bugün

bu sene çok yapılacak olan tartışma. şu anda quaresma goller atmaya başladığından biraz daha önde gibi. misimovic in de ani bir atakla onu yakalayacağını ve geçeceğini umanlar hiç de az değil.* bakalım zaman ne gösterecek.
(bkz: yapma bunu yapma)
(bkz: sidik yarışı)
(bkz: cmf vs wf)
hmm.
bu sene hiç de yapılmayacak tartışma. ikisinin mevkileri, stilleri tamamen farklı. ikisi de çok önemli oyuncular. hangisi daha önemli dersen kariyere bakmak yeterli. kariyer yetmez ama dersen quaresma'nın şu ana kadar yaptıkları belli. sezon içinde ne olacağı belli olmaz.
farklı mevkilerde oynayan, farklı özelliklere sahip fakat ikisi de kendi mevkisinde gayet de başarılı olan futbolcular. kıyaslama yapılırken aynı mevkideki oyuncular kıyaslanır.
armut mu elma mı?
bu ne lan?
ricARDO QUARESMA BU KIYASA ÜZÜLÜR.

hangi ezik eksiledi ise beklesin.
oyuncu daha oynamadan kıyaslamak yanlış olur.

galatasaraylıyım
quaresma ağlatır.
28 Kasım 2010
Galatasaray - Beşiktaş maçında belli olacak kıyaslama.
misimovic denen zat Quaresmanın eline su dökemeyecek kadar becereksiz futbolcudur.bu iki futbolcunun karşılaştırılması bile saçmalıktır,ayıptır.
ricardo quaresma'nın kariyeriyle parçalayacağı vs'dir.

zvjezdan misimovic kim yea, vfl wolfsburg'u ben de şampiyon yaparım tek başıma. yılmaz vural da benim gibi düşünüyor zaten.

o değil de, kariyer anlamında ben hepsinden iyiyim. biz barça'yla anlaştık, barcelona battaniyesi verecekler bize, rate my avatar - assepoester - der meister üçlüsü olarak 5 sezon yedek kulübesinde oturacağız öyle. "valdez panpa nabıyon ya işler nası gidiyo" diye muhabbet edeceğiz.

bizden iyisi yok.

olm quaresma yener lan, adam inter görmüş! auausuhuaha.

(bkz: bsg)

merak edenler olmuş q7 panpanın kariyerini. toplamda 8 maç inter ve chelsea'de oynamış. bir kere bizim mahalleye de geldiydi ama beğenmedik.

edit: wikipedi 24 maç yapmış diyor. var mı artıran?
ilk Galatasaray - Beşiktaş maçıyla ortaya çıkacak karşılaşma, durduk yere heyecan yapmayın. kim akıtır, kim kokutur, kim zikertir çıkacak ortaya. her sene çıkıyor ama bu sene daha bir çıkacak, kaşınan karga çok, belli oldu...