bugün

tam bir club şarkısı. (tarkan - öp için)
--spoiler--
sütten ak o gerdana
bir çıkar ki meydana
gel de uyma şeytana
bak bak bak bak duramadım
--spoiler--
öp öp öp klası vardır bi de, nikahtan hemen sonra yapılır ve gerdeğin özetidir bi yerde..
karı-koca ilan edildikten sonra geline yapılması önerilen davranış...
tarkan'ın , womenizer - if you seek amy karışımı şarkısı.
insanın ağzına takılan ama ilk başlarda sözleri hep karıştırılan şarkı.
her mısrası ayrı bir güzel olan tarkan şarkısı. şarkı boyunca ahenk olarak kendini tekrar etmiyor her kıt'a da ayrı bir ahenk. müthiş olmuş.
bak bak bak bak derken sizi tavuk gibi hissettirse de süper eğlenceli şarkıdır.
gaza getirme konusunda iddialı bir şarkıdır. (bkz: öp öp öp öp)
şimdi ilk okul 1. sınıfta heceler sıra ile gitmektedir: ab ad bu vs. vs. alfabetik olarak 2 harfli heceler geçerken hoşlandığı kızın yanında oturan 7 yaşında ve aşık olan minik çocuğun (bkz: cedric) heyecanla beklediği hecedir.

tüm sınıf: ap, ep, ip, öp
ve cedriccan yanında oturan kızı öper.
kız: niye öptün bee!!
cedriccan: e sen dedin. hihi
kız: salak!
tarkancığımın tisko şarkısı. yamulmuyorsam sezen aksu şarkısıymış.
http://www.facebook.com/?...deo.php?v=110380132356922

linkinden klibi izlenebilen şarkı. güzel hoş olmuş. tarkan göbek atmamış bu sefer. ilginç ve hayret.*
eğlencelik tarkan şarkısı ve klibi. yalnız ilginç nokta, klip boyunca tarkan lüks araçlara binip inerken klibin sonunda taksiye binince pek bir manasız geldi.

edit akbayram: porsche'u kendi kullanıyormuş. diğer hepsi şoförlü araçlar.

http://www.seboisttayfa.com/tarkan-op-klibi.html
şarkı eğlenceli dinle ve bitsin, klibi de hoş ama o tarkan'ın kızlarla bir kadınmış gibi flörtleşmesi ne anlayamadım.
sanki britney girmiş herifin içine de karşı tarafın çenesine dokunmalar, sandalyede oturan kişinin yanına sırnaşmalar felan.

yani kısacası klibi ile ben kızlarla yatıp, kızlarla günümü gün edip yaşıyorum tedavi olduktan sonra gibi göz boyamaya çalışmış.

yersen tabi!!
(bkz: öpüjem)
tarkan ın on numara şarkısıdır. süperdir bi türlü ezbelenmez. çok söz var nakaratı bi tuhaf ama güzel.
ilk kez tarkan konserinde dinlediğim ve sonradan kilibini izleyip beğendiğim şarkı. konserde basdab dolayı sözlerini anlyamamıştım gerçi.
2 harflik bir kelime ile "öp" desen öpemem, olmaz* şarkı sözünü bana hatırlatır, içimi acıtır. cenk bey' e kınamalarımı iletirim beni 2 harfle bile bu hissiyata soktuğu için.
alfabemizin ardışık iki harfi.
tarkan yine yaptı yapacağını.
tarkan hayranlarını şeytanın safına davet eden şarkı.
--spoiler--
sütten ak o gerdana
bir çıkar ki meydana
gel de uyma şeytana
--spoiler--
yapmaya doyulmayan eylem.
kendisini çok sevmeme rağmen bir kez bile klibini izlemediğim şarkı. tarkan güzel şarkı yapmış ama allah için.
birçok insan gibi yıllar sonra bir tarkan şarkısı dinlememe sebebiyet vermiştir. bi tane bile pop şarkısı dinleyemeyen biri olarak hem de.
görsel

görsel
nakaratı azerice olsaymış sırıtmayacakmış gibi bir hali olan tarkan şarkısı.

klibinde tarkan'ın özgüven patlamasını izleyebilirsiniz. o nasıl kendinden emin tavırlar? aile arasında çekilmiş gibi bi gram sıkıntı yok suratta arkadaş. sen mi kamerayı çekiyosun?