bugün

kızların oynamayı çok sevdiği canlılardır.
bunlara asık olmak cok tehlikelidir. asla acılamazlar, verem ederler. oyle platonik platonik yıllarca takılmak zorunda kalırsınız.
seksi olurlar. karınlarında ceviz kırabilenleri mevcuttur. hobileri arasında duvara kafa atmak, elmayı tek seferde soymak, soba üzerinde mandalina kabuğu ısıtmak ön sıralardadır. en sevdikleri marvel kahramanı maskülenlikte çığır açan superman dir... dişlerini 2 dakikadan günde 3 kere fırçalayanları çoğunluktadır.

boy: 191
kilo: 86
kişisel özellikler: sessiz, sakin
yarışmacının notu: sessizlik hayatın anlamıdır
cok tatli olurlar, bir sey deyince utanirlar filan ama ic dünyalarinda neler var onu bilemem.
ilk gün:
sevgili günlük, bugün kantinde bi kız gördüm, aklım başımdan gitti resmen. aşık oldum günlük! yarın ilk iş, ona aşkımı açıklamak.

ikinci gün:
yapamadım günlük, açılamadım. kalp atışlarım hızlandı. ama yarın kesin...

bir hafta sonra:
yarın kesin söyliycem.

iki hafta sonra:
offf, ellerim bacaklarım titriyor resmen, bi türlü söyleyemedim... çok aşığım

bir ay sonra:
yarın kesin...

iki ay sonra:
bugün söyledim. söylemez olaydım. 3 hafta önce biriyle çıkmaya başlamış. erken davransaymışım olabilirmiş, hoş çocukmuşum. öyle söyledi... içiyorum günlük!
(bkz: ilk buluşmada sevişelim diyen erkek) *
amerikan filmlerinde de bolca görünen ve loser, geek diye tabir edilen varlıklardır. kızı dudakları yerine burnundan filan öper bunlar yanlışlıkla.

dans ederken ayağına basarlar, üstünde diken kalmış gül hediye ederler, saatleri kızın saçına takılır v.s ama en önemli özellikleri bu ayılıkları yaptıktan sonra özür bile dileyemeyecek kadar çekingen olmalarıdır.
hiç çekilmeyecek erkeklerdir. kızlar atak (atlayan değil!) tipleri sever. hemen olaya giren, fazla dolandırmayan... gereksiz uzaklıklara yol verilmemelidir. bunlar hadlerini de bilmezler iyice azıtıp çekingenliğin sınırlarını da zorlarlar.
millet malı götürürken bunlar uzaklardan öküzün trene baktığı gibi bakarlar. daha sonrada kendilerini yerler bu tipler. böyle olmak hiç de kolay değildir aslında. en kötü özellikleri de değişmek isteyip değişememeleridir.*
eğer ki sevgiliniz ise saçlarınızın teker teker nasıl beyazladığını görebileceğinizi, uzun sessiz vakitler geçireceğinizi, siz konnuşmadıkça konuşmayacağını, kırılganlıklarıyla sizi çileden çıkaracağını bilmeniz gereken sevimli erkeklerdir onlar. iç dünyalarını çok merak ettiklerimdir.
En sevdiğim erkek türüdür bu erkekler.
ilk önce sessiz sakindirler.
Söyleyeceği şeyi söylemek için zorlanır.
Ağzında döndürüp durur.
Yüzündeki hafif bir kızarıklık.
Zaman geçtikçe çekingenliğini bana karşı aştığında, diğerlerine hala öyle davranması da bir şeker gelir.
Sevgilim olsa ne kadar güzel olabilir bir fikrim yok ama benim böyle bir arkadaşım hatta dostum var, gayet güzel oluyor.
ilişkilerinde rol değişimine sebep olan erkeklerdir.
mal erkekler sınıfınada girebilen erkeklerdir.
öz güveni yerine geldiği an pislik olup çıkacak erkektir. mümkünse kimse pohpohlamasın, kalsın öle. o öle tatlı.
çekici erkeklerdir.*
Çekingen erkeğin her zaman sinsi olduğu sıfatını cuk diye oturttuğum tipik pasif erkek modelidir.
sevilesi tiplerdir ,tanıdıkça aşık olası gelir insanın,belli olmaz belki de bilmeden aşık olmuşsunuzdur.
Utangaçlıkları pasiflikten ziyade, saygıdan ve nerede nasıl davranmaları gerektiği konusunda tedirgin olmalarından kaynaklanır. Ayrıca herkes yırtık olmak zorunda mıdır canım niye çekemiyorsunuz bu insanları? Evet utangaç olmak suç değildir, kusur hiç değildir. Lütfen!
arkadaş ortamında bulununca canınızı sıkan tiplerdir.

2 kişi karşılıklı konuşunca iyi, 3. kişi geldi mi sus pus robot gibi dikilip kalıyorlar.

hem o 3. olarak gelen kişi bozuluyor, hem sizin canınız sıkılıyor. biraz girişken olun.
aşık olunabilir. dikkatli olun. öyle göründüklerine bakmayın. tehlike arz edebilirler.
başak burcu erkeklerinde çokça görülen bir durumdur. kendimden biliyorum, lisede sevdiğim kıza açılmak için 3 sene beklemiştim, 3 sene ya. ama şu an rahatım, yani umarım öyleyimdir.
erkeğin çekingenliği, karşısındakinin onun kafasından olmamasındandır.
genellikle karşı cinsle iletişim sorunu yaşayan erkeklerdir. hemcinsleriyle böyle sorunlar yaşamazlar. haliyle eşcinselliğe bi adım daha yakın tiplerdir.
genellikle peynirimsi kızların giri'lerinin bulunduğu başlıktır..
diğer tür peynirimsiler ise piç erkek vb. başlıklarda koştururlar..
hep de dert yanarlar azizim..
Utangaçlıkları pasiflikten ziyade, saygıdan ve nerede nasıl davranmaları gerektiği konusunda tedirgin olmalarından kaynaklanır. Ayrıca herkes yırtık olmak zorunda mıdır canım niye çekemiyorsunuz bu insanları? Evet utangaç olmak suç değildir, kusur hiç değildir. Lütfen!