bugün

(bkz: eksilenmek için entry sıçan yazar)

Beyan.
(bkz: okumadan eksi vermek)
ironiyse üzülürüm ama okumadım başlığıdır.
La sen fatmagülün suçu ne dizisini izlerken tecavüze mi özeniyorsun ? iffeti camı sıkıştıran cemile mi özeniyorsun ? Beynin yok mu senin . Yok tabi bende soruyorum
bu adam tam islam düşmanı olduğu gibi türk düşmanıda bu herife zerre üzlemdim ateşi bol olsun.
sana ikinci el bir beyin falan bakalım kardeş. iyi kötü bişeyler takalım boş kalmasın.
Levent kirca'nin cok da fifisindeydi sanki dedirtmistir.
Sana kim üzülcek acaba.
biraderler, adam size zorla mı içirdi ? kendi içti kendi öldü. sizde çocuklarınıza zararlarını anlatın o zaman. çocuklarınızda bilinçli olsun içmesin. kim kime özendirmiş. her yapılan skeçte, her yapılan hicivde şuna buna özendirdi diye insanları yargılayacak mıyız ? Cem yılmaz'da izlemeyin o zaman amk nelere özendiriyor adam. bu mu mantık. beyinsizliğin lüzumu yok
ak-it'lerin en büyük özelliği ölü sevmeleri ve ölümden haz almaları. Bu entry sayesinde bunu bir kez daha görmüş oldum.
(bkz: bu adam olmamış çocuk olmuş mu)
(bkz: cmylmz)
sözlüktekilere orospu çocukluğunu özendirenleri de ben sevmem.
Kimse kimse için üzülmek zorunda değil. Bende üzülmedim.
Aynı zamanda bir trollsün amacın dikkat çekmek ama bari bunu yapmak için ölüleri kullanacak kadar düşme bari ölüye saygın olsun.
çocukları savaşa özendirenlerin ölmesine üzülüyorsun ama pezevenk dedirtecek yazar beyanıdır .
Çocukları beyinsizliğe özendiren kişi beyanı.
Sevmek zorunda değil elbette kimse. Bende bunu anlamıyorum. Kına koyim, her ölenin arkasından üzülmemiz mi gerekiyor? Levent Kırca'yı severdim. Sen sevmiyorsundur üzülmemişsindir. Olabilir. Buna kimin laf deme hakkı var? Siz kimsiniz de elalemin kararını sorguluyorsunuz mına koduklarım?
Tak tak kalacak yeri olmayan için boş bir oda var arkadaşlar.
bu gün arkadaşımla motorlar ile e5 de ilerlerken ümraniye sapağına girdik ve fazla ilerlemeden arkadaşım yanımda durup " plakam düştü " dedi.

motorları emniyet şeridinde bıraktık arkadaşıma " sen ne olur olmaz burada dur" dedim plakayı aramaya başladım.
15 20 metre ileride buldum geri döndüğümde arkadaşımın yanında arabalı bir karton toplayan 2 çocuk gördüm.
muhabbet ediyorlar gidip dahil oldum konuya.

muhabbete devam ederken çıkarttım bir sigara agzıma götürdüm.
tam ateşleyecekken " ağabey hep bana olmuyor ver bakalım birer tane bizede " dedi zayıf olan.

yaşlarını sordum kaç yaşındasınız diye.
birisi 16 birisi 13 dedi.
yalan attıkları her halinden belliydi.
sanki 16 yaşında olunca sigara içmek normal oluyormuş gibi.

küçük olana " doğruyu söylerseniz birer tane sigara vereceğim " dedikten sonra " ağabey valla ben 8 yaşındayım, akrabamda 13 yaşında" dedi.

sözümde durmak için çıkarttım birer sigara verdim.
sigarayı uzatìr iken 8 yaşında, çılız olan çocuğun kollarına gitti gözlerim.

kolunda kocaman kalp üzerinde canım anam yazan bir dövme.

içim burkuldu. ama bir şey diyemedim, çocuk dövmesine baktığımı fark etti.
küçük olan " ağabey güzel olmuş mu " diye sordu cılız sesiyle.

sırf onu dışlamamış olmak için güzel olmuş lan diyebildim.

nasıl bir ortamda bulunduklarını iyice anlamak için alkol falan içiyor musunuz diye sordum şakayla karışık.

aldığım cevap aynen şu ;
ağabey ne alkolünden bahsediyorsun ?
onun kafası bizi sarmıyor , biz kuru takılıyoruz dedi.

yemin ederim şok oldum.
daha fazla uzatmadan arkadaşıma dönerek , hadi gidelim buradan dedikten sonra atladık motorlara.

aradan 7 saate yakın bir süre geçti ama hala daha aklımda o ufaklıklar.

Allah yardımcıları olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar