bugün

öz dedesi ve abisi ile birlikte dindar olduğu varsayılan kızdır.
sonuçta ülkenin tamamına yakını dindar.
(bkz: dindar olmayan insan ahlakı) başlığında görüleceği üzere dindar olmayanlar rezil yaratıklar, dindarlar sütten çıkmış ak kaşık.
buyrun size dindar ahlakı.
hayatı boyunca bu travmayla başa çıkmaya çalışacak kızdır. bundan sonra muhtemelen güvenemeyecek, sevemeyecek. bunlar bir kenara kendisine yönelen bakışlar da hiç masum olmayacak. o öz dede ve abi de yaptıklarıyla kalacaklar. kendi canından olandan başkasını bulamadın mı karakter yoksunu it.
aydında kemer mahallesinde meydana gelmiş hadisedir. Kemer mahallesinde Kürt nüfusu yoğundur. lakin yoksul yerli aileler de bu bölgede yaşar. ben o mahallede üç sene yaşadım. şaşırtıcı değil. biz götü kurtardık ona şükrediyorum.
paragraf dolusu bir yazı, o kadar cümle ama en vurucu olanı " tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. " olan kısmıdır.
dede ve abinin hangi dine inandıklarını tahmin edilendir.
idam nerde kaldı ? bu adaları benim elime vereceksiniz sonra seyredin türkiye'nin sonraki gün manşetlerini.
allah belalarını versin.
Götünüzü sikerler içeride umarım. insan demeye dilim varmıyor.
Kesin kürttür.
Midemi bulandıran bir hadisedir.
böyle haber başlıkların dan nefret ediyorum. bu aileye ne kadar küfür etsem de içim soğumayacak.
açmayın efendim böyle başlıklar rica ediyorum. saçma sapan başlık ve konularla biz daha iyiyiz.
yaşadığımız bu lanet dünyanın gün geçtikçe yaşanmaz hale gelmesini ben şahsen kaldıramıyorum.
söylemesem de geçemeyeceğim. eğer şayet allah varsa tez zamanda allah belanızı versin diyorum.
ki şayet varsa da böyle yaratıkları yarattığı için ne desem az kalır.
Akp dönemimde gerçekleşmiştir.
Okudugumda icimi paramparca Eden durum. Boyle durumlarda insan idami istiyor.
inanamıyorum. Hala özgür kalabiliyor ya o kadar yaptıklarına rağmen. içi rahat mı acaba akşamları başını yastığa koyduğunda vicdanı onu rahat bırakıyormu. Belki adalet onun özgürlüğünü almadı ama umarım o vicdanı onu boğarak maf eder.
daha hala kürt' tür diyen var. sizin o faşist beyninize ot tıkayım. lan bunun türk' ü, kürt' ü amerikan' ı mı var. bu şerefsizlik, sapkınlık insanoğlu denen en vahşi, en acımasız türün tüm ırklarında var. karadeniz' de yaşıyorum ve burada da defalarca aynı olayların yaşandığına şahit oldum. ne yani, şimdi bundan yola çıkarak tüm karadenizliler sapık mı diyelim. her ırktan insan bu tür sapkınlıklar yapar. kimsenin ırkı mükemmel değildir ve o ırka ait kişiyi sütten çıkmış ak kaşık yapmaz.
mal kızdır. Çok afedersiniz ama ilkinde çıkıp söyleyecektin. 3 kez abiden 1 kez de dededen tecavüze uğramak nedir lan. Ayrıca onlar adına ben utandım anasını satayım. Erkekliğimden tiksindim, böyle şey yapılır mı lan.
ilkokulda ogretilir, insan cocuguna bakan turdendir.

iste bunlar bu yuzden bile insan degil.
olayı ideolojilere bağlayanları görünce mide bulantım kat be kat artmıştır.

ya siz rezilsiniz ya! siz insan değilsiniz efendiler! siz insan olmanın erdemini tadamamış birer organizmasınız!

size küfür etsem dilime, nefesime yazık, ağzımdan utanırım.

her neyse, yalan kardeşim, en azından öyle olmasını umuyorum. çünkü bu kadar şerefsizleşeceğimizi düşünmek istemiyorum.
müslüman işidir.
Bana yeşil yol filmindeki bir repliği hatırlattı; bu Dünya'da öyle şeyler oluyor ki Tanrı'nın buna neden izin verdiğini merak ediyorum...
Öyle dedenin tonton yanaklarını sikeyim.
allah belalarını versin böyle insanların. hatta bunlar idam edilsin ya da hadım edilsin hiç bir yerde barındırılmasın bu insanlar vahşice katledilsinler. onların nasıl gözleri kararıyorsa cinsel dürtüleri yüzünden bizimde gözümüz kararsın bunlara karşı.
ayrıca akıldan yoksun bazı sözlük yazarları ya da trollleri bu tip olayları siyasete veya dine bağlayarak ne yapmaya çalışıyorlar onuda anlamamaktayım. bir insan karaktersizse onun soyu, sopu, inancı, siyasi görüşü onu ne kadar bağlar hala aptalca şeyleri tarşıyorsunuz böyle bir olayda bile şu yazılanları hayretle okuyorum nasıl bir ülkede yaşıyorum ben, nasıl bir zihniyettir bu kendi ülkemdeki insanlardan utanıyorum. dünya'nın başka bir yerinde böyle bir olayda koşulan şeyler çok daha farklı olurdu.