bugün

ölüm döşeğinde olupta sözlük müptelası yazarın ölmeden hemen önce sözlüğe girmek istediği entryleri tanımlar.
şu entrylerimi sevgili arkadaşım yağmurbulutu na bırakıyorum, şu ayarlarımı ise sevmediğim boynuzlu zebani nickli yazara.

zall sana da iki çift sözüm var, beni bi gammaz yapmadın ya iki elim yakanda, nasılsa geleceksin sende öte tarafa, görürsün bakalım gammaz kim, mod kim, çaylak kim. bütün çayları sana koydurtmazsam şerefsizim.

son olarak ölümüm sebebiyle nick altımı güllerle donatacak sevgili dostlarım, hepinize şimdiden teşekkürler.

bundan sonraki ilk zirveniz, bir kadehte onun şerefine emmoğlu zirvesi olsun, vasiyetimdir.

görüşene kadar yazın, yazdırın. bekliyorum...

biçimindeki entrydir.

zorunlu ilave: istek üzerine istanbul için efkar vaktine etek sarı cd sini bırakıyorum.
"hayat çok kısa bee sözlük"diye başlık açılır.
(bkz: intihar)
ölüyorum be sözlük!
(bkz: sen mi beni kaybediyorsun yoksa ben mi seni)
elveda sözlük. yengeye selam çocukları öp benim için. öptüm yanaklarından...
itiraf tadında ve vicdanı rahatlatmak amaçlı ise:
seri eksi oy veren ibne benim olabilir.
sözlük bana mezar bul lan allahsız şeklindeki söylem olabilir.

(bkz: anketimi doldurdum mutluyum)
ölürsem kabrime gelmeyin istemem. *
son isteğin ne sorusuna verilecek yanıt şeklindeki entry dir.
başlık: sozluk yazarlarının itirafları

entry: sözlük, ölüyorum lan.

başlık: sozlukle ilgili istekler

entry: sözlük, hesabımı sil allahsız.

başlık: sözlükle ilgisiz istekler

entry: imam pamuk tıkamasın sözlük.
beni bu anketler mahvetti.
(bkz: kutupsal form u mezarında ziyaret ediyoruz zirvesi)*
(bkz: zall topsun olm)
gülü sevdim dikeni battı seni sevdim g.tün kalktı be sözlük.
sözlüğün benimle beraber ölecek olması.
-ben ölüyorum sözlük, hakkımda üç gün boyunca entry girilmesini, öldükten sonra tanrıya sorulacak sorular başlığındaki entrylerimin tez zamanda silinmesini siz sayın yazarlara ve moderatörlere vasiyet ederim.
* (bkz: x sana âşığım)
--sago vasiyet--
Fecre dal, fedai cembiyeleri ile cenkte kaldı, surlarımda kahpe uyuya daldı, suretim şarap misali eskidikce değeri arttı, serserim, serim giotin altı, kalbimde senede kaç kez birisi idam aldı ha! şaibelerim şairimdi, şakacı mecburi sıfattı, rıhtımlarımdan gemiler kalktı, yolcular ağırladım ağır ağır, revanlarım
güneştim bir ara yağmur, oldum, kendi deryalarımda kendimi zorla boğdum, spekülatif düşlerin spazmı var, stagflasyon önlemliydi, sözümü kesme girişiminde bulunan herkeseydi radikal argolar, söyle ne zaman bitti aşka dair tangolar her işte bir racon var, haydi egoma sponsor ol, ecemle ecele giderim, rabbenamı bir hiç uğru tersledim, of haşaa! bir dilekti vurgun oldu, votka redbull ciğere doldu, sagopa nadir sarhoş oldu cemre geç de olsa düştü, kelimelerdi kerimelere ve kertelerime münzeviydim, dünveyi senaryolarda "RAP" denen bahirdim, münasebetsiz küfrü bastım, onurun canını yaktım, altı senedir aklındayım, çekemedin yoo farkındayım, Rapimtraksın, sen reel değilsin, yazdıklarına sadık olamadın, söyle kaç eşlisin, muaf bıraktım seni ve kitlelerini, sarfiyatlarım fiyatsız, anonim oldu haykırışlarım

Az önce doğdum, halatım yirmi yedi boğum, sele gitti ağustosum, vasiyet etmek istedim şarkılarımı kızıma, hep sonunda kendimi vurdum, şarjöru doldurdum

koştuğum bu yolda yarimi sonladım ve kocaman adama döndüm, sanma çok telaşlıyım, durgunum biraz, solgunum yüzüm, bitkinim ufaklık, sen de gel peşimden amma çok çalış, duvarda yazmaz her kural, yumruk yersin yılma kalk, dayan! bu abi yerle çok sevişti, düşmek hiç ayıp değil, kalkmasını bil! ve acele et şu gözyaşını sil! sagopa idol oldu bak dedim babam, ben dayandım, buraya kadar geldim 27 adım, takma kendimden can sıkıntım, önceden beridir bir ölüm takıntım, bunu da yüzüme vurmasınlar sade evde yüzüm asık, dışarda sempatik takıldım.
--sago vasiyet--

içinde her türlü ayar, tespit ve özeleştiri mevcut.
- öleyim.
moderasyon hepiniz topsunuz olm. *
hakkınızı helal edin
kendi kendine karşı atağa geçmeye çaıaşarak güldüren ve sövdüren girilesi entrylerdir..
sözlük senden nefret ediyorum. her geçen günümün 8 saati seninle geçti. eee elime ne geçti hiçbir şey. ölümümden kimse sorumlu değildir. tek sorumlu sözlük. *
(bkz: ölürken saçmalamak)
gözüm arkada kaldı be sözlük ölmeden yazar olamadık.*