bugün

bu sene değişecek olan durum.
edit: * *
kiskanc önermedir.

mesela ben begeniyorum bu yil ki öss birincisini.
karizma adam bi kere!
calismis kazanmis, üstüne birinci olmus..

kiskanmayin lan, dagilin..
yakışıklı ve tahsilsiz olacağıma, kılıksız ve öss birincisi olurum diye düşünen insan evladıdır.
2001 öss 1.si emrenin yerle bir ettiği genellemedir..
(bkz: çirkin birinci yoktur az votka vardır)
(bkz: bıyıklı kız)
saçma genelleme. başarılı insanlarda tipsizlik ortalaması, diğer başarısız tayfadan çok daha düşüktür kanımca.inanmayanlar boğaziçi ve odtüyü gezebilir...
yakışıklı vede güzel insanların yapmak istemeyeceği işlerden birisidir.doğanın bir kanunudur. güzel gezer,çirkin çalışır.
insanın kendine yakışanı giymesidir.
"aslında dünyada bir tane öss birincisi vardır ve tüm dünyayı gezmektedir.' diye düşünülünebilir.
sebebi gayet açık inek kitaba baka baka çirkinleşirmiş.
final dergisi dersanesi t-shirtüyle güzel gözükmenin zaten imkansız olması sonucu oluşan önerme.
çok çalışmaktan kendine bakmaya fırsat bulamamış insanlardır belki. ***
son öss de fos çıkan iddia. sözel birincisi elemanın ne kadar yakışıklı olduğunu tüm kızların peşinden koştuğu bilinmektedir.
(bkz: güzel kızlar ve yakışıklı erkekler çalışkan olabilir mı sorunsalı)
(bkz: yaradılanı severiz yaradan dan ötürü)
oss hazırlık yıllarımı ders çalışmak yerine ortamlara akarak geçirmemden kaynaklanmış bir durumdur.
(bkz: gönüllerin birincisi)
(bkz: fakir ama gururlu)
bir adam hem çirkin hemde öss de başarı elde edemediyse vay haline! avuncak hiçbirşeyi yok..

-ulan kıçıma kaş göz çizsem bundan daha güzel olur
- salak herif kaşlı gözlü kıçını sok bakalım öss' na EA türkiye 1. si olabilecekmi?
son derece normal olan durum. istisnalar *kaideyi bozmaz.
çok çalışmaktan aynaya bakmaya unutma durumu olsa gerek.
sabredin bu seneki zaferimin ardından playboy'a soyunmayı planlıyorum. hatta final dergisi ve dersaneleri beni desteklerse private için bir filmde bile oynayabilirim. ama üzerimde "finalle kazandım" yazan t-shirt ümü yönetmenin emri gereği sadece filmin ilk 10 saniyesinde giyebilecekmişim. ee artık sütyenime de derginin reklamını koyarlar o da iyi olur, ayrıca ben de vucudumun albenili yerlerine final dergisinin dövmelerini yaptırırım di mi..ehehe

(bkz: bekle beni öss)
"üniversitede toparlanırlar, merak etmeyin" denilesi insanlardır.

tanım: öss birincilerinin ders çaışmaktan kendilerine dikkat etmemeleri sonucunda, kafa olarak ileri gitmelerine rağmen, bedensel olarak geriye gitme durumudur. bu durumda olduğu varsayılan insanlardır.
(bkz: öss birincilerinin femden çıkması)
(bkz: şaft kayması)