nickini bkz:ZirvaninDaniskasi seklinde degistirmesini bekledigim yazar.
(bkz: hepimiz onu bekliyoruz)
(bkz: çanakkaleli)
candan erçetin'i eşi olarak görmek istedigini açıklamış yazardır.

(bkz: tanrı yardımcınız olsun)

(bkz: allah mesut etsin)
dtp li milletvekillerine küfür etmeyi seven, hafif cuntacı bir yazar. ne o çok mu kurtlar vadisi izledik kuzum? ideolojik sapmalardamısın?
şahsıma hayvan (devekuşu) yakıştırması yapmış kişi, annesi veteriner sanırım.
günlük hayatlarında ''gık''ını çıkaramayacakları konularda sözlükte ahkam kesenler için devekuşu yakıştırmasını usanmadan yapacak yazardır.
hala yazabiliyor olmasına, hala uçurulmamış olmasına şaşırıyorum. başlığımın altına küfürler döşeyen, bir yazarın fikirlerine katılmadığında "insan" gibi karşı argümanlarla medenice cevap vermek, sağlıklı bir tartışma ortamı yaratmak yerine "götüne bilmemne sokulmuş", "sittir edilmiş" ve benzeri küfürler yazarak ne ahlaktan, saygıdan, terbiyeden ne de yazabilme ediminden nasiplenmediğini görmemize vesile olmuştur.

şaşırmıyorum aslında. sözlüğün geneline bakınca, açılan başlıklara, girilen entrylere göz gezdirince büyükçe bir kitlenin karşıt fikirleri sadece küfürle bertaraf etmeye çalıştığı, kendi "olmayan" fikrini asarız, keseriz, s.keriz, üstüne sıçarız tarzı ucuzluklarla dile getirdiğini görüyorum.

yazacak çok şey olmakla beraber bu küfürleri eden arkadaşımızın hala yazıyor oluşundan bunun legal bir eylem olduğu, herhangi bir yaptırımı olmadığı sonucuna varıyor ve bundan kelli yazdıkları hoşuma gitmeyen yazarların nickleri altına bildiğim o pek şahane küfürleri döşemek niyetinde olduğumu belirtiyorum.

madem entrylerimiz içerisinde y.rak kelimesini geçiremezken yazar nickleri altına en adi küfürleri yazabiliyor ve bundan dolayı ceza almıyoruz bende neden sayfalar dolusu yazı yazıp kendimi yorayım ki, götüne tüfek sokulmuş gibi "zekice" tesptiler yapar, kendimi ifade edemememin ezikliğini böyle ucuz yollarla bastırmaya çalışırım.

küfür dağarcığım geniştir, malum kişilerin haberi olsun.
sözlüğün gülü bu,
fıt fıt laf yetiştiriyor millete geldiği günden beri;
ben de nasibimi aldım doğrusu...

ve hakkında söyleyebileceğim tek şey:
dördüncü nesil değil bakın bence bu.
olamaz!
bir evveliyatı olmalı:

yeni nesil dediğinde önce bir afallama olur, entrylerinde saçmalar. kaldı ki biz de sözlüğe ilk adım attığımızda mütemadiyen saçmalamışız. (ilk entrylerime baktıkça görüyorum bunu)
sonracığıma yeni nesil dediğin diğer yazarları merak eder, tanımadan etmeden kimselere bok atmaz. ''hösst bu kim? şu kim?'' demeden kimselere bulaşamaz, çekingendir.
yeni nesil dediğin önce bir durur, soluklanır ama bu adamda durup soluklanmak da yok. mütemadiyen sıkı tespitler yapıyor herkes hakkında, çok enteresan.
iş bu tespitlerin çoğunun altına da imzamı atarım:

sözlüğün deve kuşları, mixerleri cartları curtları..
herkesin bir lakabı var, kasımpaşa'ya döndü burası iyi mi?

neyse, sözlükteki denyolara laf atarken keyiflenip bir sigara yakıyorum ara-sıra; oturduğun yerden iki denyonun kavgasını izlemek kadar insana keyif veren başka ne olabilir ki?
çok eğlenceli...

sıkı takipçisiyim bu arada, varsın arada bana da caz yapsın...
dedim ya: eğlenceli ''yazar''; eğlencelik.
kendisi adeta mahalle kıraathanesinde geyik muhabbeti yapan biri edasıyla,

anlamsız ve mantıksız şeyler yazarak saçmalayan,

kelime haznesindeki 50 tane kelimecikle iki buçuk aylık süre içinde 865 entry 95 başlık girerek bi skandala imza atan,

girdiği her entryde küfür yazmakla "amerikayı yeniden keşfettiğini sanan"
halbuki o küfürleri yazmasının nedeninin başka yazabilecek kelime bilmemesinden kaynaklandığının farkında olmayan,

şahsımın nickinin altına alakasız bir teröristin adını yazarak haddini çok fazla aşan,

benim; kendisi gibi o teröriste sadece sözlüklerde ve bugünkü konjonktürde küfür edecek kadar korkak biri değil, güneydoğu anadolu bölgesinin farklı yerlerinde her türlü ortamda ve kendisinin o teröristin ismini korkudan ağzına alamadığı yıllarda delikanlıca küfür edebilecek kadar korkusuz biri olduğumundan haberi olmayan ,

ayrıca o teröristin şu anda kendisinin düşman olduğu partiyle çatışma içerisinde olduğunu bile bimeyecek kadar bilgisiz olan,

"bir makina yaparak bütün kürtlerin düşüncelerinin okunması gerektiğini" yazarak bize haleti ruhiye sinin hiç iyi olmadığını açık açık anlatan

sözlükteki herkese bulaşıp anlamsızca "ben reisim" intibası bırakma çabası içerisinde olan,

halbuki sadece dilikanlı olup, delikanlı olamayan,

gelecekte başında beyaz beresiyle haberlerde karşımıza çıkması kuvvetle muhtemel olan,

sözlüğün bazen sivri dilli artosu, bazen de promblem çocuğu olan zırvanın daniskası bir yazardır.
yazdığım zırvalayan entryi üzerine alınmış, gözünden kuş uçmayan, sinek kaçmayan vıdı vıdı yazar. hoş sohbet insan. nasılda canbaz, nasılda bıcırtı.
entryleri ile güldürürken düşündüren yazarlardandır.
herkesin adimdan urkerek hosgeldin'i esirgedigi sozlukte bana sahip cikan yazar.
icimdeki kahini gorebilmis yazardır.
daha önce yazılanlara bakılarak açıkçası zaten nasıl bir yazar olduğu meydandaymış, haberimiz yokmuş.. holiganizm duygusunu damarlarında yaşarken, chelsea'nin fenerbahçe'ye boyun eğmesiyle tıpa ya da kapak tarzı maddeleri bünyesinde barındıran insan.

eminim sana kırmızı çok yakışmıştır.
bindiği ilk ucağın düşmesi için dua ettiğim. ama ucakta kimse olmasın pilot bile olmasın. kendi sürdüğü ucak düssün. boş araziye düssün tek bir böcek bile ölmesin ucağın düstüğü yerde. ucakta kağıttan olsun masraf olmasın.

deymez cünkü bu zihniyete hicbir sey.

(bkz: #3585387)
(#5707735)

kahindir.
şahsıma "muhtemel vatan satici" diyerek zall'ın ultimatomundan nasibini almak için sıraya giren yazar. zall seni çarpar lan.
şahsıma hakaret ettikçe haklılığını ispatladığını sanan kişi. gülüyorum.
(#3223166) tam anlamıyla taklaya gelmiş acınılası yazar.
hem insana hem hayvana benzeyen yaratık.
oral sex yapmayi sevenleri seven yazar.
"polemiğin ustasıyım, oralın hastayım" diyen yazar.
benden bir gün sonra doğan doğumgünü şimdiden kutlu olsun yazarıdır.
(bkz: nice entrylere)
sözlük formatını alıp gö(z)üne sokmak istediğim yazar.
(#6527559)

amerika'ya kafa tutma düşüncesinden dahi rahatsız olmuş kişi. bunun gibilerin, ben ve benim gibileri sevmediğini duymak da gurur verici bir şey zaten. aklıma şu hadis-i şerifi getiriyor: kimlere benzerseniz, onlardansınız.