bugün

tahminimce ekim ayını göremeyecek olan dizidir.
Heryerinden yapmacıklık akan klişe bir zengin Çocuk, fakir ama gururlu kız dizisi. Kızla erkeğin tesadüfen aynı evde yaşamaya başlaması bile ne kadar zorlama bir dizi olduğunu gösteriyor. Sadece bir bölüm izledim onda da kahramanlarımız göl gezintisinde mutlu mesut giderlerken kız birden burda yazlığımız vardı babam kendi elleriyle yapmıştı böhhüüe diyerek gözleri dolu dolu Çocuğa baktı. Diziye hüzün katıp seyirciyi etkilemeye Çalışmışlar ama olmamış. Ama 6-14 yaş arası kitleye hitap ediyordur belki orasını bilemem.
Demin tv de fragmanına rastladım ve başroldeki erkek ve kız tek fragmanda 2 sevgili değiştirdiler. ilginç..
Bir dizi düşünün ki hiç kimse, üstüne basa basa söylüyorum, tek bir oyuncu bile, rol yapamasın, herkesin üstünden yapmacıklık aksın.

Biz Uludağ Sözlük üyeleri olarak dizi çevirsek eminim daha eli ayağı düzgün bir şey ortaya çıkar.
dizideki kızın iticilikte level atladığı yaz dizisi. erkek cidden tamam iyidir hoştur ama* kız nedir öyle ya? fragmanları bile leş.
Beyin yıkayan boş beleş tipik yaz dizilerindendir. Oyunculuklar berbattır.
güzeldir.
iki üç tane güzel/yakışıklı oyuncu tamam ama iş oyunculuğa ve senaryoya gelince tabi, neyse siz biliyorsunuz.
film olarak değilde çileğin kokusunu değerlendirecek olursak yaklaşık 100 farklı atomun çileğin kokusunun oluşmasında etkisi vardır.
başrolündeki kızın -adı lazım değil- pek bir çirkin olduğu, yusuf çim'in ise çimme isteği uyandırdasddfhdj.

ya aq ne diyorum ben.izlemiyorum elbette.ama yusuf çok tatlı bir bebek.
Klasik yaz dizisi.
Esas oğlan hoş bi oyuncu.
Esas kız da güzel.

izliyorum gözlerim kapalı.

Düdüt: bu ne kadar eksı gencler, vatana mıllete sovene boyle eksı yagdırmadınız. Kınıyom ya.

çıkırt : silip gidecem o olacak :'( çilek kokusu için muhtarı üzdünüz.

hüzünçlü edit : sebebi neydi ki...
bir kız yüzünden 2 kuzen birbirine düşman oldu. saçmalık.
Şu esmer çocuk neden yıllardır sıçmaya hasret gibi davranıyor ?
Asıl oğlan biraz embesil sanırım.

Angut gibi bakıyor duygusuz duygusuz.
Esas kızın ağlayınca ağzının ters döndüğü dizi.

(bkz: sikindirik türk dizisi)
Mevsim değişiminden dolayı adını portakal kokusu olarak değiştirecek kişi.yaz dizilerinin ortak özelliği galiba Zenginliği Göze sokuyorlar.
Yeni bölüm başladı. Burak datlum.
Hay çileğine de kokusuna da...
ulan şehit var be şehit. çilek kokusunu sikeler.
Bunu izleyen erkek ya vurduruyodur yada Kıvırıp kendi götüne sokuyodur nokta.
kiraz mevsiminin rağbet görmesinden kelli sikindirik isimlere sahip dizilerden biridir. seneye de pancar turşusu çekilecekmiş.
kiraz mevsimi pardon keriz mevsiminden daha anlaşılır, daha kaliteli bir dizidir. beğenmeyen izlemesin.
insanların cafelerde garsonlara telepatiyle sipariş verdiği dizi.

Çağla masaya oturdu, daha oturur oturmaz latte'si geldi. Herhalde yemek sepetini kullandı.

Ayy bu arada bu diziyi seyrettiğim ortaya çıktı.

Ama burak ile aslı bir o kadar salak, bir o kadar da eğlenceliler.*
yaklaşık 7 senedir tv yi hayatından çıkaran ben için o kadar da kötü bir dizi değil. hayatımda izlediğim türk dizilerinin sayısı bir elin 5 parmağını geçmez. onlarda hemcinslermin izlediği gibi reyting rekorları kıran sonradan efsane olan diziler değil.ben küçükken arkadaşlarım asmalı konak zerda hanımın çiftliği ni konuşurdu bana o kadar boş beleş gelirdi ki gereksiz bulurdum bu tarz şeyleri izlemeyi.evet hala buluyorum.powerangersla büyümüş simpsonla yoğurulmuş ben için farklı bir deneyim ama güzel beğendim. strainden zaman kalınca açıp izliyorum. tvden değil internetten.
ne eksilediniz be allah allah bunu yapanlar gidip kiralık aşk izlemiyor mu ölüyorum..
başroldeki adam çok yakışıklı olduğu için yürek çarpıntısından izleyemediğim dizidir.
güncel Önemli Başlıklar