bugün

bir fikrini açıkca söylemiş olan erkektir. helal olsundur.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
kız ayrılmak istediği zaman da "aslında evlilik çok kutsal bir müessese" diyerek geri vitese alabilecek erkektir.
öyle bir erkekle çıkan kızın aklına şaşmak gerekmektedir. o tip bir kız zaten evlenmeyi haketmemektedir.
- evlilik ?
+ düşünmüyorum.
- e o zaman biz neden çıkıyoruz ?
+ az biraz sikip bırakıcam.
- orospu çocuğu seni.
'ben seninle bir gelecek düşünmüyorum ver yeter.' cümlesinin başka bir söylemidir.
- evlilik?
+ düşünmüyorum
- e o zaman biz niye çıkıyoruz?
+ ulan her çıktığımla evlenseydim harem kurardım.
- ben gidiyorum.
+ kuzeninin telefonunu ver öyle git bari.
- ...
kızı elinde tutma yollarını öğrenmesi gereken erkektir...

(bkz: 40 adet fırın)
(bkz: ekmek)
-evlilik?
+düşünüyorum
-aman allahım neee ? ne zaman_ allahım düğün nerde olucak? gelinlik nasıl olsa? pasta kaç katlı olacak?
+şakaaaaa. la tipe bak nasılda heyecanlandı. düşünmüyorum tabi ne diyon sen yaaa. zaaaaa
-allah belanı versin.
(bkz: çaktığı kıza evlenmeyi düşünmüyorum diyen erkek)
(bkz: çıktığı kıza eylenmeyi düşünmüyorum diyen erkek)
evlenmeyi düşünmeyen kızı bu düşüncesiyle rahatlatacak erkektir.
yaşınız kaç la oğlum sizin daha ne evlenmesi...?
3 aylık ömrü kaldığı için, kendini kötü hisseden uyuşturucu satıcılarıyla kahvaltı yapmayı sever bu tipler.
evlenmeyi düşünmüyorsa neden çıksındır?
biri bana mantıklı açıklama yapsın..

zevkine çıkıyorsa* ileride evlendiği kişinin yüzüne ne yüzle bakacak?
bunu da düşündü mü bari?
-biz evlenicez * diyymi selami
+hayır tatlım evlenmeyi düşünmüyorum
-ee ne yapıcaz
+hele bi zikim sonra bakarız
-allah belanı versin selami
+ecmain
sibel=hilmiyle evlenmeyi düşünüyor musun?
ali=yok müdür eşcinsel değilim şükür evlenmeyi düşünmüyorum..
sibel=iyi bari.. benle?
ali=sen bi derece de o hilmi ne oyle ya??
erkek yada kadın hemen hemen herkes eninde sonunda evlenir.bunun zamanı ya da süresini her iki tarafta flört döneminde bilemez.fakat beraber olduğu kıza ben evlenmeyi düşünmüyorum diyen adam ne kadar dürüst davranıyor olsada, onunla vakit geçiren kız da o kadar salaktır.adam evlenmeyi düşünmüyor diye değil "evlenmenin düşünüldüğü kız" olmak bizim ülkemizde bir değer göstergesi olduğu için.yani adam böyle birşey söylüyorsa değeriniz o kadar demek olur onun gözünde.
- aşkım ben evlenmeyi düşünmüyorum.
+ neeeeeeeeeeeeeee ?
- evlilik aşkı öldürüyormuş.
+ bu da nerden çıktı?
- dün akşam abim sevgilisine söyledi.
+ berk biz daha 8 yaşındayız.
- ..........
+ berk !?
- ..........
erkeğin bu ettiği lafın karşısında içi rahatlayan kızlar da az değildir be. gerçekten, hala, bu devirde bütün kızların en büyük hayalinin gelinlik giymek, düğün pastası, çocuk yapmak falan olduğunu sananlar mı var!
,,,çıktığı erkekle evlenmeyi düşünmeyen kız ile aynı değerde olan.
umarım bana da öyle bir erkek denk gelir dediğimdir. bizim aşkımızı teyit etmesi için devlete hesap vermek zorunda değiliz ki biz, ama türk toplumu bunu anlamıyor. ne kızlar ne erkekleri buk kadar açık görüşlü değil. evlilik saçma ve tabular içine sıkıştırılmış, özgürlüğün kısıtlandığı, devlet onayı olmadan adım atılamayan bir müessesedir. bu konu aynı kafadaki iki sevgili için hiçbir zaman sorun olmayacaktır. fakat çiftlerden herhangi birisi bunun tersini düşünürse o ilişki bitmeye mahkumdur...
sadece düşünüyosa problem yok.
-hayatım biz ne zaman evlenicez?
+düşünüyorum aşkım
-yani ne zaman evleniriz
+ bi on yıl falan düşünürüm gibi duruyo
-...
dürüstçe fikrini sölemiş erkektir ama ilişkinin de o dakikadan itibaren bir anlamı kalmamıştır.
"ben aslında evliliğe karşıyım nurten. sorun sende değil bende."

şeklinde cümleler sarfederek nişanı öncesi son sevgilisinden de ayrılan erkektir.
evliliğin kişinin hayatındaki yeri, önemi, gerekliliği gibi mealleri doğrultusunda önem kazanır. kişi eğer evliliği olmazsa olmaz durumlardan biri olarak değerlendiriyor ve sevgilisine böyle bir şey söylüyorsa yaptığı orospu çocukluğundan başka bir şey değildir. hatta o kişiye ne kadar küfredilse azdır. aynı durum elbette ki hatun için de geçerlidir.
benimdir efenim.. ama uygulandığı zaman kızda koca bir somurtuk ve evliliğin bi noktada ne kadar gerekli olduğunu anlatma çabası başlıyor. kafa ütülüyor yani o yüzden yapmayın siz zararlı çıkarsınız.