bugün

entry'ler (409)

lgbtnin daha azginlasmasinin sebebi

tercümanlardan açıklama beklediğim başlık.

lgbt üyelerinin buluştuğu discord sunucusu

iletişimde kalmak için faydalı bir platform, hayırlı olması dileğiyle.

yılbaşı adı altında hristiyanlaşmak istemiyoruz

hemen bir şeyleri görünce yada bir şeylerin altında bir şeyler arayınca dininiz yada namusunuz elden gitmiyor götelekler. e tabi şeytana uymak sizin için o kadar kolay ki sizde haklısınız.

dinsiz erkek ile evlenilir mi sorunsalı

dini bütün yavşak erkeklerin ve kadınların, evlenmeden önce ne boklar yediğini görüp bildikten sonra, dinsiz erkekle yada kadınla evlenilir mi sorunsalı, gözümde bir sorunsal değildir.

müşteriye saygısız esnaf

temiz, iyi niyetli, ponçik esnafları lekeledikleri için esnaflıktan men edilmesi gereken varlıklardır.

üşüyen sevgilisine montunu verecek erkek kalmaması

eski saf, temiz duyguların yok olup gitmesinden kaynaklı, kendi götünü düşünme hali.

staj yapmak

okulun son sınıfında ki mesleki öğrencilerin, meslekleri ile ilgili kendilerini geliştirmeleri, şirketlerin ve çalışacağı endüstrinin detaylarını öğrenebilmek ve beceri kazanmak için uygulaması gereken kısa süreli program.

staj yapmanın faydaları için kaynağa göz atabilirsiniz https://www.ekisarayanlar...n-faydalari-nelerdir.html

tecavüzün insanlar için cezbedici noktası

cezbedici bir yanı olmayan sapkınlık, psikopatlık ve sadistlik durumudur. cezbedici diyerek olayı normalleştirmeye çalışmayın orospu çocukları ile aynı kefeye girmiş olursunuz.

yolda kulaklıkla yürüyen tip

müziğe kendilerini kaptırırlar yada müziğin etkisi ile birlikte klip çekiyor havasına girip kendilerini cool sanan tiplerdir. ayrıca karşıdan karşıya geçerken araba çarpması muhtemel kişilerdir.

dayak yiyen kadını kurtarmak

müdahale etsen sende arada kaynayabilirsin, müdahale etmesen gönül razı değil.

bende passat vardı sattım

ben böyle bir talimat vermedim.

suriyelilere ücretsiz sağlık hizmeti sağlanması

kendi ülkelerinde yaşıyorlar, tabi ki ücretsiz sağlık hizmeti alacaklar. biz türkler gibi mülteci değiller ki türkiye de.

ilk iş günü

heyecan verici olaydır. soğuk kanlı olmaya özen gösterin. her şeyi bilmeyin ama hiç bir şey de bilmiyormuş gibi salak görünmeyin. orada çalışan herkes sizin gibi insan, kendinizi uzaylı gibi hissetmenize gerek yok. anlatılanları biliyorsanız bile bilmiyormuş gibi yapın, çok bilmiş gibi görünerek ilk günden topları üzerinize çekmeyin. az konuşarak karizmatik görünün ama soğuk ve itici olmamaya da özen gösterin. bunlar beni kesmez ağa daha da pohpohla beni diyorsan bi göz at istersen https://www.ekisarayanlar...gunu-neler-yapilmali.html

4 şubat 2020 manisa depremi

bir yere gitmedim buradayım diyor ve çok büyük bir dalga ile geleceğim diyor. yüce ulu rabbilalemin herkesin yardımcısı olsun.

telefonu efendim diye açan insan

alo gibi saçma bir kelimeyi kullanmayan, benim gibi gerçek bir beyefendidir kendileri.

evlilerin daha uzun yaşaması

acaba bu doktor kimle evliymiş araştırmak lazım.

karını boşa onu ben alacağım

çükünün keyfine işte böyle bok yoluna gidersin.

mobile legends

hiç bir platformda ekip kurup oynayamadığım oyundur. tek başınıza sakın ha sıralıya girmeyin benim gibi duvarları tekmeler, takımınızda ki kolsuzlara ana avrat söversiniz. oyuna bolca kız giriyor, kız tavlamak içinde ideal bir mekan. yeni güncelleme ile sosyal ağ muhabbetini getirdiler, resim filan ekliyorsun. oyuna yeni gelen herolar da dengesizlikler oluyor, sonra ki güncellemelerle dengelemeye çalışıyorlar. oynadığım favori herolar gord, eudora, balmond, alpha, akai

beyaz masa reklamında tayyibin resmini yayınlamak

Yalakalıkta sınır tanımayan büyük şehirin reklamıdır.

15 mart 2019 yeni zelanda cami saldırısı

islamafobi bir saldırıdır. insan katletmek ne olursa olsun iğrenç bir şeydir.