bugün

-noldu zortlak görmüşe döndün?

zortlak ne ki ya

-varya işte zortlamış insan.
zortladı efendim durduramıyoruz.
sırf bakir diye, sırf yakışıklı olmasına rağmen hala nasıl oluyor da sevişmemiş diye ılık diye, anlamını dahi bilmediği troll ile yaftalanan bi insan evladı. hepinize inat koruyacağım kendimi, evleneceğim kadına saklayacağım kendimi.
hbbia gibi bir şey.
dokuzuncu nesil olmaktan utanıyorum sayın sözlük dedirten tiplerdendir. (bkz: isyanlardayım sözlük)
hala bekaretle felan prim yapacağını zanneden bünye.
diyecek birşeyim yok, mağarandan çıkma emi...
iki gündür takip ediyorum, oldukça güzel yazıları var. toplumda oluşmuş bakire olmayan kadın yalakalığı ve bakire olmayanların yaşadığı ruhsal çôküntü hakkında oldukça bilimsel yazıları var.

kendisiyle yaptığım mesajlaşmada primle mirimle bi işi olmadiığını, sadece kendi çapında bekarete açılmış bu pis savaşa karşı cepheden katıldığını söyledi. ben sevdim, siz de tanısanız seversiniz.
ölü osuruğun tekrar dirilmesidir zortlak.
ukala ama iyi.
(bkz: #15322268) çok bilimsel konuşur kendisi.
göt bakiresi olmadığını düşündüğüm yazar. test yaptırıp getirmeden de inanmayacağım. bir insan bekaret konusunda bu kadar hassas oluyorsa, demek ki, kendinde bir sorun vardır. freud baba böyle diyor.
osuran hortlak.
(#15323424) bi bitmediniz amına koyim. annene sorarsan babana kendini teslim ederken ne yaşadığını anlatır.
kötü bir troll. artık meseleyi bekarete vurmaktan vazgeçin gülüm. hepiniz aynısınız, biraz özgünlük lütfen.
gülerken gözümden yaş getiren yazar bakirliği kendisi zortlatmıştır hoş gelen yeni trolümüzdür .
bakir olduğu ile herhangi bir sorunumuz yokta sol frameyi niye sikiyor anlamıyorum.
acaba realde sadece eliyle münasebette olduğundan dolayımı saldırıyor sözlüğe.
adamın hortlak olduğuna kanaat getirdim. bi git yat arada amk. gece sen gündüz sen.
''gün geçmiyor ki bir troll daha doğmasın'' dedirtmeyi başaran bir yazardır. tdk'dan bihaber yazar. yazmış olduğu iki cümle; ''...benim hiç aklıma gelmemişti amk. ben boşuna bunca yıl bakir kalmışım diyorum. halbuki git seviş di mi?...''
kendisine ikide bi troll denmesinden son derece rahatsız insan. sadece kendi fikirlerini ve düşünceleri bilimsel kanıtlarla ortaya sunuyor. kimseye "peşimden gelin yiğidolar" demiyor.

ayrıca ayaklı bi tdk diyebilirsiniz kendisine. imla hatalarınızla boğar sizi. yazılarında 1 tane dahi yazım hatası bulamazsınız, boşuna aramayın! öyle sadece bi "di mi" ile olmuyor o işler. kendisi bu işin uzmanıdır.
seviyeli, efendi, sözlükteki diğer yazar arkadaşlarını düşünen, hayırsever sevecen yazar.
Kibar, saygılı yazar.
troll ile embesil arasındaki farkları araştırırken, üstüne para versen bulamayacağın kıymetteki denektir.
(bkz: akıl akıl gel sikime takıl)
hortlamış bir etçil dinazordur, sağa sola çok saldırmasa bari. yaşadığı çağa zaman yolculuğuyla gönderelim garibimi. zarlı etleri baya sever. beyin hariç.
cahil cühela, bekareti ve namusu kendi aşağılık ve iğrenç tanımlarıyla lekelemeye çalışan arsızların can düşmanı. daha yazı yazmasını bilmeyen insanlar, hangi cüretle kendisini sorguluyor, şaşırıyorum.

nick altına kimse bi şey yazmasın. hem troll diyorsunuz hem de nick altımı sabahtan beri sol frameye tasıyorsunuz. söyleyecek sözünüz varsa ki kelime dağarcığınız buna yetmez, cevabını başlıklarımda verin. gelip buraya çemkirmeyin.
an itibariyle şahsıma tehditvari özel mesaj atmış yazar. bildiğim kadarı ile bakirmiş.