bugün

Daha Doğrusu giydirilen erkek. Şimdi o erkek düşününce ne kadar da onur kırıcıymış (bkz: ben)
annesi içliği henüz keşfedememiştir o zamanlar.
en sevdiği çizgi romanlar ve televizyon programları tayt giyen süperkahramanlarla ilgili olanlardır. insan bir kere içselleştirmeyegörsün, çocukluktan kazık kadar olana dek devam eder bu durum.
annesine karşı gelemeyip okulda yer yer dalga konusu olmuştur. beden eğitimi dersinden önce midesine aniden gelen inme ile sınıfta kalmak için izin istemiş de olabilir.
hiç dalga konusu olmayan da vardır bunların arasında. soğuktan donmak istememiştir zamanında. o kadar.
(bkz: külotlu çorap).
çocukluk travmasıdır.
çocukken ablasının eski okul yakasını, küçülmüş fanilasını ve çiçekli çoraplarını giymeye mahkum edilen insanla eşdeğer. tam bir 80' s ve 90' s .
Hatırlamak ıstenmeyen olaylardır.
Genelde lacivert ve yün olur.
doğru düzgün tuvalette işeyememiş erkektir.
http://www.beslenirkibu.com/kulotlu-corap
sonra niye erken boşalıyoruz.
anasınıfların da hala giydirilir.
(bkz: 90 larda çocuk olmak)
ilk okulda vardı böyle bi tip bi de kırmızı giyerdi pantolon paçaları kısa olduğu için gözükürdü ne günler ya haha .*
bir nesil anneleri yüzünden kendini kız gibi hissetti büyülümüdür nedir giyen oönun bacaklarını sarmasıyla malı tutmasıyla kendini tuhaf hisediyordu sonra dersiniz oğlum yoldan çıktı alıştırmayın efendim böyle şeylere.
hala giyiyorum. önce askerde başladı. malum ağrı biraz soğuk oluyor. sonra da alışkanlık oldu. günlük hayatta değilde de soğuk kış günlerinde içlik yerine tercih ediyorum hala. özellikle halısaha maçlarında falan çok iyi oluyor.

tabi ki dantelli veya ten rengi değil. bildiğin koyu siyah.

önemli not: ılık değilim.
ifşa etme olm.
yaz beni.ama olsun sıcak tutuyodu anam sağolsun