bugün

serefsizin allahi olandir. ici ac aslanlarla dolu kafese kapatilip yavas yavas öldürülecek insan kiligina bürünmüs mahlukattir.
kesip agzına vermek istedigim kişilerin basında gelen serefsizlerdir.
yapılan eylemin iğrençliği hakkında kelimelerin kifayetsiz kalıyor olması bir yana, olayın bekaret kontrolü altından çıkması, üzerinde düşünülmesi gereken bir konudur.
namus ve ahlak bekçilerine selam olsun.
(bkz: donaltına çok meraklı domaltın şunu)
böle bir babaya çağdaş hukuk sisteminin verebileceği ömür boyu hapis cezası bile yeterli olmayacaktır. o yüzden dişe diş, kana kan hükümlerinin sürdüğü truth mahkemesinin kararını açıklıyoruz.

hakim: öz kızına tecavüz eden babayı, dişe diş kana kan hükümleri gereği kendi babası tarafından bürülmesine karar verilmiştir.
tecavüzcü baba: naptınız hakim bey böle ceza mı olur!!
hakim: ulan kendi kızına tecavüz eden baba mı olur!! böle adama böle ceza .mına koum...
bu yaratığa baba demek suçtur.evrim teorisine karşı çıkanlar, böyle yaratıkları göstererek tezlerini savunmalıdır.nitekim böyle bi yaratık maymundan bile gelemez.
kazığa oturtulması gereken şahıs. Kızlık kontrolüymüş, şerefsiz herif, umarım seni de bi güzel kontrol eder tüm cezaevi sakinleri,allahından bul demek isteyeceğim canlı.
"ona baba deniyorsa ben babama ne diyeceğim?" diye düşündüren olay.
tecavüz nedenine bakılırsa sağlam bir kontrolden geçirmiş beyefendi kızını.
sanırım artık kızının kız olmadığını henüz 13 yaşında olmasına rağmen çocuğu öldürülmüş bir kadın haline geldiğinin farkındadır.
asıl merak edilen bu adamlara ne olduğu? ne kadar ceza alıyorlar? ne yapılıyor bu adamlara?
(bkz: allah belanı versin)
tüm lisanların en ağır sözleri ve küfürleri bir araya gelse de tanımlanamayandır.
an itibariyle, sol frame nin üst noktalarından inmeyen başlık.
yazar kişisi kendisini zorluyor bu iğrenç başlığı açmamak için ama bir yerden sonra "yeter lan! bende yazacam artık bu şerefsize" diyor.

şerefsiz, bu adamın yanında haysiyetli kalır. neymiş efendim kız olup olmadığını kontrol edecekmiş, senin testine sokayım itoğlu.
tabi bizim saymalarımız bir işe yaramıyor.
konuyla ilgili entry giren yazarlarımızdan birisi sormuş "peki bu adamlara ne oluyor?"
cevap veriyorum; hapishanede, kızına yaptığının aynısı ve daha fazlası ona yapılıyor.
(bkz: sapık)
pipisinden asılması gerekenlerin en başta geleni.
huseyin uzmez in bir üst modelidir kendisi.
ölesicedir. pisliktir. akıl sır ermez yaptığı şeye. iğrençtir. tüyler ürperticidir.
penisinden başka hiçbir seyi olmayan yaratıktır.
(bkz: öküz)
(bkz: öz be öz orospu çocuğu) annesini dahil etmeden ediyorum bu küfürü.
ruh hastasıdır, muhtemelen bir psikiyatrist kendine birden çok tanı koyacaktır.

çocuk yapma yeteneği elinden alındıktan sonra ömür boyu hapis bırakılması lazımdır. toplumun iyiliği için bu şarttır. Bu genleri taşıyan insanlar (çok ciddi söylüyorum) planlı bir soykırıma uğratılmalıdırlar.
"insan" sıfatı taşıyamayacak varlıktır. varlığı, olmasa da olurdur.
efendim bu tipler avusturya devletinde olmakla birlikte avusturya nüfusuna katkida bulunduklarini iddia ederek devletten destek dahi almislardir. patlak veren fritzl olayi avusturya yi biranda gündeme getirmistir, bu haber diger medya gruplarinin da dikkatini cekmistir, haber karsiligi tecavüze ugrayan aile milyonlarca euro sahibi olmustur. nihayetinde bu olayi bir türk yapmis olsaydi asagilama, iste türkler gibi ucuz karalama mansetleri gazetelerde boy gösterirdi. avusturya olayinda ise sadece adam suclu oldu. devletin sosyal cöküntünün ve benzeri meselelerin tozuna dahi dokunulmadi...

tespit:efenim avusturyanin nüfusu sekiz molyonsa bu nüfusun bir milyonu bodrum katlarda tevacüz sonucu peydahlanmistir.
*
şerefsizin önde giden baba modelidir...
içinde hayvani ruh olarak bile tanımlanamicak ki hayvanların da bir asaleti bir saygılıgı varken o yaratığın hakettiği yer laum cukuru bile degildir ki nitekim sizlerde bilirsiniz gübre ve enerji kaynağı olarak kullanılır dışkı ki bu şerefsiz insan modelinin tek faydası cesedinin toprağa karışmasıdır.
gazetelerde,televizyonlarda haberi çıktığında utanılandır.allaha havale etmemek gereken pisliklerdir.
güncel Önemli Başlıklar