bugün

entry'ler (26)

yazarların çay içme sebepleri

Çay'ın içerisinde de kafein vardır, ( kahvedeki kadar olmasa da) evde kahve yoksa , saat geç olupd bakkal çakkal kapalıysa içilmesi bir sebeptir yada bir kafede arkadaś bekleniyorsa o gelene kadar sipari edilip içilir.

yazarların çay içme sebepleri

Çay'ın içerisinde de kafein vardır, ( kahvedeki kadar olmasa da) evde kahve yoksa , saat geç olupd bakkal çakkal kapalıysa içilmesi bir sebeptir yada bir kafede arkadaś bekleniyorsa o gelene kadar sipari edilip içilir.

korku filmlerinde hayatta kalma yolları

Ölü taklidi yapın sorun yok. Sakın kulaklıkla müzik dinlemeyin. Sex mi o da ne? Çığlık atanın sesini keserler. Tek dolaşmak mı birlikten kuvvet doğar. Sakın ama sakın silahınızı başkasına vermeyin. Eğer öleceğiniz garantiyse uludağ sözlükten hakkınızı helal edin diye başlık açın.

çaylaklıklatan çıkmak

Çaylaklıktan çıkmak için gerekli olandır. Sözlüğe yeni üye olanlar hemen böyle bir başlık açarlar.

yazarların yunanistan ı kurtarma fikirleri

döner bıçaklarıyla dalalım ağbeeeeeeeeeee...

çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır

Hiç bir şekilde katılmadığım görüş bence : çirkin kadın yoktur güzel kadın vardır.

aşk

semptomları:

- kalbin yavaşlaması
- dizlerin titremesi
- gözlerin kapanmaması
- ağzın yana doğru eğilmesi
- belli bir müddet sonra derin bir nefes alınıp heaaaaee denmesi

reçetesi git konuş.

açmayın beyler korkunçlu karı

(bkz: incisözlük replikleri) (bkz: çığırtkan kadın).

şeyhmus kino

Resim kopyalayarak oxford'a giren .... medyanın kalitesi böyle saçma bişi olabilir mi kmi kandırıyonuz?

(bkz: ufak atta civcivler yesin)

özel mesaja cevap vermeyen yazar

Bu kişiler telefonlarınıda açmazlar şimdi. Otoban kenarında arkadaşını kesseler sorumluluğunu da üstlenemezler

en yakın arkadaşla sevgili olmak

Eğer farklı cinsseler olmasını şiddetle istediğim eylem çünkü arkadaşla herşeyini paylaşmışsındır onu birinin kolunda görmek insana fena koyar efendim. Bu ilişkinin başlaması ve bitmesi zordur ancak.

yürüyemediği halde topuklu ayakkabı giyen kız

Gerekli olmadığı halde giyenler varsa olaylar kameraya alınmalıdır , ilerde gülecek hatta bol kahkaha atacaksınız.

ucuz kızların genel özellikleri

alınması kolaydır elinizde ne olursa olsun mutlaka onu alacak kadar değerlidir.

bir otobüste yaşanacak en büyük rezillik

Eğer otobüs tıklım tıklım doluysa ve yolları bölgeleri tam bilmiyorsanız ve yakınınız tarafından aranırsanız hapı yuttunuz demektir olaylar şöyle gelişir:

- alo x nerdesin
- otobüsteyim geliyorum ( zaten bi kısım size bakıyordur)
- tamam da nerdesin ?
- işte yeni bindim.
- peki nerdesin nerde ( arayan kişi bir türlü tatmin olmaz eğer telefonunuzu sesi hoparlördeymiş gibi çıkıyorsa durum daha da vahimdir , dükkanlardan marketlerden yardım alınır bir yer bulucağım diye , en sonunda otobüs durur o otobüs durağın tepesinde yazan şey söylenir.)
- sütçü imamdayım
-orası neresi ki

böylelerinide tanımasak dövmek sevaptır efendim.

şeriat istemeyen bu ülkeden defolsun

Her insana her görùşere saygılı olunmalıdır ancak din ve devlet işleri bir arada aynı bünyede yürümez vesselam.

uzunluğuna dayanılmayan şeyler

download süresidir kişi bu sürede can sıkıntısından patlama yaşar yüzde kaç oldu acaba diye 10 saniye de bir bilgisayarın başına geçer bizzat ben.

internetten ingilizce öğrenmek

bunun gerçekleşebileceğine inanan aslında kar amacı güden (gerçekten kar amacı gütmeyen vardır ama ben bilmiyorum) olması imkansız olan şeydir. Eğer ben internetten öğrendim diyorsa kişiyi londranın göbeğine bırakıldığında vereceği tepki bunlar nece konuşuyorlar olacaktır

otobüs durağından taksi çeviren insan

olması muhtemelen 2 olasılık vardır ya yağmur yağıyordur etrafta sığınacak tek yer orasıdır ve otübüslerde gitmesi gereken yere gitmiyordur yada otobüsü kaçırdığı için akabinde daha otobüs durağında olduğu için ve ilk gelen taksiyicdurdurduğu içindir.

kendisine aşık olunduğunu anlayamayan erkek

Biraz kalın kafalıdır yada budurumun sefasını sürer yada bunu bilerek yapıyodur acaba nasıl teklif edicek diye düşünüyordur.ilk ihtimalin olması ve bu çiftin evlenmelerinsonucu engelli çocuk doğması ihtimali vardır.

manchester city nin eskiden bok gibi takım olması

daha sonra araplar tarafından alınıp robinho' nunda getirilmesiyle ilk adım atılmış, ardından ne transferler gerçekleştirmiştir. Pes'de manchester united'den daha çok tercih edilmeye başlanmıştır kanımca.