bugün

"dağ" filmindeki başrol oyuncusu. 87 doğumlu yetenek.
bu zamana kadar biz bunu nasıl görmedik diye düşündürür.
lee pace ye çok benzeyen bir türk aktör. yanyana gelseler karıştırırım.
Her gordugumde suratimi eksittigim oyunculugu berbat olan oyuncu(!)
para kazanmak bu kadar mi kolay?
sırf onun için benim için üzülme dizisini seyrettiğim oyuncudur.
Benim için üzülme de gördügüm, dağ filminde hayranlığımı kazanmış dünya yakışıklısı. Boynu büküklerde daha da seveceğim...
bornova anadolu lisesinde okumuş,koç üniversitesi makine mühendisliğinden mezun olmuş 87'li oyuncu.

jake gyllenhaal'a acayip benzemektedir.

seviyorum bu adamı izlemeyi. kendilerini boynu bükükler'de gördüğümüz için de son derece memnunum.
dağ filmiyle tanıştığım türkiye'deki çoğu manken bozması oyuncudan iyi oyunculuk yapan aynı zamanda mankenler gibi yakışıklı olan, makine mühendisliği mezunu oyunculuğu gayet iyi olan karşıyakalı oyuncu.

çağatay ulusoy gibi oyunculuktan çakmayan adamlar yerine çağlar'a şans verilebilir.
Dağ 1 filmini izlediğim süre boyunca dibim düşerek baktım bu beyfendiye. Gerçekten jake gyllenhaal a çok benziyor, öyle böyle değil. bence hatta ondan bile yakışıklı. Üstelik üniforma hastası olan bu bünyemin yine erkek çıtasını yükseltti kendisi.

Ben oyunculuğunu da başarılı buldum açıkçası. Adam romantik komedi falan değil baya bildiğiniz çatışma sahnelerinin olduğu filmde oynamış, oynayabilmiş. Sırıtmıyor da üstelik. Kendisini dizi,film, reklamlarda daha çok görmek isteriz efendim. Hayranı olduk, başarılı bir kariyer diliyorum.
29 yaşındadır.
aslinda hic tipim degil ama acayip bi cekiciligi var. yolda unlu gorsem trip atip tanimiyo havasinda takilan ben caglarla karsilasirsak bi gun uzerine atlamaktan korkuyorum. oyle bi adam.
5 kasım 1987 karşıyaka izmir doğumlu, koç üniversitesi makine mühendisliği bölümünden mezun olmuş tiyatro/dizi/film oyuncusu. 1.88 boyundadır, jake gyllenhaal benzerliği ile dikkatimi çekti. Fazilet hanım ve kızları isimli leş dizi ile tanıdığım için hayıflanmadım değil. Henüz oyunculuğu iyi değil, ilerde iyi bir oyuncu olacağını düşünüyorum. Fakat yakışıklı adam, sırf onun için arada dandik diziye bile bakmaya başladım. Esas etkileyici olan Jake'e benzerliği görsel

Şimdiye kadar 6 dizide, 4 tiyatro oyununda, 3 filmde rol almıştır. çok sevilen dağ/dağ 2 filmlerinin baş rolünü üstlenmiştir.
görsel
Yeni dizisinde feci gıcık. O herşeyi ben bilirim tavirlari filan belki de rolü böyle bilmiyorum ama sürekli kaşlarını çatarak bakıyor feci uyuz oluyorum.

Jake daha yakışıklı bundan.
Fena yakişikli adam. Keske benim olsa

edit: niye eksiliyosunuz la
Kaşları sinirimi bozuyo. ido bile inceltti kaşlarını şu çocuğa da bir el atın.
Bu adam beni bitiriyor. Normalde tv izlemem ama cumartesi günü beni televizyonun başına kitliyor. Allahım o nasıl boy pos o nasıl gülüş o nasıl bakış. Çok yaşa sen.
alık bi tip.
görsel
Bi bana mı itici geliyor.
jake gyllenhaal ile olan benzerliği şaşırtıcı derecede olan türk oyuncu.
O istedi, fandom çalıştı, Türkiye gençlik ödülleri en iyi erkek dizi oyuncusu ödülünü aldı.
Sayın Ertuğrul, istenmeden verilen şey daha kıymetlidir. Sizin gazlamanızla alınmayaydı o ödül, eyiydi. Sizi beğenerek izliyoruz filan ama açıkcası oyunculukta yetersizsiniz bu bi gerçek.
Harika bir fandom kitleniz var, bi teşekkür edin bari...

Edit: kuru bi teşekkür, o da anladığım kadarıyla fandoma özel yapılmış bir şey degil.
Yeni dizisinde ki rolünden midir nedir bilmiyorum ama çok kasıntı duran oyuncu bakışları mimikleri çok kasıntı orda oynayan uzun saçlı çocuk daha doğal oynuyor mesela.
lan, yazmiim diyorum, ağır hayranı da değilim ama kendisinin de dediği gibi adamda 'malzeme çok. başlıyorum ;

nihayet bir reklamda oynadı, muradına ermiştir artık, uzun zaman hatta belki yıllarca reklamın kalıntılarıyla unutulmazlar arasına girer, o da rahat eder fandom da. parası da güzeldir eminim, para para diye tweet atıp durması bi son bulur umarım, sayın nasrettin, kabûl edin ki o tweetler çok itici.
hollywoodun istediği oyunculuk sizde yok ama sağlam bi torpil bulursanız size uygun bir rolde parlarsınız neden olmasın, torpil demişken abdde tv dünyasında ermeniler, sinemada yahudiler bayaa bi etkililer, eminim biliyorsunuz.
ben size belgesel yönetmenliğini tavsiye ediyorum, anladığım kadarıyla zaten seçenekleriniz arasında. içimden bi ses aslında kamera arkasıyla daha çok ilgilendiğinizi söylüyor.
son olarak hakikaten uluslararası ciddi bi hayran kitleniz var, aralarında orta yaş amerikalı kadınlar da var diğer aktörlerimizin böyle bir durumu olduğunu sanmıyorum, lütfen bu durumu coğrafyamızın insanını ve topraklarını iyi tarafıyla tanıtmak için kullanın, müslüman dostu tweetler atmanız da çok iyi olur .
bi de unutmadan ; uzakdoğu sinemasına açılın derim.
teşekkürler.

Editooooooo: yalnız kabul edelim, iyi saçmalamışım.

-silii misen agam?
-silmiyem ula! Bana ibret ossun!
Oyunculuğunu zaman zaman beğendiğim zaman zaman yetersiz bulduğum aktris. Fiziksel olarak iyi fakat öyle aman aman denilecek yakışıklılardan da değil.
görsel