bugün

görsel
genel görüsleri.
olum aktroller tayyip ne güzel diyorlar. bir sürü troll var türkler ölsün türkiye yıkılsın diyorlar onlara laf etmeyip te aktrolleri tehlikeli görmek ahmaklıktır.
misvak gibi rezil bir dergiyi cikaran insanciklar. trollemenin de bir sanati vardir ulan.

bunun disinda: turk dusmani. arap yalakalari. yolsuzlugu cok severler. dusunce ozgurlugu degil onlar icin guc daha onemlidir.
Nick6mdaki entryleri niye sildin be moderasyon?! En az 100 entry vardı burda be!
Bu aralar sesleri pek çıkmayan grup zira mavi marmaray olayı hakkında trollük düşünmekteler.
akşam akşam adamlara fazla mesai çıktı lan fazla gitmeyin üzerlerine.
önceden varlıklarına inanmıyordum . bi insan nasıl olur da olmayanı oldu gibi gösterip, toplumun algılarıyla oynar, hem de bunu üç kuruş için yapar.. diyorken cidden varlıklarını görünce şaşırdım. bunlar akp'nin her duvara toslayışında meydana çıkıp atatürk'e, chp'ye sarıyorlar. ne aşağılık insanlarmış cidden.
sahipleri ne derse ne yaparsa (bu vatana ihanet, terör örgütüne yardım veya cinsel istismarcıları tecavüzleri aklamak olabilir fark etmiyor) savunmak, yaranmak, havlamak için çırpınan vasıfsız insan sürüsü. twitter, facebook ve sözlük gibi sosyal medya mecralarının yaygınlaşmasıyla bu orospu çocuklarının da sayısı fazlasıyla artmıştır. fake veya fotoğrafsız profil olmasına da gerek yok ahlaksız, karaktersiz, kansız olmak yetiyor aktroll olmaya. öyle ki sahipleri cinsel istismarcıları aklamaya evlilik yaşını düşürmeye çalışırken bunlar muhaliflerin konuyu saptırdığını, aslında göründüğü gibi olmadığını falan havlıyolar hadsiz köpekler.
Yaptıkları e-mail montajında adres kısmında türkçe karakter kullanarak türkiye'deki en müzmin zekageriliğine sahip yaşam formu olduğunu kanıtlayan embesil.

Bunların hiç suçu yok. Çoğu çernobil nesli çünkü.
Zamanında fox tv haber sunucusu fatih portakalın çok kullandığı bir kelimeydi.
Çok uğraşırlardı bunlar fatih portakalla.
ben değilim.
görsel

Y #ak ub. Oysaki ismin ne güzel be adam. Ailecek toplanıb karar verilmiş.
Sözlükte bulunanları inceden inceye Atatürk'e hakaret eden entarilerini silen tiplerdir.

- Olm tamam onlar bizim kadar orospu çocuğu değiller şikayet etmezler ama ne olur ne olmaz

Diyerek.
ekşi ye "başlıklarını engelle" özelliği geldikten sonra adamlar strateji değiştirdi. nerede "ben akpli değilim ama", "ben pek siyaset yapmam ama" diyen görürseniz aktrolldür, itibar etmeyiniz.
görsel
hepsi bir gün ölecek işte o zaman gidip tek tek mezarlarına işeyip hepsine birer güzel şemsiye bırakacağım. allah ı kandıramayacak kimse göte giren şemsiye misali zevk almaya bakacaklar öbür tarafta giren odunlarla beraber. yobazlar, cahiller, beyinleri organ olarak var işlevsel olarak yok.

aynen coni.
üstün teknoloji ile donanmışlardır.
age of tayyip from future.
bu aralar "muhalifim ama parçala beni reis" tarzında yazmaya başladılar.
görsel

kim lan bu amk? referandum sürecinde peydah oldu tivitterde?
referandumun yaklaşması sebebiyle bu ay maaşlarına makul bir fiyatta bir zam gelmiş olan tiplerdir.
(gdo) genetiği değiştirilmiş organizma cinsine örnek bir canlı türü.

canlı dedimse beyin ölümü daha doğmadan gerçekleşmiş, tam da canlı değil yani.
Evet çıkarsa yüklü prim alırlar inşallah da sözlükten defolup giderler.
1 günlüğüne olmayı denediğim fakat 1 saatliğine dahi olamadığım sıfat. Olanlar için bedavadan para akınca tuhaf olmuyor tabii. Gerçi bana para verseler de öhh! Midem bulandı. Öyle birşey. Ayrıca karakter para ile satılmaz.
Korkunç insanlar topluluğu.
Sırf fayda elde etmek için, gereksiz, mesnetsiz, akla hayale sığmayan savlarla, inanmadıkları liderlerini desteklerler.

halkın önünde köpek olması gereken insanların (ki, biz bunlara siyasetçiler diyoruz) taşaklarını emmekten, çene kasları ağrır.

insan değilsiniz; hayvan hiç değilsiniz.

Buna, sözlüktekiler de dahil. 15dk dır açıklanan belgeler hakkında yazılanları okuyorum ve üzülüyorum. Siz nasıl hayatta kalacaksınız lan? Olm, bıkmadınız mı herkesin sizi köpek yerine koymasından?

Başkaldırın lan, direnin.
görsel
Yapılacaklar: gavatlık dışında her şey.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar