kendisi hoca ders anlatırken konuyla alakalı mal mal espriler yapıp, komik olduğunu zanneden liselidir. yazık be!
boş konuşan insanların başına yazılabilir.
tartışmaya girdiğinde nasıl çirkef olduğunu göstermiştir, ayrıca bir bayanı -haksız yere- ağlatma noktasına getirecek kadar onursuzdur.
zekice laflar ettiğini, saygılı olduğunu falan filan -bu liste uzatılabilir- sanan komik mi komedyen mi öyle bir şey.. okan bayülgen nasıl böyle bir hata yaptı anlamak zor tabi.. ayrıca hazırcevap falan değil insanlar konuşurken konuşan, dinlemeyen hep kendi beynindekine cevap veren varlık umarım dinlemeyi öğrenir ve aklında yarattığı insan karakterlerinden de farklı tipler olduğunu düşünür.

acilen sabahattin ali okumasını tavsiye ediyorum az çok öğrenir bir şeyler.. kendisini yakınen tanımıyorum.
ilgili programda liselerde ulan biri bir şey dese de espri yapsam diye bekleyen öğrenciler gibi yada izlediği maç sırasında spiker hatası bekleyip sözlüğe yazıp şuku almayı bekleyen heyecanlı yazar gibi davranan eleman.
disko kralı'nda yeri olmayan adam. hala ne diye sandalye işgal etmekte anlamış değilim.
resmen herifin bos bos konusmalarından konukların ne dediği anlaşılmıyo. abicim ara ara konus. ne sürekli zevzeklik ediyon. denilesidir.
gece gece programın içine sıçmıştır. severdim seni bugune kadar artık yalansın.
bildiğin zaman kaybı. bi'şakalar komiklikler yapmaya çalışıyor zannedersem lakin keşke hiç bulaşmasa.
boş konuşan, boş konuştuğunun farkında olmadan havalı tavırlar sergileyen, işte tam da bu noktada itici olan bi adam. lüzumsuz.
her kalabalık ortamda bulunan tipler vardır; her lafa atlarlar, herkesle kanka olmaya kasarlar ve en kötüsü zerre komik olmayan esprilerle çok komik olduklarını zannederler. bu arkadaşı izlerken aklıma bu tipler geliyor, ben utancımdan yerin dibine giriyorum bunların yerine, bunlarda zerre rahatsızlık ya da "ben napıyorum arkadaş?" demek yok. vallahi ben bu kadar zorlama güldürme çabası görmedim, olmuyor arkadaş işte ne kasarsın. ama benden mutlu bu insanlar, orası kesin.
Hayatımda gördüğüm en antipatik, en sevimsiz, en iğrendiğim insan. harem isimli diziyi sırf bu adam yüzünden izleyemiyorum. o çıkardığı iğrenç sesi ve yüzünü görmemek için sesi kısıyorum. o'nun sahnesi geçince tekrar sesi açıyorum ve izlemeye devam ediyorum.

ajdar bile daha sevimli geliyor inanın. hayatın zorluklarına karşı fıttırmış bir makina mühendisi işte. ayrıca "aslında numara yapıyor, öyle biri değil" diyenler yanlış söylüyorlar. gerçek hayattada aynı o şekilde bir adam. onlarca amatör video ile ispatlandı. ama her deli gibi çok zeki bir adam. onunla arkadaş olurumda önderle olmam lan o kadar yani.

insan gülüyor ediyor, mesela ajdar yarın öbür gün ölse gerçekten üzülürüm. en azından bizi güldürdü, bu önder'in mesleği "komedyen" olmasına rağmen zerre güldürmüyor. güldürmeyi bırak, insanın sinirini bozuyor.

ekşiden gördüğüm üzere türlü türlü başlıklarda insanlar nefretlerini belirtmişler. gerçekten hak ediyor. lütfen ekranlarda gözükmesin. ilk okanda gördüğüm günden beri tüylerim diken diken oluyor. okanında aklına turp suyu sıkayım.

edit = ekleme
itici, sevimsiz tip.

vesselam...
tam bir ezik. hiçbi bok olamamanın acısını fena halde yaşıyor. tek derdi arabalara binip karı kızla sevişmek olan bir idiottur kendileri. bi kaç videosunu izleyen anlar.
kasıntı duran adam. cool olmaya çalışıyorsun ama olmuyor.
sırf okan bayülgen veya ekibi uludağ sözlüğü okur da bu adamı dışlar diye yazıyorum.adam tek kelimeyle itici.hatta iticilikte türkiyenin en itici insanı nihat doğanı bile tahtından indirebilir.