bugün

adam gibi sevenler için pek bir şey ifade etmeyen durumdur. şimdi bunu okuyan kız birileriyle çıkar mı?

yıllar sonra gelen edit: ikinci cümlede türk kızlarındaki ahlaki çöküşü öngöremeyerek saçmalamışım, birinci cümlenin arkasındayım.
meğerse kız koltuk düşünüyomuştur. koltukta yaparsınız. hem böylece yatakta saç olmaz.
(bkz: sabri yatağı düşündü taç)
otisabi nin yaptığının aynısını yapar erkeklerin çoğu bu durum karşısında
türkiye gibi bir ülkede yaşıyorsanız yüzbinde bir ihtimalle gerçekleşecek durumdur.

ancak bu düşüncenin ileride değişme veya değiştirme ihtimaliniz vardır.
eyvah eyvah'lık bi tabir.
kız gayet normaldir de; erkeğin ahvali karşısında düşündürür bu durum niceleri.
(bkz: elma şekeri)
büyük düşünmeyen kızdır.
gerçekten var olduğunu bildiğim ve karşıma çıkmasını istediğim kızdır.
belki de araba fantezisi istiyordur.
akabinde ''ben seni haketmiyorum'' denilesi durumdur.
konu döner dolaşır sekse gelmez,
konu sekse gelince bıçak gibi kesilir, alakasız bir konuya geçilir,
kız tarafı sanki kişinin de cinsel organı yokmuş ve bu çok normalmiş gibi devam eder,
sonra zaten laf arasında, belirtmek istediği şekilde, alttan mesajlarla,
anneden, babadan, aileden bahsederek "vermicem" mesajını vermeye çalışır..
taa ki tenler birbirine alışana kadar, sonrasında esnetebileceği sınırlar çerçevesinde ilişkilerine renk katılır..
kötü bir durumdur. yataksız ev mi olur dedirtir insana. hadi bizi geçtim, misafirler nerede uyuyacak? onlarda mı bizim gibi koltuk, kanepe... olmaz öyle ya.

(bkz: yatak mı yatmak mı)
akıllı kızdır. sürekli yatak mı düşünülür arkadaş? bazen yastığı, yorganı da düşünmek lazım. di mi ama?
6 sene böyle bir kıza olanca iyi niyetizle yaklaşıp, aynı evde kalsanız bile elinizi sürmezseniz ciddi düşünürseniz ve ardından aynı kız sizden 3 kuruş fazla maaş alıyor diye başkasına annesinin gazıyla giderse insanın aşırı zoruna giden ''zamanında tecavüz etmeliymişim kahpeye'' laflarını söylenemenize yol açacak durumdur, zordur.kısacası insan evladı çiğ süt emmiştir acımayın sevişin.

(bkz: tecrübeyle sabit)
(bkz: yatak düşünmek)

- aşkım içimde tuhaf bi his var.
+ nası yane aşkım?
- sanki sen yatak düşünmüyosun gibi geldi bana? :(
+ yoo düşünüyorum.
- vallaha mı? eheheh *
+ ama sen yatak yerine yarak düşünüyon galiba?
+ hüsamettin ne düşünüyosun?

- yatak düşünüyorum pınar? sen de benim düşündüğümü düşünüyo musun?

+ yok hüsamettin benim yatağım var da ben asıl oturma grubu düşünüyorum. ben grup severim de.
egerki erkegin tek istikameti yatak ise, moralsiz kalması muhtemel olaydir.

(bkz: hallah allah)
doğası gereği erkek spermlerini olabildiğince çok dişiye yaymak isterken kızlar bu konuda çok daha seçicidir, bunun yanısıra örf-adet gibi unusurlarda işin içine girince kızların cinsel birliktelik konusunudaki düşünceleri pek pozitif olmaz..bunların yanı sıra kızlar her çıktığı erkeği arzulamaz durum böyleyken bu durum karşısında pek şaşırmamanız gerekir..
-şimdi senle evde olsak
+ayy film izlerdik
-hım. sonra öperdim seni doya doya
+ayy yanaklarımı çok mu seviyorsun
-sana dokunurdum ne güzel
+tabi omzunda yatardım
-kokunu içime çekerdim
+mısır da patlatırdık
-tenini keşfederdim
+yaa romantik bi film izlerdik
-benim olmanı istiyorum nalan
+zaten seninim, nescafemiz de elimizde oh mis gibi
-yatağımıza geçerdik sonra
+evet ya nerde yatıcaz, sen kanepede uyursun
-amına koyim nalan
+açık sözlü ol şöyle ya ne dolandırdın lafı.
Hala eski sevgiliyi veya başka bir erkeği düşündüğünün delaletitir.
not: Ağa, resmen boynuzlanıyor olabilirsin.
sadece aseksüel kızlar mı sevilir diye sordurtandır. diyelim ki yatak da düşündüğünü ima etti, seviyorum skemem deyip rus'a mı gidilecektir.
bir kaç anlam çıkarılacak bir meseledir. mesela kız seninle yatmayı göze alamıyordur seninle sevişmek istemiyordur kısacası. veya da kız temiz namuslu çıkma olayına farklı bakan bir kızdır ki bu kız tipiyle zamanla daha iyi anlaşırsınız zamanla daha çok seversiniz birbirinizi ve evliliğe kadar gidebilirsiniz, yani evlilik olması muhtemel bir durumdur.
(bkz: kaz) niyetine çıkıldığının anlaşılmasıdır.