bugün

mal insandır. bizde kaçacak yer mi var amk.
ayrıca ;

salgın ne amk nezle mi bu.

-abi salgın varmış zombi bulaşıyor kapa pencereyi.
+tamam necati.

hiç olmadı bak niye; çünkü doğrusu :

(bkz: zombi istilası)
Zombi s.kip, arkadaşlarına hava atmak isteyen, abi fantazinin dibine vurduk deme hayali olan erkektir.
bide sanırsın bir o yakalanmayacak. izlemiş ya hani bütün filmleri kahraman olacak pezevenk.
izlediği amerikan filmlerinin etkisinde kalan enayi kişisidir, yavşaktır. izlediği filmlerde ki gibi eline aldığı pompalı, uzi, m16 vb. silahlarla patır patır zombi öldüreceğini sanan embesildir.
-olm usain bolt gibi koşuyo pezevenkler, filmlerde sallana sallana geliyolardı oysam.
+kendin diyorsun olm ''film''. ona bakarsan merdivende çıkamıyolardı ama arka boşluktan mutfağa kadar tırmanmış ibnenin evladı.
-zıçtık olm kaçamayız biyere. bari şu beyin parçalarını camdan aşağı atalım kusucam şimdi. niye filmlerdeki gibi olmadı allah'ım. ne hayallerim vardı hâlbuki. tabancamı takıcaktım belime, bir de pıçak alıcaktım, araba da buldum mu ver elini büyükada.
hayatina renk gelsin isteyen, kahraman olacagini dusunen insandir. (bkz: ada zombilerin düğünü)
"kıyamet günü herkes dirilecektir"* i götüyle yorumlayan insandır.
+1'im ile katıldığım insan kategorisidir. zombi salgını olsa daha iyi olur ama ben herhangi bir global doğal afete de tavım. işte bunlar hep amerikan sineması, dizi sektörü, pc-konsol oyunlarının bünyede yarattıkları...

evet hayatım da çok boktan...
Dizi izleye izleye insanlıktan çıkmış, yeşil benekler çıkarmaya başlamış ve montla sıçan insandır.
Ormanda bekleyip bir an evvel icabına bakmak istediğim maldır.
zombi salgını olduğu vakit herkesin öleceğini ve sadece kendisinin ve yakınlarının hayatta kalacagini sanan saf yaratıktır. başrolde sen varsin he. ve her şey güzel gitmeyebilir.
- hani yavaştı lan bunlar?!
+ abi zombiye vurdum eve kacayim dedim kapıyı zombi açtı.
- hani salaktı bunlar?!
+ tuzak kurmuş pezevenk arka kapıdan gidecegimi anlamış orada bekledi.
(bkz: ben)
the walking death filmini çok izleyen, aksiyon isteyen, heyacan isteyen adamdır.
bluevelve'dir.
Eger ki oyle bi durum gerceklesicekse sisko gozluklu tifil olanlarin ilk olecegi gercektir..
dizisinden başlayıp oynundan çıkıp rüyalarında gördüyse hakkıdır hakkı.
hazırlıklı olduğunu düşünen insandır.

izlediği 8000 dizi ve filmden, iyi bir süpermarketi mekan edinmesi gerektiğini bilir. ayrıca ok kullanmayı bilen en az bir kanka edinmiştir.

(bkz: az kaldı lan kralınız olacağım)
gerilim arayan insandır.
(bkz: az ötede oyna)