmuş olabilir.
ozge borakin ederim bu diye paylastigi goruntu sanirim bu. oraya 100 tl vereyim diye yazsa ayni adam, adama ana avrat duz giderdi, paylasacaksa da adini saklamazdi. ama adam bi milyon teklif edince paylasma amaci daha cok bakin bi geceye bi milyon diyorlar, kiymetimi bilinden oteye gitmiyor.

haa bi milyon teklif etmek icin de belli ki azeri abazasi olmak lazim.
Fazla vermiş.
gerçek dahi olsa kendine saygısı olan biri bunu paylaşmaz.
kaldı ki milyarderlerin hepsi biliniyor. kendisini azeri iş adamıyım diye anlatmasına gerek yok.
bu kadın ya süzme salak ya da takipcilerini süzme salak yerine koyuyor.
(bkz: rezillik)
bele vaziyetin içine soxam. iş adamına sesleniyorum buradan, Türk erkekleri olarak yakın rakamlarda anlaşabiliriz.
hangi ihale bu?
500 tl teklif edilseydi acaba gelip buralarda paylaşır mıydı? bunlar hep reklam. son zamanlarda reytingi düşen ablalardan. artırmak için yapacaktı bişeyler cağnım.

ayrıca; (bkz: herkes beni sikmek istiyor)
(bkz: reklam)
şimdi bunu paylaşmasındaki amaç tabii ki rezil etmek değil öyle olsa ifşa ederdi. resmen "bakın ben 1 milyon dolar ediyorum ama iğrenir gibi yapmazsam ters tepebilir, öyleymiş gibi yapayım hem pr olsun" mantığı. adamdan çok kendisi daha rezil etmiş. hemcinsim adına utanç ve üzüntü duydum.
ya zık.