bugün

kabul edip etmeme konusunda kararsız kalan kızdır ki bu da gayet normaldir.

kafasında bazı soru işaretleri olabilir, bi tarafı kabul et diyordur bi tarafı kabul etme.
bu arada geçen sürede de tabi erkek tarafı kafayı yiyebilir o da ayrı bir meseledir.
ama herkes ilk görüşte hemen aşık olucak yada kısa bir sürede elektrik alacak diye bir şey yoktur.
bazı sevgiler bi şeyleri paylaştıkça, ortak yaşanmışlıklar arttıkça belirginleşir.
zamana ihtiyaç duyulur ve bu sürede bir erkeğin yapması gereken ki tabi kızın iyi niyetinden eminse, kıza o süreyi vermesi ve bu süre zarfında baskı yapmamasıdır.
bencil birisidir karşısındakinin duygularını düşünmez hiç ve böyle davranarak iyilik yaptığını zanneder. erkek tarafı ise kafayı yer bir yandan halbuki erkeğin iyiliğini düşünüyorsa yapması gereken bir tek şey vardır: kesin bir cevap vermek. evetse, erkek zaten mutlu olacaktır. hayırsa; en azından olmadı,artık önümüzdeki maçlara bakacağız diyecektir erkek. arada kalma durumunda ise sıkışan stres yapan sigaranın içkinin dibine vuran hep erkek tarafıdır. *
önce kabul edecekmiş gibi yapıp, hal ve hareketleri ile ümit verip, aradan belli bir zaman geçtikten sonra "hayır" diyen veya hayır demeye getiren cümleleri ile sizi yıkan kızdır.

siz siz olun % 100 evet cevabını duymadan veya size vermeden * hiçbir kıza güvenmeyin kardeşim(gerçi evet diyenlere veya direkt verenlere de tamamen güvenmeyin de o ayrı konu), işte "ben sana % 99 evet, % 1 hayır diyorum" derse bile o % 1 in olma olasılığı çoktur.

ben yaşadım, siz yaşamayın diye yazıyorum (edit: eksileyecek ne var kardeşim, iyiliğiniz için yazıyoruz)
(bkz: çekimserim nurettin)
hemen hayır demediyse evet diyecek olan kızdır.
hemen evet demediyse hayır diyecek olan kızdır.
hemen çekimserim demediyse dişinin arasındaki domates kabuğu da ne diyecek olan kızdır.
evet demek istemiş olan kızımızdır.
teklif eden kişiyi sıraya koyan, bir öncekiler olmazsa onu deneyecek olan kızdır.
lise hayatında teklif ettiğiniz kademe içerisinde değişen cevaplar duyabilirsiniz;

#lise 1: daha yeni başladık hazır değilim.
#lise 2: g*tüm kalktı sana bakmam, tipim değilsin.
#lise 3: devam eden ilişkim var henüz boynuz atmayı planlamıyorum.
#lise 4: ÖSS senesi olmaz, yapamam.

cevap her ne olursa olsun sonuç "tecrübe adı altına kaba ete giren kazıkların bileşimi" olmakta.
egolarını şişirmek isteyen kızdır, ısrar bekliyordur.
beyin yaşı 14 civarı olan kızdır.
net olmayan bir kız tutumudur. bir şeyin ya olduğunu yada olmadığını kavrayamamış kızdır.
dilsiz olması muhtemeldir.
işinizin olmaması gereken bir kızdır. Sizi sevse bu kadar üzmez.
cevap vermek zorunda olmadığını bilen aferin kızıdır.
21. Yuzyilda iliskiye baslamak icin cikma teklif eden erkegi adam yerine koymayan kizdir. Ha bu cikma teklifi eden manyak evet cevabini alinca ne bi rertoranta goturur ne bi sey. Facebook profilini editler ilk adim.
en salak, en aptal, en gerizekalı kızdır. neden bu kadar kızgınım ben bu tiplere değil mi? erkek olmadığım halde hem de. hayır, eşcinsel değilim ama bir insan sizden bir şey isterse bunun cevabı ya evet' tir ya hayır. ötesi yok. en yakın arkadaşımın 1 yıldır deli gibi sevdiği o salak püsküllüye sesleniyorum, yazıktır çocuğa, ya evet de ya hayır de artık ya. çocuk tükendi ve ben hiç bir şey yapamıyorum. bir gün gelip seni evire çevire döversem evet ya da hayır der misin ki ya la?
size kafam karışık diyip başkalarına bakan olmassa ben senin teklifi değerlerndircem gibi davranışlarda bulunnan kız.
aslında çıkmak istiyorum ama çıkamam ya da aslında çıkmak istemiyorum ama çıkabilirim diyebilecek kızdır.
istemeyipte, yan cebime koy misali kız tipi. Süründürmeyi seven, peşinden koşulan kız imajı için sesiz kalmayı tercih eden dişi yaratık.
dinlenip dinlenip kaçılası kızdır. ilişkilerde kararsızlık yanlış karar vermekten de kötü birşeydir (en azından erkek içini).
ansizin kendisinden vazgecilen kizdir bu sokun etkisiyle de oglanin pesine dusen kizdir. (bkz: kacan kovalanir)
naz yapan kızdır. ilgi ister.
cevabını yarın söyleyecek kızdır. avrupa birliğine girmek için izin istiyoruz sanki.