bugün

evet efendim...

yüce allah'ın haftaiçi her günü süslü bir biçimde çok afedersiniz acaba nereye gittiği belli olmayan bayanlar gibi erkenden kalkarak iş adı altında 'bence' patron kucağına giden bayanların çoğunun muhtemelen bakire olmadığı, bu bayanların bekaretlerini üniversite sıralarında hani o bülent ersoy'un sıralardaki heyecan filmindeki gibi piç erkeklere zigon sehpa olarak kaybettiği orda kaybetmeseler bile çok afedersiniz kodoş kocalarının izin vermesiyle işe başlayarak patron kucağında kaybetmesi durumudur. sonra da övünürler bakın çalışıyoruz bilmem ne diye.

çünkü iş yerinde birçok erkekle aynı anda çalışacak mesela. o erkekler gaddar ve pis dalgasını karınıza sokma peşinde değil midir sizce? mesela ben patron olsam sekreterimi falan s.kerdim evli falan fark etmez. kendimden pay biçtim ama işte. benim kadar dindar, ırz dostu bir insan bile böyle şeyler düşünebiliyorsa anlık herkes düşünür. patron orda prizi yerinden çıkarıp karınızın a.ını izleyebilir mesela masa karşısından böyle iş arkadaşları bacaklarına bakar kestanesini emme hayalleri kurar falan.

yani kimse kusura bakmasın ilerde evlenirsem falan karım öyle çalışıcam desin açık ve net bacısını s.kerim. bu kadar da netim bu konuda.
felç inmiş beynin söylemidir.
bu ülke de ne kadar çalışan kadın varsa hepsinin günahını almayı başarmış insan söylemi.
Geri kafalılikta nirvana yapmış kişi söylemi.
ya sanane bakire değilse arkadaşıııııııım şeklinde sarsılması gereken insan* söylemi.
dindar kesimin dindar açıklamaları. kadın kapıdan dışarı çıkmasın hatta odaya kitleyin namuslu olur bekaret kemeri kullanın kızlarınıza karılarınıza.
geri kafalılıkta doktora yapmış kişi söylemi.
ya da bir hbbia klasiği mi demeliydim?
bir "muhtemelen" sözü geçtiği için mutlu olmamız gereken iddia. gelişme var.
Üçüncü sayfada çıkan kadınların hepsi ev hanımı ya da ev kızı.
Beyni amcıklanmış insanin yazacagi soz. Geri kafalilikta 1 numara yazar da olabilr.
Neyin kafasını yaşıyorsun? denilesi sözdür.
kafasının içinde beyin yerine kokuşmuş bok taşıyan insan önermesidir. öyle ki kendi bile ne saçmaladıgının farkında deldir. biri sustursun artık şu yobazları, sekreter fantazisiyle de nasıl sığ bi hayal dünyasına sahip oldugunu da ispatlamıstır.
başlıktan yeni nesiilleri ayıklayacağımız hatta, nickaltını açmak için hazır bekleyeceğimiz sözdür yada başlıktır aman canım her neyse.. bakam kim yazmıs? habibi! hah o zaman sıkıntı yok. * tam tersini al konuştuklarının, geç. takılma yazık sonra bu yazdığınız entryleri silmek zorunda kalıyorsunuz. *
çalışan bayanlara iftira atan yazar söylemidir.hayır sadece burada yok bunlardan maşallah her yerdeler.''bayansınız daha kolay iş bulursunuz ''gibi konuşan tipikler sayısız fazlalıktadır.evet canım iş aramaya şöyle başlıyoruz anlatayım:alıyoruz elimize gazetemizi açıyoruz ilan sayfasını bir elimizde sayfaları okurken yaladığımız kalemimiz diğer elimizde arama yapmak için kullanmamız gereken telefonumuz başlıyoruz tek tek aramaya.sizin bilmediğiniz çok enteresan arzu ve istek dolu konuşamalar geçiyor aramızda.adresi detayıyla alıp gidiyoruz firmaya.ilk buluşmaya giderken kırmızı giyoruz falan... * *
Terbiyesiz insan fikridir.
çalışan bekar bayanların bekaretine yönelik bir başlık açmışken olayı godoş kocalar eksenine getirebilen canı sıkılmış, oruç başına vurmuş, ramazan dolayısıyla 31 eksikliği çeken trol söylemi. ama okurken eğlendim yalan yok. ayrıca bunu yazan trol çalışan bir kadınla evlenecek ve kendisinde kişilik bozukluğu, paranoya belirtileri gözlemlenecek.
bunu söyleyenler gelecekteki baldızlarına şimdiden göz koymuştur.
Evet efendim ile girip Allahın adını zikrederek dinden bahseden bir insanın bu denli düşünceleri olması tam bir absürt davranış biçimi beyinden yoksun bir vatandaşın haykırışını gözlemledik.
(bkz: bir hbbia klasiği)*
ibreyi önce kendine ve akrabalarına çevirsindir. herşey karakterden geçer. evde oturupta veren kızlar tanımıyor değilim. kişiden kişiye değişir bu önerme. anlayan anlar.
oruçtan beyni önüne akmış bir şakirt söylemi. buna göre çalışan bayan 3 çocuk doğurup evde oturmuyor ya, sırf bu sebepten bakire olmaması gerekiyor. bu kafalar sıcakta vücutların başka uzuvlarıyla otomatik yer değiştirdiğinden böyle inciler sıçılıyor. normal karşılamak lazım.
(bkz: )yobaz,beyinsiz,herkesi kendi gibi sanan hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
hasta zihniyetin klavyeye sıçımı.
hayat kadını ise doğal olan önerme.
iktidarın gücüyle gaza gelip ahlak zabıtası olan şakirt sıçmığı.