bugün

''Ateistler bunu da açıklayın özel mesajları kim atıyor ?'' diyen bir yazar olabilir.
sözlüğe sadece entry girmek için giren yazardır.
sağ gözü kör yazardır.*
mesajı atan yazarı çok üzen yazardır.
(bkz: benim niye özel mesajım yok)
Verecek cevap bulamamış olması muhtemeldir.
Bu kişiler telefonlarınıda açmazlar şimdi. Otoban kenarında arkadaşını kesseler sorumluluğunu da üstlenemezler
verme zorunluluğu olmayan yazardır. fakat ona cevap vermeyip nick altı kasanlar ilginç oluyormuş onu gördüm. sorsaydı anlatırdık ama insan çirkef olunca böyle yapıyor.
en azından birilerinden özel mesaj alan yazardır.
(bkz: meze)

Her sabah günaydın, her akşam iyi geceler mesajı atıyorum ama içimdeki azimi tebrik etmek için insan bi cevap verir amk.
boş beyinli bir yazar "allah seni yakacak!!!" tarzı mesaj atmıştır hepsi bu.
insanlarla gereksiz muhabbetleri sevmeyen yazar olabilir.. ama sonuç itibari ile de düzgün mesajlar da geliyor.. cıvıklık ve hakaret içermeyen, fikir paylaşım amaçlı..

onlara da cevap vermiyorsa, kibirlinin önde gidenidir..
saçma salak olanların dışındakilere de cevap vermiyorsa, burnu kaf dağında olan yazardır.
her mesaj atanı sapık gözüyle görüyordur ve sadece kafa dinleyip rahatlamak için giriyorsa sözlüğe böyle şeylerle uğraşmak istemiyorsa haklı olan yazardır.
çatır çatır mesaj sıçılmasından kaynaklı bir durum.
(bkz: kadın)
orospu çocuğudur. açık ve net.

edit: sinirliyim. evet.
Şakirtlerin gereksiz mesajlarına cevap vermeyen yazardır.
Bazen sinir bozar o yazar.
Kız olması muhtemeldir.
kibirli yazar değildir. mesajı atan kişiyle mesajlaşmanın sonucunda kafasının sikileceğini bilen ve bu yüzden olaya hiç girişmeyen yazardır. bazen de kestirip atılmış cevaplar atarlar size. o zaman bilin ki boktan bi giriş yapmışsınız ya da konuşmaya değer biri değilsiniz ya da ne bileyim konuşmak için attığınız mesaj çok boktan bi konu hakkında. gereksizleşmeyin.
cevap verecek diye bir taahhütün altına girmediğine göre keyfi bilir.

ister verir, ister vermez...
bir kere atılan mesaja karşılık vermiyorsa başka da mesaj atmanıza gerek yoktur.
çünkü ikinci bir mesaj onun gözünde sizi acizleştirir.
verip vermemesi kendine bağlıdır. çünkü atılan mesaja cevap vermeyen yazarların çoğu mesaj atarsa götünü vereceğinden korkmaktadır.

ister verir, ister vermez... göt onun.
Çok nâdiren karşılaştığım yazar kişisidir.