bugün

barındırdığı öğrenciler açısından değerlendirecek olursak ilk göze çarpan şeyler öğrencilerin oldukça laubali oluşu, mizah yönünden sıkıntı yaşıyor olması, kasıntı olmak için kendini zorlamasıdır. böyle bir genellemeyi rahatlıkla yapabiliriz tabii ki bu genellemeye uymayanlarda var. orda okuyan kızları da ayrı bir değerlendirmek gerek. öğretmen kadrosu fena değil, genel olarak gidilesi görülesi küfredilesi bir eğitim yuvası.
6 sene önce falan daha veletiz ama başarılı veletlerden, afyonda düzenlenen türkiye basketbol şampiyonasının 3.ayağına gitmeye hak kazandık , anadolu yiğitleri babında gidişimiz var hepimiz uzunuz diye övünüyoruz, adana bilfen koleji denen bir takımla eşleştik, eşleşmez olaydık benim tutacağım adam kambala'nın aynısı belki daha uzunu ama görev görevdir abinin belinden tutuyorum ama nafile vel hasıl 15 sayı fark yeseydik bir üst gruba çıkacaktık olmadı.
sonradan öğrendik ki her sene bu gruplarda başarılı olmak adına istanbul- bursa vs... şehirlerden oyuncu toplarmış bu okul.