bugün

bir tür fantezi olarak görülür, çok eğlencelidir. midesi bulanmayanlar için geçerlidir. başkasının boklarını görmek istemeyen kişiler için tavsiye edilmez.

ayrıca bayanların yapamacağı bir eylemdir. yok eğer alaturka tuvaletin önüne sıçmışta kurumuşsa bilemem ama bu tür olaylar olmadığı sürece erkeklerin yaptığı bir tür oyundur, eğlencedir.
çiş konusunda bile azim gerekli. Hele bazı boklar vardırki japon yapıştırıcısı gibi.

(bkz: azimle iseyen duvari deler)
aynen doğrudur. çiş'in kenarlara sıçrama durumunda ise bir bidon suyla gereği yapılır.
genelde deliğe yakın olduğu için isabet oranını arttırdığı araştırmacılar tarafından tespit edilmiş ve bu sayede alışveriş merkezlerinde sıkça görmeye başladığımız gerek sinek, gerekse şekilsiz leke yapışkanlarını klozetlere yapştırdıkları bu sayede sıçrama hatalarını aza indirdikleri tesbit eidlmiş faydalı bir mecra.
kızlar için biraz daha zordur.
bokun kuruluguna göre cişin tazziğinin ayarlanabilmesi, durumda profesyonelliği ortaya koymaktadır.
Üniversite öğrencisinin yapmasının daha muhtemel olduğu eylem.
(bkz: bir fırça olarak pipi)
"herkes kendi klozetindeki bokları temizlese, memleket tertemiz olur" diye düşündüren faaliyet.
bunun için gerekli aletimizin şarjörünün de dolu olması gerekir. yani bol bol su içerek bu gönüllü temizlikte en profesyonel sonucu alabiliriz.
çişin artık bir misyona dönüştüğü andır.ya o bok ordan çıkacak ya çıkacaktır çişin orda "kötüyüm ben kötüyüm,kötüyüm herkesi hasta ederim ,ederim,ederim"şarkısı eşliğinde sizi beklediği düşünülür hafifçe titrenerek işenir ki vucut ısısı artsın ve çiş ısınıp düşmanı yerle bir etsin.
sarhoş eylemidir.
yüksek basınçlı giderse olabilcek eylem.
kedilerin pisi pisi deyince gelmesi, toprağı kazıp sıçtıktan sonra üstünü kapatması, kuşların ötmesi gibi sonradan öğrenilmeyen, erkek insanının yaradılışında bulunan bi özelliktir.
her erkeğin içgüdüsel ve vazgeçilmez sorumluluğu...
klozet gerçekten akla zarar bir buluştur. gavurların yaptığı herşey doğru değildir. alaturka tuvaletler, klozetten çok daha sağlıklıdır.
sıçmaya oturduğunuz yere iki saniye önce birinin südüğü bulaşmıştır. mikrop kapabilirsiniz. ama bok temizlemede südüğün sudan etkili olduğu bir gerçektir. çünkü südüğün yapısında asit vardır. ve bu boku kolayca parçalar. daha sonra su kullanılabilir.
Olaya bir fizikçi olarak yaklaşmak gerekirse,güzel bir sinüs dalgası oluşturup malum temizleme işlemi yapılabılir. Suyu çok içerekte basıncın daha şiddetli olması sağlanır ve işlem Asin(kx+wt) denklemine uygun olarak çözülebilir (!)
tuvalette dahi iyilik yapmayı seven bir erkeğin düşüncesi:

'ya ben bu pisliği gördüm ben bu kokuyu çektim de benden sonra gelen eleman görmesin koklamasın bir üstünden geçsem bişey olmaz'

diye düşünerek kendini bilmez adamın pisliğini temizlemektir...
lisede sıkıntıdan yapılandır.
yetenek ve tazyik gerektirir.
(bkz: sadece türklerin yaptığı hareketler)
tam temizleme işlemi tamamlanacağı sırada idrarın kesilmesi büyük hayal kırıklığına sebep olur. böyle durumlarda kız arkadaştan yardım istenmelidir.*
yapan kişinin bunu misyon olarak kabul etmesiyle başlar ve dünyamızı katil bokların işgalinden kurtarması ile soa erer.
(bkz: sidik yarisinda cukun kontrolden cikmasi)
bir türk erkeğinin eğlencesi.