bugün

entry'ler (716)

nicolas isimat mirin

taç reis.

acıkmak fakat ne yiyeceğini bilememek

yalnızken gelir genelde.

10 şubat 2019 ümit öztürk trabzonspor maçı

7de 7 yapan ümit hocanın 2010-2011 sezonu şampiyonunu telekomda tokatladığı maçtır.

ümit öztürk

(bkz: fuck off demedi take off dedi)

10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçı

2010-11 sezonu şampiyonu arenaya ...... lan ibneler güldürdünüz akşam akşam dediğim maçtır. ümit öztürk ikinci yarı biraz daha üstüne koyarsa yeni bitnel olması işten değil. cagneyi seneye kasımpaşaya kiralar cimbom. bre beyinsiz var varken elle gol mü atılır diyenlere acil şifalar diliyorum. hakem ümit diyorum. 4-2 biter.

türk telekom

atv ve a habere fırsatçı/stokçu olarak şikayet etsek bir sonuç alabilir miyiz diye düşündüğüm internet sağlayıcısı. lan belki cigabayt depolarını bile basarlar.

mathieu valbuena

şu bitik haliyle bile fenerde birşeyler beklenebilecek tek adam. o değil de jailson ne tokat attı lan.

yazarların güne verdiği puan

3/10’dur. kışlık lastikleri taktırırken epey üşüdüm. akşam da taziye ziyaretine gidip bomboş şeylerin peşinde koşup bomboş şeylere üzüldüğümü farkettim. gelince de ermanı izledim. iz bırakmadın 4 kasım.

suudi arabistan

bunlar kesin alkol alıyolar kutsal topraklarda dediğim ülkedir. bu nasıl açıklama oğlum başınıza güneş mi geçti lan cesedi de arbede sırasında parçalanıp eridi yazaydınız bari. yok yok bunlar kesin çekiuolar kafayı mekkede.

ersun yanal

ersuna takımı haziran ayında vermezseniz çok büyük beklentilere girmemelisiniz. hoş bu durumdan daha kötüsü de olmaz sanırım. son tahlilde gelmeli gelmeli gelmeli. en azından önümüzdeki sezonlar için planlamalar yapılabilir.

alevilerin yaptığı yemek yenmez diyen öğretmen

anadoluda çoğu kişinin bildiği durumu öğrencilere söyleyen ve aynı zamanda büyük hata yapan öğretmendir. evet yenmez diye bilinir bu dün de böyleydi bugün de. doğrudur yanlıştır bilmem de öğretmen sınıfta bu tarz dışlayıcı konulara girmemeli.
sakın arap sevici emevi cart curt diye saldırmayın. bizde namaz 5 (beş) vakit oruç ramazan ayı boyunca (29-30) gün ve hiçbir şey yenmeyecek iftar vaktine kadar. unutmadan alkol de haram. uyarsa gel.

phillip cocu

10 maçlık performansıyla zdenek zemanın gerisinde kalmıştır. takım 3 ayda taktik çalışmamış, fizik güç bakımından yerlerde sürünüyoruz. en büyük problem ise futbolcuları kendi hallerine bırakması, profesyonelliklerine çok güvenmesi. bizim türkler zaten salarlar da senin takımında cezayir fas disiplinsiz ne kadar ulus varsa hepsinden adam var hoca. umutluydum lakin takımın bu süreçte hiçbir gelişme göstermemesi cocu’nun sonunu hazırladı. eylül ayında ligden kopmak nedir lan.
not: zeman kim amk diyen genç adam! çıkarken kapıyı yavaşça kapat.

sol bek alın ulan diye bağırmak

bugünlerde sık sık yapmayı düşündüğüm davranıştır.

bim de 350 ürüne birden zam gelmesi

casey keke de mi gelmiş etmeyin lan diyerek yandığım haberdir.

külot lastiğinin göbekle temas ettiği alan

yaz döneminde terden sırılsıklam olmaktadır. rahatsızlık verir.

sevgiliyi kırmadan burnunda sümük var demek

aşkım burnuna mı boşalmışım özür dilerim.

25 haziran 2018 uefa cfcb nin galatasaray kararı

sikerler öyle işi dediğim karardır. anlaşmayı yapmışsın sonradan gözden geçirme nedir la dalyaraklar. galatasaray da sonradan gözden geçirip 6 milyon avroyu vermiyoruz aq diyebilir mi aslanım.
not: ümit davala o penaltıyı atmayacaktı reis.

aziz yıldırım

hayatımızda geçirdiği son 48 saate girdiğimiz fenerbahçe başkanıdır. gomis önce bize geldi almadık diye açıklamasını neye yorayım bilemedim. gomis önce bize geldi daha büyük takımız mı diyor yoksa 29 gol atan oyuncuyu elimin tersiyle geri çevirdim büyük adamım mı diyor aykut istemedi valla benim suçum yok mu diyor ne diyor. son olarak konyada valbuenanın kafası gol olsa bülent yıldırım derbide penaltıyı verse ...... allah rızası için aykutu da al yurt dışına yerleş. bu seçimi de kazanırsa kendi adıma geçmişte işlediğim büyük günahları çek edeceğim. zira böyle bir imtihan ancak büyük çaplı bir günah nedeniyle başına gelebilir insanın.

aykut kocaman

allahını seviyosan bırak görevi. maç 1-1 akhisarı hapsetmişken forveti neden çıkarırsın be adam. neden korkarsın. yok girdik atamadık yok 3 kere geldiler hepsi gol oldu. süper ligde hiçbir takım bir sezonda akhiisara 3 kez kaybetmez. allah rızası için git. format mormat yok git git git.

böcek öldürünce duyulan vicdan azabı

lan haşere bu bişey olmaz diyerek içinden sıyrılabileceğiniz duygudur.