bugün

sınava girilecek yeri birine gösterirken kağıdın resimli kısmının kapatılmasına sebep olur.altında çeşitli rakamlarla aranıyor yazısının eksik olduğu düşünülen cins,bezgin fotoğraflardır.
Cogu insanin, orjinal halinden farkli oldugunu iddia ettigi fotograflardir.

Her fotomda oldugu gibi über karizmatik ciktigim fotodur Ayrica o kadar bi überlik ki, ben sonuclari beklerken belgedeki adresime ösymnin bayan calisanlari tarafindan aşk meşk mektuplari gelmistir.
üniversite de pesini birakmayan fotograftir. Simdiden gecmis olsun zira nice ilik gibi hatunlar bülent ersoyun makyajsiz hali gibi nice yigit delikanlilar uruk-hai gibi cıkarlar bu fotografta ve tabi universite kimligine basiverirler bunlari.
sadece ösym sınav giriş belgesindeki fotoğraf olsa yine iyi, üniversite öğrenci kartında da olan fotoğraftır. utanıyorum.
üniversite hayatı boyunca eziklik sebebidir.

--spoiler--
aaaaaaaa ne kadar malmışsın.vay be
--spoiler--
sabıkalı bir ifadeye sahip fotoğraftır. her sınav belgesinde ayrı gülünesi bir simayla karşılaşır, bir anlığına da olsa kendinizden uzaklaşırsınız.
insanın kendine bakamama halidir. Optik kağıdını işaretlerken resimli kısmı kapatmaya çalışma çabasında sorular unutulur.
ösym giriş belgesindeki fotograftır.**
fotoğraf değildir o. montajdır! ösym ve eğitim sisteminin öğrenciye kitlemesinin montajı! ya nasıl çıkacadık o fotoğrafta? heleki vga kamera ile çektilerse resmi.
sinava girememenize bile sebep olabilir.

+hic benzemiyo lan kesin bu degil.
*valla benim abi, kimlige bak!
+yuru bakiim ofise gidiyoruz.
*(hass..)
(bkz: ösymden photoshop hizmeti istenmesi)
o mağdurlardan biri olarak sürekli lanet okumama sebep olmaktadır.o zaman bu fotonun ileride nerelerde kullanıcağına dair hiçbir bilgimiz yoktu tabi.
üniversitede öğrenci kartınızı neşelendirecek fotoğraflardır.
okuldan istedikleri resmen biyometrik vesikalık fotoğraf, ösym belgesindeki ise, müdür yardımcısının bilgisayarın webcam iyle çektiği fotoğraf. Sallamıyorum hatta fotoğraf siyah beyazdı.
ikinci girişinizde bu sefer daha iyi olacak en azından okul kıyafeti yok diye çektirilen fakat hayal kırıklığı yaratan kalitesi düşük fotoğraf.
(bkz: dün gece resmini öptüm de yattım) ösymn'nin hoşgeldin öpücüğüdür.
insanı kendi hakkında yeniden yorum yapmaya sevk eder.

derin düşüncelere salar.

uzun bir koşuşturmacadan sonra polise yakalanıp seri numarası önünde poz vermek zorunda kalan mahkum hissi verir.
Bana zerre kadar benzemeyen, hatta insana bile benzemeyen fotoğrafım.
dikkatli bir bakış atın, traş olun, gömlek giyin unutmayın o foto en az 4 yıl boyunca öğrenci belgenizde bulunacak. sevgiliye arkadaşa dalga konusu olmayın.
(bkz: pasaport üzerindeki fotoğraf)
Ofisten zarzor izin alıp, 35 derece sıcağın altında koşuşturmaca sonucu kameranın önünü geçildikten sonraki halini görmek intihar sebebidir.
bazı okullarda üniversite yıllarında öğrenci kimlik kartının üzerinde mecburi olarak bulunan fotoğraftır. 'bu ne olm' tepkisi verilebilir ilk görüldüğünde. alkolik, esrarkeş izlenimi barındırır.
üniversitede büyük ihtimal sistemde kayıtlı fotoğrafınız olucaktır. ona göre şeklinizi ayarlayın derim.
olmadı arada kpss dgs gibi bir sınava girerseniz ikinci bir hakkınızda olabilir.
zira peşinizi hiç bırakmaz.
dublör kullanın.
pasaport fotoğrafının yanında güzel kalan fotoğraftır.
universite kazanildigi zaman universitenin ogrenci kartinda da bulunan fotograftir. gercekten rezillik.
üzerine yapıştırılacak fail damgasıyla beraber internete düşmesi halinde tıklanma rekorları kırması muhtemel fotoğraflar.