bugün

olmasi gerekendir. diger bagimlilik yaratan maddeler gibi cikolata da yasaklanmalidir. cok zararli efendim! rejim yapamiyoruz, kilo aliyoruz, selulitlerimiz cikiyor, pantolonlara giremiyoruz, kendimize olan guvenimiz azaliyor, sosyal hayatimiz etkileniyor, depresyona giriyoruz, sonra diyetisyene ve psikologa paralar dokuyoruz, fakirlesiyoruz... yasaklansin da kurtulalim.
çikolatayla çalışan arabanın çalışamayacağı demektir * * .
bahanesi ne olrsa olsun, çikolata yiyene ciddi cezalar gerektirecek yasaklama eylemidir...
(bkz: temiz karaciğer sahası)
(bkz: zayıf ama mutsuz insanlar sahası)
ufak mutlulukların sonu. *
(bkz: yasaklanması gereken şeyler)

çikolatanın yasaklanması yasaklanmalıdır.
intaharlık bir eyleme neden olabilir.
regl döneminde krizlere yol açacak durumdur. (bkz: kızlara sorun onlar anlatır neden olduğunu)
muhtemelen bu eylem geniş halk kitlelerinin tepkisine neden olur, bu tepki çığ gibi büyür, yığınlar oluşur, iş birliği doğar, örgütlenmeler kurulur, görev dağılımı yapılır sonuç olarak yeni bir ihtilal "çikolata ihtilali" yapılabilir. ha derseniz ki çikolata bulamıyorlarsa pasta yesinler, o da olur onu da ben bilemem.
(bkz: kan çıkar)
özellikle bayanların büyük tepkisini çekmesi muhtemel durumdur.
(bkz: orkid in aylık cirolarının patlaması)
çok yanlış bir hamle. sen bir çikolata alırsın, o çikolatayı satan bakkal kazanır, diyetisyen kazanır,estetik cerrah kazanır,elbiseler dar gelmeye başlayınca giysilerini yenilersin kumaş sektörü ve terziler kazanır,götün büyüdüğü için depresyona girer psikolağa gidersin psikolog kazanır, türkiye kazanır.
böyle birşey olursa... tabi yersen
türk annelerinin tavırlarını düşünemiyorum (bkz: bırak onu oğlum yenmez o)
kabus gibi allah korusun..