bugün

şu sıralar şu mail ile duyurusu yapılan sözlük.

--spoiler--

iyi günler,

ben oz hakiki zall , özhakiki uludağ sözlük açıldı! ben oradayım. özhakiki uludağ sözlük, .

http://ozhakikiuludagsozluk.sozlukspot.com/

özhakiki uludağ sözlük - http://ozhakikiuludagsozluk.sozlukspot.com/

---
özhakiki uludağ sözlük sitesi sözlükspot altyapısı ile yapılmıştır. sözlükspot teknolojisi her alanda tematik sözlük/forum/tartışma siteleri hazırlamak için hazırlanmış bir teknolojidir. google türkiye ve irena bilişim tarafından ortak yürütülen çalışma ile oluşturulan sözlükspot teknolojisi ilk aşamada türkiyede user generated content üretim sayısını artırmayı hedeflemekte daha sonrasında google popularitesi ve bilinilirliğini kullanarak dünyanında brezilya, arjantin, almanya, fransa, rusya, birleşik devletler ve kanada pazarlarına yönelik olarak yeni user generated content üreten sözlüklerin altyapılarını kurmayı hedeflemektedir. sözlükspot alt yapısının yeni versiyonları googleplexde geliştirilmek üzere google tarafından satın alınmış ve pyhton teknolojisi ile yeniden oluşturulmaktadır. google, google pagerank, sözlükspot, sozlukspot, tematik sözlük kavramları google inc şirketinin tescilli markalarıdır. ihtilaf durumunda mountain view mahkemeleri yetkilidir.

--spoiler--
her uludağ sözlük yazarının gidip, görmesi, üye olması gereken bir kaynak.
öz hakiki zall ve peynirciks nickli arkadaşların hoş sohbet ettigi sözlük . mübarekler tanımı bırakmışlar peynirciks başlıgı altına , hacı bu sözlügü nasıl tanıtırız konusu başlıgı altında sohbete dalmışlardır.
sözlüge girenler lütfen bugün butonuna tıklasınlar ve gerçegi görsünler.
otobüs firmasıdır kendisi.
(bkz: bsg)
eskiden selebretik olduğum sözlükümüz..
(bkz: öz hakiki zall) nickli yazarı beni kopartmış sözlüktür.
yapıldı lan daha önce. hem de sözlük spot gibi dandik değil.

(bkz: öz ihl sözlük)
(bkz: entryler şirketten)
çaylaklık süresi olmadan direk yazar olabileceğiniz sözlük.
üye olup , 22 kişi içinde dördüncü nesil olmayı yediremeyip bir daha girmemeyi düşündüğüm çakma sözlük. daha doğrusu sözlükblogspot. *
http://eksi.sozlukspot.com/ un rakibidir.
(bkz: bunlar feyk)
an itibariyle ulu sözlüge savaş açan sözlüktür sol frame zall'dan giriyor moonlight'tan çıkıyor ele avuca sıgmayacak hakaretler yapılıyor.
sözlük nike ise öz hakiki uludağ sözlük nekedir.
yakında sözlükleri kronlamaktan sıkılıp, yazarlarında nicklerinin önüne öz, hakiki, anti gibi şeyler koyup hatta girdiği entrylerin biribir aynısıyla da biraz oynayıp iyice cıvığını çıkartacaklar.
taklidi herzaman aslını yaşatır!
an itibariyle, muhabbet kralı'nı başlatan sözlük.
girdiğim an itibari ile koptuğum sözlük, bırakın da sözlük diyeyim artık.

başlık ; beyler muhabbet kralını başlatıyoruz

1. hadi beyler elleri görelim
(nick, 04.03.2010 02:06)

2. o kadar mesaimiz oldu lan girin iki çift laf edelim. format yok kural yok çekilişsiz kurasız!
(nick, 04.03.2010 02:12)

3. lan ziyaretçiler çaylak olmadan yazar oluyorsunuz geçin karşıma bişey dicem.
(nick, 04.03.2010 02:13)

4. olm bi haraket gösterip çekcem bi bölüm geçip vericem yazar olun layn!

ve gene aynı nick *
kült bir filmin ikincisini çekmektir..

e öyleyse üçüncüsünün gelmeyeceği ne malumdur.. ..

yüksek bir egonun ürünüdür biz buradaki yazarlardan daha farklıyız diyerek bir halt edildiği sanılmaktır..

uludağ sözlüğü dejenere edecek bir harekettir..

etik değildir..
yakınlarda "özhakikivallahadabillahadaengerçekuludağsözlükkebabçısı" olarak şube açması beklenilen oluşum.
beter nickli kimse çıksın söylesin sözlüktür.
http://ozhakikiuludagsozl...sozlukspot.com/e/2180047/
kukembles katılmış iyice şenlenmiştir.
şukelasız sözlüktür.
hakikatı arama girişimi bazı yazarlar için. her ne kadar başarısız bir girişim olsada.
--spoiler--
çakma, özenti, bok, püsür, ezik, büzük, çürük, dürrük artık ne ekleyebiliyorsanız üstüne...

şimdi öncelikle şunu açıklamak istiyorum, bizim uludağ sözlük adını kullanarak bir yerlere gelmeye çalıştığımızı sanan ya da uludağ sözlük'ü taklit etmeye çalıştığımızı sanan bazı aklı evveller var. büyük bir heyecanla meydana atılıp "eheheh ezik nan bunlar, şunlara bak bok bunlar kaka kaka bildiğin sıçmık" diyen kişiler. kimse telaşlanmasın, kimse korkmasın, kimseler bir heyecanla ortalığa atılıp gereksiz cümleler kurmasın..

burası masum bir oluşum arkadaşlar, bir yerlere gelme, üzerinden reklam geliri elde etme gibi bir amaç yok burda.

sözlüğün gelişmeler bölümünden de belirtmiştim, tekrar belirteyim. bu sözlüğü açmamızdaki amaç; siyaset-futbol-cinsellik üçgeninden sıyrılıp geyiğin sınırlarını zorlamaktan, kafa dinlemekten başka bir şey değildir. artık yaran x..'leri, eski sevgilileri, bekareti v.s. bırakıp eğlenmek istediğimiz için buradayız biz. tekrar üstüne basa basa söylüyorum; amacım/amacımız herkes yazar olsun, popüler olalım gibi şeyler değil. biz sadece bahsettiğim amaçla bir işe giriştik. başarılı olur ya da olmaz orasını zaman gösterecek. "çok iyi olucaz ortamın amına koyucaz" dediğimizi sanmış bazı uludağ sözlük yazarı arkadaşlar, aman diyim!!

isim konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlarımız olmuş. onu da açıklayayım. bir kere isimdeki ironiyi ben burda belirteceksem, "olm hani olur ya özhakiki koç diye firmalar, hani böyle o lüksü yaşatmaz ama bizden biridir lan, öğrenci işidir, ne bileyim sana ülker kek vermez ama bim'de satılan kekten verir, şoförünün kravatı biraz sağa kaymıştır, otobüs desen allah'a emanet falan" diye örneklemler sunarak neden böyle bir isim seçtiğimizi mi belirtseydim? ulan adı üstünde özhakiki uludağ sözlük, uludağ sözlük yazarlarının arka bahçesi olsun istedik, gelsinler burda format olmaksızın, siyasetti bilmem neydi olmaksızın kafa dağıtsınlar istedik hepsi bu.. format da koymadık ki amacına ulaşsın, şu yasak bu olmaz da demedik.. "hangi konularda entry girmek yasak?" diye soranlar oldu; "vallahi ben de bilmiyorum, ne zaman bir entryiniz silinirse o zaman öğrenmiş olucaz hep birlikte." dedim.. eğer "uludagsozluk.sozlukspot.com" olsaydı daha mı orijinal olacaktı? ya da başka hangi isimle açsaydık uludağ sözlük yazarlarını toplayıp geyik yapabilirdik?? bir kere biz kendimizle taşak geçiyoruz, kendimizle eğleniyoruz "annaaa bunlar bizi taklit ediyo" gibi komik bir duruma düşmeye ne gerek var aklına yandığım.. "ozhakiki zall'ın bayan yazarlara sarkması" diye başlık açıp altında kendimce eğleniyorum lan, kafamı dağıtıyorum en basitinden..

sevgili uludağ sözlük yazarı arkadaşlar; burayı öyle çok ciddiye almanıza, ezikler, boklar, vizigotlar gibi ithamlarda bulunmanıza gerek yok. biz sadece eğleniyoruz, uludağ sözlük'ün yerine geçmek gibi bir amacımız yok, dediğim gibi arka bahçesi olarak düşündük hepsi bu. dediğim gibi tutar tutmaz, o muhabbet ortamı oluşur oluşmaz bunu zaman gösterecek. esasında daha sert bir entry girmeyi düşünüyordum da gerek yok dedim sonra canciş, kankiş, hoş muhabbet(!) uludağ sözlük yazarları arkadaşların kalbini niye kıralım boş yere..
heyecanına yenik düşen, "eziikkkleeerrr" deyu şahlanan yazarlara kucak dolusu sevgiler..

(bkz: yapma güzel kardeşim yapma arkadaşım yapma)

öz hakiki zall
--spoiler--