bugün

atmasyon oranı yüksek kişilerden duymaya alıştığımız cümlelerden birisidir. karşıdaki insanı salak yerine koymaya bayılırlar.
"vurdum tekmeyi, girdim yüzbaşının odasına..." elemana bi tokat salladım sonradan öğrendim ki mitçiymiş..." gibi cümlelerinde sahipleridir.
(bkz: tutmayin kucuk enisteyi)
(bkz: vurdum kapiya tekmeyi girdim cavusun odasina)
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
geçen bizde salı günü cumadan çıkmışız kardeşim baktım beş tane lavuk bitanesine bir vurdum baktım diğerleri rüzgarından yıkıldı.
...bir elimde levye... diye devam etmesi olası cümle..
(bkz: ziyaaaaa ziyaaaa)
(bkz: neşeli günler)
her an her saniye kavgaya hazır olan bir abimizin sarfetme olasılığının bulunduğu cümle öbeğidir. el freni çekilip aşağıya inildikten sonra ekmek alınacak değil ya, mutlaka " bana mı lan " sorusundan sonra hızlı adımlarla ilerlenilen bir sürtüşmeye doğru yol alınmaktadır.ertesi gün ya kahvede ya da hastane de bu olay farklı biçimlerde eşe dosta anlatılır.
-yer misin yemez misin bi ona bi buna allah ne verdiyse dağıttım ortalığı ben sinirlenince hiç gözüm görmez ya bide deli gücü geliyor inanır mısın memo acaip bişiyy
+tabi abi inanmazmıyım ya öyledir yani

gibi şekillerde günlük hayatta sık sık rastlanılan erkek milletinin sallama güç gösterisinin opsiyonel devamı.
servis şöförlerinin genelde yaptığı iştir. emanetlerini* alır ve devamı gelir...
(bkz: ben amerikadayken)
geçen gün yine sevişiyorum benzeri şişirme cümlelerden biridir.
-o gün benim doğan la gidiyorum tipo nun teki biri gelmiş arkadan dat dat yapıyor. ışıkta durduk kapışalım mı dediler, dedim kapışalım yeşilde ben bi vurdurdum diğer lambaya 6 saniyede vardım. bunlar laf etmeye başladırlar küfür falan. neyse ben sinirlendim tabi bilirsin hiç gelemem böyle şeylere.
+tabi abi. *
-hah işte bende çektim el frenini indim aşağıya, tabi ben tekim yanımda kimse yok levye falanda yok bileğe güveniyorum. her neyse bunlar tipodan 7 kişi indiler * yine küfür falan attılar, tabi ben bi sinirlendim alkollüyüm birazda bunların 7 sinede giriştim hepsinin ağzını yüzünü patlattım, bak bende bişi yok hiç bişey olmaz bana. sonra geldi kullanan büyüksün abi saygımız sonsuz dedi anahtarı verdiler geçen dolmuşa binip gittiler. *
+bravo abi helal olsun. * *
-ben size benim yarış mafyasını tek başıma nasıl çökerttiğimi anlatmışmıydım ? *
dedim ki (bkz: sen benim kim olduğumu biliyo musun). tabi o an morardı, başladı (bkz: abi yapma gözünü seviyim)diye yalvarmaya. ama dinlermeyim attım iki (bkz: osmanlı tokadı). yapıştı yere şerefsiz. diye devam edebilicek delikanlı hikayesi.