bugün

hernekadar zararlı olsada ve genç arkadaşlarımızın kesinlikle evde denememeleri gereksede son derece güzl olan eylem.

hele güzel ve leziz bir yemeğin ardından tadına doyum olmayan olay.
iftar yemeğinden sonra tadindan yapilmayan eylem.
en kral ikilidir. sıcak sıcak içilir, kafa dağıtılır, dumanlar birbirine karışır; ancak zararlıdır.
damar sertliğine yol açabileceği, hatta bu çay şekerliyse sigaranın daha zehirleyici olduğu iddia edilen durumdur, diğer yandan zevkten yavaş yavaş ölmektir.
sabah kalvaltısından sonra insanın nirvanaya ulaşmasını sağlayan süpersnik bir aktivite.
"çayı sigarasız içene eşek, kahveyi sigarasız içene eşşoğlueşek derler" sözünden yola çıkarak eşek olmaktan kurtulmaktır.
o kadar tatlı gelir ki, bitmesini istemezsiniz. sıcacık çay ve sigara keyfi; tadından yenmez bir eylemdir. **
ister zengin ol ister fukara her çayın yanında yak bi cigara; şeklinde özlü sözlerin etiketlendiği ikilidir.
aşktır. bak çayım, sigaram, herşeyim tamam... *
aç karnına süper giden ikili.
artık yalan olan eylem.
nasıl edi ile büdü ayrılmazsa nasıl gevrek ile peynit ayrılmazsa nasıl laurel ile hardy ayrılmazsa buda öyle bişeydir işte.
ayrılmaz ikililerdir. zararlı olduğunu bilip vazgeçilemeyen şeydir.
artık kahvehane veya bunun gibi bilimum kapalı alanlarda yapılamayacak olan eylem.
şu an çayım elimdeyken yapmak istediğim olay. fakat yurtta kalıyorsanız bahçeye inmelisiniz. bir insan 7 yıl yurtta kalır mı yahu? seni bulaaacaam baba .
voltranı oluşturmak gibi bişeydir.

ben, çayım ve sigaram
aç karnına içildiğinde ağzınıza sıçılmış gibi hissettiren olay.
çayın tadını alamayıp caaanım çaya sadece sigaraya eşlik eden bir sıvıymış muamelesi yapmaktır.
türk kahvesi ile sigara içmekden daha iyi değildir.
bazılarımızın doğal halidir.

mesela benim. kendimi ne zaman görsem, şu an bile dikkat ediyorum da, habire bunlarlayım. mutluyum onlarla.
mide ülserine birebirdir. iki dakika sonra kıvrandırmaya başlar.
sigaranın çaya kavalyeliği ;

sigara; ince kağıda kıyılmış tütün konularak hazırlanan keyif verici madde.
çay; çay bitkisinin kurutularak, belirli işlemlerden sonra elde edilen halinin sıcak suyla haşlanarak yapılan içecek.
genellikle sıcak içilir. son zamanlarda soğuk içecek olarak da kullanılmaktadır.

sigara ve çayın bir arada tüketilmesi yaygın, rastlanılan durumdur. kimi sağlık bloglarında zararlı olduğuna dair yazılar çıkmıştır.
çay tiryakisi olup sigara kullananlar için gerçekten üzerinde düşünülmesi gereken durumdur. zira böylesi alışkanlık, her iki içeceği tetiklemiş olmaktadır. üstelik çay ve sigaranın aynı anda tüketilmesi, her iki içecekten alınması istenen hazzı azaltığı düşünülebilir. kısaca sigara içenlerde çay dan sonra sigara tüketilmesi tavsiye edilir.
Uyumsuz ikili.
Sigarayi birakamama nedenim millet cay bahcesinde sahillerde cay sigara keyfi yaparken doritos kola yapamam ben çen.