bugün

Türk dizilerinde reyting arttırma çabasıyla başroldeki yakışıklı ve kaslı oğlanın girmiş olduğu durumdur.
bırakın gözenekleriniz hava alsın yahu.
Küçükken "deprem olursa nasıl kaçcam" düşüncesiyle asla yapmadığım şey. Size olmuyo muydu olm.
Kışın bile terleten aktivite. En azından ince bir şeyler olmalı ki tenler deyip ortalık alev almasın. Ben uyuyamıyorum sıcakta kardeş.
Tek yaşadığım için o keyfi yaşıyorum doya doya ama arada kıllanmıyor değilim.
Uzaylı mıdır üç beş harfliler midir bilemiyorum huylanıyor insan.
Bir kere olsun nevresimi belime kadar çekip uyamak isterim ama KKK gibi bir manzara çıkıyor ortaya.
Hiç hoş değil.
klasik insan halidir.
özgüven arttırıcı bir eylem olup ayrıca cinsel sağlığı da olumlu yönde etkilemektedir.
99'da yaşadığımız büyük marmara depreminde mahallemizdeki çıplak yatanları o panikle sokakta çıplak ya da iç çamaşırı ile görmemize sebep olmuştur.

komşularımı o halde gördüğümden beri olabildiğince az çıplak kalmaya çalışıyorum. depremin üzerimde bıraktığı etkilerden biri de budur.
şu sıcak yaz gecelerinde uyumak adına yapılan eylemlerden.
Sabaha (bkz: ishal)
dal ve topların serinlemesi için şart bir eylemdir. onların da canı can.
Yazın en güzel taraflarından biri bu olsa gerek.
Anlaşılan giyinik yatan yok bunca yıl boşa giyinip yatmışım .
Ha birde kızlar için güzel bir eylem kanımca.
her gece yaptığım şey.

sıcaktan pişiyorum ve çareyi çıplak yatmakta buldum. orospu çocuğu sinekleri öldürüp rahat rahat uyuyorum.
yanında partnerinle kaşık pozisyonunda güzel oluyor evet.
Çirkin olay. Hiç rahat değil. Ayrıca evinizde ananız babanız çocuğunuz yok mu abi nasıl yatıyosunuz öyle?

Düşünsene gece açmışsın üstünü uyurken. Annen düzeltmeye geliyor...
(bkz: götçü sivrisinek bunu beğendi)
bunu genelde yabancı ünlü kadınlar yapıyor.**
Her gece şöminemin karşısında leopar desenli battaniyemin üstünde elimde şarapla yaptığım eylem.
Bu sivrisinek olacak hantal orospu evladı hayvanların icabına bakıyorum önce.

Zira esmer ve seksi bedenimi emmelerine müsaade etmiyorum.
antalya ve şanlıurfa gibi aşırı sıcak şehirlerde normal sayılabilecek bir deneyimdir.
Yazin ciplak yatarsaniz terlersiniz. Kiciniza don giyin gencler.
görsel
Bazı kızların en sevdiği şeydir. Bu kızlarla sohbet etmek güzeldir. Evet.
Vücudunuzu, yatak örtüsü izi yüzünden karayolları haritasına çevirecek olaydır.