bugün

tadı çilek suyundan başka her türlü meyveye benzeyen tuhaf renkli içecek.

şiddetle tavsiye edilmez.
bakkaldan alırken içinizde ilkokul öğrencisi kıpırtısı yaratıcı etkisi olan içecektir.
bildiğin boyalı su gibi bir şey ama seviyorum ben bunu sözlük.*
eti balık kraker ile çok iyi giden tamamen kimyasal, içinde zerre doğal bir malzeme barındırmayan leş içecek.

severek içiyorum.
(bkz: gerçekler acıdır)
Budur

http://www.severoglu.com..../FotoGaleri/3235/2196.jpg
Ağızda kaygan bir his bırakan yoğunluğu enteresan içecek. Vişneli olanıyla renkleri benzer olduğundan hep yanlışlıkla bunu alır ve tiksinerek çöpe fırlatırım.
ağza gelen böyle tarif edilemeyecek kadar berbat tattan sonra "ne içiriyosunuz lan bize" tepkisi verdirtir.
Muazzam bir viral reklamı dönen içecektir. Şayet viral değilse adamlar bu gençlere yığınla para vermeli, seri yapmalıdır.
Ortaokul sıralarındaki yegane içeceğimizdi.
(img:#1592533)
annem bunu küçükken beslenmeme koyardı.

ben de hepsini içemezdim ama çöpe de atamazdım o mavi kapağını kapatıp beslenmeme geri koyardım.

leşş gibi yapış yapış çilek olurdu aq çantası.

ağzı tam kapanmıyodu. yapcağınız şişenin aq.
tuhaf bir içecekti benim için içtikten sonra bi yanma hissi ve tuhaf bir tat bırakıyordu hiç sevemedim.
Banu ve mehmet sayesinde tekrar popüler olacak bir içecek gibi gözüküyor. Küçükken severek içerdim ama en güzeli vişnelisiydi. Çileklisi çok bayıyordu.
Suyun içine toz tang karıştırılmış gibi bir içecek. Hiç Samim gelmedi, sevmedim.
kafamda ilkokul kantini belirdi. kumru ile çilekli link uyumu mükemmeldi.
(bkz: bakkala gidip link var mı admin demek)
(img:#1667726)
Boztepe'ye gidelim mi?
Piknik bisküvi ile ilkokul yılların vazgeçilmezidir.
görsel
hala satılıyor mu bilmiyorum ama arada evde hazırladığım dondurmadır havalar ısındığından mütevellit *
Küçükken çok sevdiğim ve kucuklukten beri ilk defa dün içtiğim içecek banu berberoglundan özendim.

Tadı cilekten başka herseye benziyor çok serbetliymiş küçükken nasıl seviyormuşum.
Bim raflarında görünce beni heyecanlandıran içecektir. Üstüne b vitaminli yazmışlar da vitamin bunun neresinde ya ilkokulda olsaydım yine yemezdim bu palavrayı.
Www.cilek.com
bir jenerasyonu zehirley... şaka şaka, biraz şekerliydi ama güzeldi. bitirdikten sonra şişesini kemiririm nedense.
delikanlının sofrasından eksik olmaz.
aslan sütü.

ılıklar gitsin mırra, rakı falan içsin.